Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Najava kontroverznog filma o Edwardu Snowdenu
U naslovnoj se ulozi nalazi Joseph Gordon-Levitt, a u sporednima Nicolas Cage, Shailene Woodley i Tom Wilkinson

Najava kontroverznog filma o Edwardu Snowdenu

1
  • #1
    1 3

    postova:158
    fantasma13 @ 24.6.2016. 15:00

    oliver stone, američki jakov sedlar... tko bi uopće drugi režirao ovakav 'pamflet' u stilu nek se zna ''istina'' nego ovaj vijerni poslušnik i podrepaš vladajućih struktura. sve za američke nacionalne interese, jelte..

  • #2
    1 2

    postova:57
    clauden @ 24.6.2016. 15:10

    Stone je režirao jednog od najboljih filmova svih vremena JFK koji je sve samo ne pamflet vladajućih struktura. Ovaj o Snowdenu bi nadam se trebao biti sličnog karaktera. Nisam oduševljen velikom većinom filmova ovog režisera pa ne znam što da očekujem od ovog filma, no da sam zainteresiran da vidim kako je obradio ovu delikatnu temu, jesam.

    A što se tiče Sedlara, on je naš najbolji režiser, tvorac jedinog gledljivog hrvatskog filma Četverored.

    Edit: pogledao trailer izgleda dobro, impresivna glumačka ekipa, posebno mi se dopalo što u filmu glumi Tom Wilkinson on uvijek da uratku jednu dodatnu dozu ozbiljnosti. Neprocjenjivo. :)

    Film će biti dobar ako pogodi poantu, a ona glasi: If we lie to or withhold information from the government then it is a felony. But if the government does so, it is perfectly okay. Fuck you NSA. Edward Snowden is a hero.

  • #3
    0 2

    postova:1473
    buffalobill @ 24.6.2016. 18:51
    aleksa nadam se da se salis s ovim za sedlara,ili je to simpaticna provokacija,u protivnom cu pomisliti da te je ova vrucina uzela
  • #4
    1 3

    postova:57
    clauden @ 24.6.2016. 19:04

    Ne šalim se Buffy, Četverored je jedini hrvatski film koji sam pogledao cijelog. A neki dan čak i ponovio. Sedlar je dobar režiser, jedan od rijetkih naših koji je na tržištu. On ne uzima lovu iz EU fondova i ne snima politički korektne filmove tj. Soroševe pamflete tipa "Posljednji Srbin u Hrvatskoj". 

    Sedlar je snimio hrpu dokumentaraca o židovskim suvremenim velikanima, izraelskim nacionalnim herojima, a sve na zahtjev države Izrael, njegove projekcije imaju ispunjene kino dvorane, a traže ga po cijelom svijetu. Gledao sam ga neki dan na tv govorio je o projektima koje sprema i nabrojao jedno 3-4 filma na kojima trenutno radi sve u inozemnoj produkciji: igrani filmovi, ljudske sudbine u ratnom vihoru i neki dokumentarci. Koji je naš filmaš toliko tražen vani? Svi se ovdje kolju za Soroševu sisu jer su nedovoljno dobri da izađu na tržište.

  • #5
    1 2

    postova:1473
    buffalobill @ 24.6.2016. 19:25

    a ne znam,cetverored sam pogledao samo jedanput,cinio mi se kao neki hiperrealizam,ali ono kolektivno iseljavanje prije dolaska partizana je odlicno,kasnije film pada i mrcvari,znam da je bilo jos i gore ali..
    edit: sad sam tek skuzio od kud se ovdje stvorio sedlar,kakav kompliment njemu usporedbom sa stonom!

  • #6
    2 4

    postova:57
    clauden @ 24.6.2016. 19:29

    Pustimo to. Gledaš šta novo ovih dana? Izašla je hrpa dobrih/podnošljivih serija. Poslao sam ti listu na pp (drame uglavnom i pokoji triler i akcija). Filmovi su slabi pa me serije spašavaju. ;)

  • #7
    1 2

    postova:507
    pandaboy @ 24.6.2016. 22:42

    Unajmite sobu već jednom! :D

  • #8
    0 0

    postova:17
    trifrtaljac @ 26.7.2016. 20:48

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala