Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: HTZ nastavlja s nizanjem svakojakih bisera
Nevjerojatno je koliko se ljudi koji nemaju ni zrno talenta prijavilo na ovaj show, što je svaki put sve očitije

Video: HTZ nastavlja s nizanjem svakojakih bisera

1
  • #1
    0 0

    postova:42
    avatar @ 3.3.2010. 20:31
    Jednom riječju <STRAŠNO!>
  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 4.3.2010. 11:35
    Meni nije jasno iz kakve Crne Šume svi ovi izlaze napolje...
    senilno_magare

    iz zemlje Jasamsebisuper 

  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 4.3.2010. 22:30
    Vratite Jelenu, Anđa sucks!!!
  • #4
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 4.3.2010. 22:30

    Je l' mi može netko pojasniti što to na glavi ima Anđa Marić i čemu to nešto u biti služi!?

    Što se tiče kandidata poput ovog biseksualnog debila i šatro fotomodela, nekima bi definitivno trebalo dodijeliti skrbnike ili ih smjestiti u odgovarajuću ustanovu.

    Cry 

  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 5.3.2010. 1:24

    Pazi vako Buzdovane - ono što Anđa ima na glavi za nju je valjda frizura, a za nas obične smrtnike freak show Laughing!

    Kad ju vidim onakvu sirotu, nemrem si pomoći da ne pomislim koliko se živina i svakog smeća unutra nakupi između dva pranja. A muž joj je vjerojatno svakog jutra, kada se probudi pored velike crvene hrpe, jedan dan bliže infarktu Innocent!

    No, možda učini emisiju zabavnijom, kada se npr. naglo okrene i opiz*i Foxa kosom ili kada ju neki nezadovoljni, agresivniji kandidat krene počupat!

  • #6
    0 0

    postova:1130
    mario @ 5.3.2010. 1:32

    No, možda učini emisiju zabavnijom, kada se npr. naglo okrene i opiz*i Foxa kosom ili kada ju neki nezadovoljni, agresivniji kandidat krene počupat!


    aya

    Ja stalno zamišljam nekog lika kako čeka s kutijom šibica i nišani tu njenu frizuru. Znate onako, stavi šibicu na ono što se pali i prstom lansira.....WOOOOSH!!!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala