Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Anansi šalje krivu poruku
Orlando Jones otpušten sa serije "Američki bogovi" jer njegov lik nije dobar primjer crnačkom narodu

"Anansi šalje krivu poruku"

1
  • #1
    1 0

    postova:1130
    mario @ 16.12.2019. 21:20

    Koja šteta...  Orlando Jones je bio savršen kao Anansi. Tbh zamišljao sam ga drugačije nakon što sam pročitao knjigu ali Orlando je Anansi ovih vremena.

    Ne znam hoću li nastaviti s gledanjem jer je ovo stvarno previše behind the scenes sapunica, promijenili se showrunneri, otišli glumci... bezveze... šteta fantastičnog materijala.

  • #2
    1 0

    postova:69
    magdalenamarija @ 17.12.2019. 7:18

    Meni je isto žao što je on otišao, al s druge strane... druga sezona je bila toliko loša, bez ikakve konkretne radnje, potpuno kaotična (i djelomično skroz van priče iz romana), ništa se nije dogodilo zapravo - tako da se nadam da možda novi showrunneri vrate stvar back on track i naprave s trećom sezonom nešto malo konkretnije. 

  • #3
    0 0

    postova:271
    sebulba @ 17.12.2019. 13:33

    Yap, prva sezona mi je bila odlična. A druga toliko loša da je pitanje hoću li nastaviti pratiti seriju.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala