Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
John Cena u filmu Bumblebee
Profesionalni hrvač koji je prešao u glumačke vode preuzet će jednu od glavnih uloga u spin-off filmu "Transformera"

John Cena u filmu "Bumblebee"

1
  • #1
    1 2

    postova:108
    lukas abramović @ 2.8.2017. 23:46

    Uopce vise ne vidim smisao tih filmova...Prva dva Transformers filma bila su goli prosjek, treci je totalno srozao sve sto je koliko-toliko valjalo sa fransizom, a zadnja dva filma su bili, blago receno, totalna katastrofa. Razumijem da oni to rade zbog love, ali molgi su do sada vec prestat kada su vidjeli da sa ovom frasizom nikad nece na zelenu granu...

  • #2
    2 1

    postova:1130
    mario @ 3.8.2017. 1:02

    Ne znam zašto bi stali kad Transformersi redovito rasture kino blagajne, sumnjam da bi netko rekao "neka hvala, neću desetak milijunčića više na računu ". :D  Ja isto nisam fan, ali ovaj spin-off me tek sad zanima jer mi je Cena baš cool lik.

  • #3
    0 1

    postova:3
    krunoslav lackovic @ 3.8.2017. 9:28

    Ali zato vidiš smisao u štancanju fast and furious filmova, zadnji nastavak si nahvalio i dao mu ocjenu 10, ali ne, transformeri koji su na istu foru (quick cash & grab) i koji čak imaju manje nastavaka , e ne, tu povlačiš crtu. Stvarno nema smisla...

    Fast  and Furious ... potpuno ista stvar kao i ovo, danas može biti zanimljivo samo klincima ili ljudima kojima je glavna stvar što više eksplozija. I jedni i drugi samo guraju dok god blagajna to traži, a po kvaliteti ispadaju kao visokobudžetna suvremena verzija slasher vala 80-ih....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala