Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

96 sati: U bijegu

1 2
  • #16
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 10.1.2021. 16:14

    Nakon vrlo dobrog, na tragu odličnog prvog dijela, te lošeg nastavka, ovaj treći dio trilogije ipak donosi nešto malo drugačiju priču. 

    Ono što je dobro to je da ova nastavka nisu uspjela ubiti trilogiju već su podigli vrijednost prvog dijela.

    96 sati ili Taken iznenadio nas je pričom, odabirom glumca Liama kojeg do tada nismo gledali u ovakvim ulogama, nakon koje i Liam Neeson postaje prepoznatljiv akcijski glumac. 

    Prvi film pamtimo po mnogočemu a ponajviše po rečenici "Good Luck". 

    Drugi i treći film nemamo po čemu pamtiti i ako ih niste gledali, niti ne morate, nećete ništa propustiti. 

  • #17
    0 0

    postova:348
    masina @ 13.11.2021. 15:10
    Evo odgledah opet i umalo se ugodno iznenadio ono kad su ga dzipom zgurali sa litice, auto se ispreturalo, slupalo skroz, a nije eksplodiralo ka da ima pun gepek dinamita. I taman to pomisljam kad ono, nakon nekoliko sekundi BUM!! A u p.m....
  • #18
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 8.4.2023. 22:42
    Sve bezveze. Viđeno,predvidljivo,meni bezveze.I 1.i 2.i 3. i svi budući.Imam samo dve reči: BESMISLENA BESMISAO.E da i još, Zvezda Zvezda
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala