Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Carey Mulligan i Zoe Kazan u filmu She Said o istrazi protiv Weinsteina
Talentirane glumice trebale bi se naći u ulogama novinarki koje su istraživale slučaj za The New York Times

Carey Mulligan i Zoe Kazan u filmu "She Said" o istrazi prot

1
    0 0

bearfoot @ 9.6.2021. 15:57
    Nisam znao da je stvarno optužen...možda završi kao i onaj što se kao ubio u zatvoru, epstein? Zanimljivo je vidjeti fotke s budućim zvijezdama u njegovom "prijateljskom" zagrljaju...netko se mora i žrtvovati ponekad za opće dobro "industrije"
    1 0

senilno_magare @ 9.6.2021. 17:51

"... kao i onaj što se kao ubio u zatvoru"

Ajde, barem si me nasmijao malo. Taman se najtraženiji pedofilski svodnik svijeta koji bi bio cinkao masu političke elite odlučio ubit' kad su se sve kamere iznenada ugasile i nakon što su mu u ćeliju stavili gorilu od korumpiranog policajca čije su ruke k'o dva nebodera, pa se eto, slučajno objesio tako da si je slomio vrat.

Što se Weinsteina tiče, počekaj još 15ak godina pa će na red doć i Oprah i Meryl Streep koje su mu svodničile svježe meso. Al' njih će najvjerojatnije osudit' posthumno. Da ne govorimo tek o Singeru. Trebalo se još davno napalm bacit na Hollywood umjesto na Vietnam.

0 0

aya @ 9.6.2021. 19:32

Koji Singer?

0 0

bearfoot @ 9.6.2021. 21:13

"kao ubio" molim lijepo, ......naravno da su platili da ga koknu....da, vidim često opru sa mladim mesom

0 0

senilno_magare @ 9.6.2021. 22:39

@aya

Bryan Singer. Žestoki pedo.

@bearfoot, oprosti mi na krivom citiranju. Promaklo mi. Moja greška. Ispravljeno. Otkako mi ne radi "quote" opcija na forumu, sve moram prepisivat', pa se tu i tamo zalomi ovakav zajeb.

0 0

bearfoot @ 9.6.2021. 23:26

svodničile!!!! taj sam izraz tražio...najbliže mi padalo podvodile...Plazi jezik

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2021 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored Moj TV - TV Program za 200+ kanala