Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Zagrljeni Thompson i Valdec u Istrazi
Thompson nije fašist, ali na pitanje "Jesi li ti ustaša?" - nije odgovorio!

Zagrljeni Thompson i Valdec u "Istrazi"

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 17.10.2008. 19:52

    Thompson bi trebai s ponosom pjevati u ime Hrvatske svuda u svijetu a nikako mu se ne smiju zabranjivati koncerti, a oni koji to čine sramotno je da sebe nazivaju Hrvatom-icom.

  • #2
    0 0

    postova:1
    bongo @ 18.10.2008. 12:28

    Nemam ništa protiv da Thompson ponosno pjeva u ime Hrvatske. Ima pravo na to. Voljeti domovinu je u redu.

    Ali zašto se ne ogradi od ustaštva, nego trkelja o nekakvom svjetonazoru? Kakvom svjetonazoru? Klanje, mržnja? To je svjetonazor? Treba li Ante Pavelić, njemačka marioneta bez stava, koji se okretao kako su nacisti puhnuli u njega biti nekome idol?

    Nije li jadno gledati djecu od 15,20 godina odjevene u ustaške odore, kako veličaju gnjusobe koji su po ljudskim kvalitetama jednaki četnicima?

  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 18.10.2008. 13:52
    Osobno, jako bih volio jedan adminov: "necu politiku u svoju butigu", jer ovakve teme najcesce ne zavrse dobro. Mislim da ovaj forum/site nije bas mjesto za ovakve teme.
  • #4
    0 0

    postova:711
    gordan @ 18.10.2008. 14:35

    Slažem se s Benom. Zaključavam topik.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala