Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Barbara Kolar zaplesala u Plesu sa zvijezdama
Ana Ugarković ipak nije imala dovoljnu podršku publike za ulazak u finale ovogodišnje sezone

Video: Barbara Kolar zaplesala u Plesu sa zvijezdama

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 12.12.2009. 22:53

    Ispravak netočnog navodaInnocent!

    Davora Bilmana vidjeli smo kako pleše još u prvoj sezoni Plesa sa zvijezdama!

    Naputak: naučiti zadaću prije pisanja članka! Wink

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 12.12.2009. 23:38

    Vidim da je na svim "velikim portalima" tipa index/net.hr glavna vijest da su se Franki dvaput vidjele bradavice tijekom plesa. Jebote koji breaking news. Kakvo istraživačko novinarstvo. Stvarno odlazimo u k.rac.

    Edit.

    Na net.hr su maknuli bradavice iz naslova, Index je također promijenio i naslov i sadržaj teksta. Index je čak maknuo i slike. Što se događa? Promjena uredništva? Naglo prosvjetljenje? Ili je netko priprijetio? Teško da bi se oni odrekli takvih "atraktivnih" naslova i materijala samo tako.

  • #3
    0 0

    postova:2
    anax @ 13.12.2009. 23:18
    Zna li netko kako se zove skladba na koju su plesali Franka i Ištvan?
  • #4
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 14.12.2009. 20:09
    Zna li netko kako se zove skladba na koju su plesali Franka i Ištvan?
    anax

    Koji put?
  • #5
    0 0

    postova:2
    anax @ 14.12.2009. 21:56
    Ovaj video što je u članku,  ta skladba... Ali već sam saznala, istoimena skladba je iz filma "Love story", autor Francis Lai
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala