Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Kontroverzni roker Goran Bare ponovno uhićen
Bare je završio u pritvoru, u Remetincu, jer ga policija nije pronašla na adresi na kojoj je još prijavljen

Kontroverzni roker Goran Bare ponovno uhićen

1
  • #1
    0 0

    postova:534
    jua @ 11.3.2010. 20:15

    o moj Bože, tko bi rekao!!!!!!!!!?

    ma dajte molim vas, ne trebaš bit vidovit da skužiš da će se takvo nešto ponovit'  još 10 puta

    o sad sam čist, o pa znate..., ne ne našao sam put, ali ipak.... to je kao kad ja kažem da da učiti ću ja 2 tjedna prije kolokvija pa se nađem 3 h prije samog testa kak nisam ni skriptu našla (samo što ja ne padnem test)

    pouka: ljudi klonite se opijata i učite prije ispita =)) 

    omg kako sad serem gluposti 

  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 11.3.2010. 20:48

    Eeeee, to manijakalno predispitno učenje Laughing Been there, done that Tongue out... pa kroz zadnju noć i jutro... hesus christus! Al' neka, neka. Još nekoliko ispita pa ću da budem diplomirano magare rvackog i engleskog jezika... a onda bežim u Australiju čuvat ofce!
    senilno_magare

    fuuu** uuuuuu, ja oću tooooo (ljutiti iskaz ljubomore, nhf)

    kme-kme hrvatski moja neprežaljena žalost

    ja zapela na fu**ing informatici na kojoj nas uče niš'

    i dalje samo znam upalit komp, restartat ga, ajd dobro isprogramirala bi ti da ti se neš' napiše i izračuna al' to je to mog vražjeg znanja, a 2. godina sam

    e da i znam rastavit komp al ga ne znam sastavit nazad, korisno jelda =))) 

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 11.3.2010. 21:14
    Još bolje je ako ti ostane viška djelova, to pokazuje pravi skill. Smile
  • #4
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 11.3.2010. 22:06
    Još bolje je ako ti ostane viška djelova, to pokazuje pravi skill. Smile
    mario
    ... to bi značilo da smo mi u kući apsolutni specijalisti... mi ne hodamo po podu, kotrljamo se po višku šerafića! Wink
  • #5
    0 0

    postova:534
    jua @ 12.3.2010. 12:35
    Još bolje je ako ti ostane viška djelova, to pokazuje pravi skill. Smile
    mario
    ajde molim te. kad sam na nekom satu trebala rastavit komp i objasnit svaki dio pojedinačno i sastavit ga nazad, pol tog nisam povadila van (pravila se blesava) samo da mi neš' ne ostane postrane.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala