Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Prvi službeni trailer za drugu sezonu serije Narcos: Mexico
Netflixova narko serija vraća nas u Meksiko, usred rata američke DEA agencije protiv narko-kartela

Prvi službeni trailer za drugu sezonu serije "Narcos: Mexico"

1
  • #1
    1 1

    postova:1473
    buffalobill @ 2.3.2020. 18:09
    dobra druga sezona Narcos Mexica,odlicna glazba Gustavo Santaolalle, a Diego Luna sjajan kao Felix,covjek je toliko zabrinut citavo vrijeme i uvjerljiv u tome, da pocinjes suosjecati s njim,ko neki mucenik
  • #2
    1 1

    postova:1130
    mario @ 2.3.2020. 23:51

    Još nisam pogledao drugu sezonu ali nisam znao da Santaolalle radio glazbu... mora biti dobra.  Za one koji ne znaju on je radio i soundtrack za (imo) jednu od najboljih igara svih vremena 'Last of Us'.

    Evo vam mali treat.

  • #3
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 3.3.2020. 14:00

    a gle,on i Kevin KIner potpisuju glazbu i za drugu sezonu Narcos Mexica,sad kolko je tu izvorno njegovih pjesama ne znam,ali tematska muzika je sigurno njegova,neki se zale da je taj izbor glazbe ispod razine Pedra Bromfmana iz Narcosa,meni nije

    *zadnja scena prve epizode  kad Felix gleda tigra  kojeg je dobio za rođendan uz Nisi dominus od Vivaldija je savrsena

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala