Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Franka i Ištvan najbolji plesni par godine!
U finalnoj emisiji četvrte sezone showa Ples sa zvijezdama očekivano je pobijedila Franka Batelić

Video: Franka i Ištvan najbolji plesni par godine!

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.12.2009. 23:20
    Bez prave konkurencije, mogu si pobjedu zataknut za....
  • #2
    0 0

    postova:1
    tanjic @ 22.12.2009. 11:25
    Tocno, od pocetka ih mediji i ziri slave kao favorite i pobjednike.Stalno su pisali o Franki i dizali jojo publicitet. Nema veze kaj su Iva i Damir puno, puno bolji ,samo ih je trebalo odmah izbaciti i to im je uspjelo. Bas me zanima ko stoji iza te Franke. Ocito su nanjusili da na njoj mogu dobro zaraditi jer "zvijezda je rodjena". Kako bi sad bilo da ta mala ,zlocesta i tako neocekivano talentirana Iva sve pokvari ,ne, nikako! Van s njom! Za mene je IVA, favorit i apsolutno najbolja. Sram vas bilo gospodjo Milka za onaj komentar kod njihovog cha cha cha. Sve sto ste imali za reci za taj ocito prekrasan ples je da vise treniraju jer navodno nemaju dovoljno kondicije. (kao da je Franka manje puhala nakon free styla, ili cha cha koji je bio puno sporiji "by the way")). Jer kad se tako brzo i temperamentno plese, svatko mora biti uspuhan. Sjecate li se klizacica kako su nakon par minuta klizanja disale?
  • #3
    0 0

    postova:104
    nerona @ 22.12.2009. 14:00
    Bilo je jasno, od prvog trena, da poznata pjevačica mora biti vrh!!! Iva je bila konkurencija, niti nijansu lošija........
  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 22.12.2009. 21:19
    Uostalom, tko je, osim uže rodbine, uopće čuo za Franku Batelić prije ovog natjecanja?
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala