Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Srce od čelika

1 2 3
  • #16
    8 7

    postova:2527
    bearfoot @ 4.12.2014. 16:17

    a jebalo te više srce od čelika da te jebalo...što ti sad hoćeš dokazati debilnim kopiranjem tuđih postova?? što god to bilo dokazao si.....

  • #17
    3 7

    postova:405
    karakteran @ 5.12.2014. 10:24

    kad vidim tebe odmah se sjetim septičke jame i fekalija koje uvijek isplivaju i zasmrde sve okolo kad se digne poklopac da se šahta isprazni. a ovi jazavci jedva dočekali kao i ti da se mogu nasladit s TD. ti se liječiš uvredama (patološki kompleksaš), a oni klikanjem (kukavice).

    dužnost mi je bila da obranim svoj stav nakon ničim izazvanog vrijeđanja onog forumaša kojeg je kao i tebe zaboljela istina. u svrhu toga sam kopirao jedan pametan post da se vidi kako nisam usamljen u svojem stavu i da svatko s imalo mozga ne može fury proglasiti dobrim filmom.

    nije mi jasno zašto si se povampirio. pa neke teme imaju preko 100 postova (i to još trolanja) i nikom tamo ne *ebeš (da se izrazim tvojim riječnikom)...ovo bi trebao biti forum gdje svatko tko ima nešto suvislo za reći treba biti dobrodošao. rasprava može trajati beskonačno ako se barata argumentima.

    pomiri se s time da nećeš biti filmski autoritet na ovom forumu ma koliko god često postao, iživljavao se i cipelario na podu mizerne uratke na koje pametan čovjek uopće ne troši riječi, ma koliko god se "profilirao" koristeći žestok riječnik, psovke i prostote a sve u svrhu da se prikažeš kao znalac ostat ćeš mediokritet i lažnjak, kukavičje jaje upitnog ukusa.

    pa makar te i ovi jazavci, iz rupe, klikovima podržavali do sudnjeg dana.

  • #18
    7 4

    postova:6
    dobriduh @ 5.12.2014. 12:18

    Bok, pozdrav svima, koliko vidim izgleda da sam uzburkao nečije strasti (kratki fitilj, aaa), no, no, ne se ljutit, ima gorih stvari u životu vjeruj mi, samo mali osvrt na tvoj zadnji post. Iz njega zaključujem da ti sebe smatraš jedinim pravim istinskim poznavateljem filmske umjetnosti, a da smo svi mi ostali koji ne mislimo kao ti mediokriteti pa po toj logici sve što ti kažeš je jedina istina i nikakvo odstupanje od toga nije prihvatljivo. Poznajem nekoliko osoba s takvim stavom o sebi i u pravilu ih izbjegavam koliko je god to moguće jer sam davno shvatio da takvim samodopadnim individuama ne treba pridavati značaja, oni su i onako sami sebi dovoljni. Moj prvi komentar izražava moje viđenje filma u kojem sam uživao jer me film zabavio ( to je i svrha igranog filma, naravno ne jedina, ali jedna od bitnih), a ako se na neki događaj želi gledati analitički onda predlažem gledanje dokumentarnih filmova. I stvarno mislim da previše zloupotrebljavaš ovaj forum, dva do tri posta ok, sve preko toga zagušuje, naročito kada se ponavljaš. Većim dijelom svog zadnjeg posta možeš okarakterizirati samog sebe.

  • #19
    3 4

    postova:2527
    bearfoot @ 5.12.2014. 12:32

    hihihihi...baš si pravi @karamkera lik...ti nisi čuo za poslovice na "greškama se uči" i "ponavljanje je majka učenja"??? mislim već je žalosno koliko si uporan u svom jadnom pokušaju dokazivanja "nečega nekome" da je postalo nezanimljivo čak te i zajebavat...idem nazad u brlog....

  • #20
    1 7

    postova:405
    karakteran @ 5.12.2014. 13:54

    @dobri duh

    pojma ti o filmu nemaš. moje mišljenje nije sveto pismo, ali ja barem za razliku od tebe baratam činjenicama, ne nabacujem se praznom pričom kao ti. u ovom si postu postavio svjetski rekord za najduži post bez ijednog jedinog argumenta. to je dokaz koliko se razumješ u film. ali tvrdim da imaš pravo na svoje mišljenje makar to bilo i besmisleno trolanje.

    @septic

    dopusti si pomoć. odi u vrapče. nisi baš lagan slučaj da te se može ambulantno liječit. napisao sam sve do jedne riječi suvislo i činjenično opisao tvoju amnezu. a tvoj komentar je hihihihi...

  • #21
    3 1

    postova:6
    dobriduh @ 5.12.2014. 14:19

    Pametnom dosta, Namiguje.

  • #22
    1 1

    postova:4
    flankerb @ 19.1.2015. 14:09

    Mogao bih navesti bar 20 filmova o 2. svj. ratu koji su bolji od ovoga, ali neću o tome sada. Ovaj film bi se mogao slobodno svesti na jednu 45 minutnu epizodu neke serije, a i to bi bilo previše. Ne može se usporediti s Petersonovim "Das Boot"-om, Mallickovom "Tankom Crvenom Linijom" (koja je po meni bolja i od Spašavanja vojnika Ryana), Sturgesovim "Orao je sletio", Aldrichevim "Dvanaest žigosanih", Nicholsovom "Kvakom 22", ili Huttonovom "Zlatu za odvažne - Kelly's Heroes", naravno i "Where Egales Dare" - također Brian G. Hutton. Danas nema više tako kvalitetnih ratnih filmova.

  • #23
    4 0

    postova:1130
    mario @ 20.1.2015. 21:38

    Nakon ovakvih komentara samo mogu reći da me film ugodno iznenadio. Istina da je prepun klišeja ali glumci su pristojno odradili posao, čak i Shia je pokazao da očito ima skriveni talent.  Borbe tenkova su izvrstne.  

    (Spoiler!!!)  

    Fora mi je kako ni eksplozija u lice ne može poremetiti Bradov izgleda... samo sexy rane ostanu XD

  • #24
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 19.7.2015. 0:33

    uprkos glumačkim superzvijezdama, ovo je film koji neću gledati drugi put...previše prazne priče i previše besmislene akcije uz previše patetike i previše glupih švaba...

  • #25
    3 2

    postova:237
    pisatel @ 19.2.2016. 21:00

    Za one koji ne poznaju 2. svj. rat i činjenice ovaj film je čisti SF i američka propaganda u velikom dijelu priče.

    Uz tu produkciju se moglo svašta napraviti, ali ovo je stvarno film koji je odletio van svake realnosti...

    Cijeli film je jedan veliki klišej gdje imamo nepogrešivog i neustrašivog vođu (koji je prestar da bi glumio narednika), divljaka, blesavog tipa, pametnog tipa i kukavicu koji se na kraju ispostavi za glavnog junaka eh sad da nije snimljeno 2014. god. ne bi riječ rekao ali stvarno...

    Od sučeljavanja s "Tigrom" preko SS odreda koji kao da se odred izviđača bori protiv oštećenog tenka, a ne da su elitne postrojbe (jer nisu prikazali maloljetnike i starce u uniformama)...

    Ovaj film je stvarno produkt nekog novog vala Američkog mita o nepobjedivosti u ratu i čiste patetike, dobivam osjećaj kao da gledam Indianu Jones-a ili nešto slično...

    Sad ima akcije te napetih i dramatičnih scena za one koji vole to, no u ovom slučaju je bolje preporučiti Rambo ili bilo koji drugi film kada smo kod toga...

  • #26
    2 2

    postova:1473
    buffalobill @ 12.5.2016. 3:26

    probao sam ga sinoc pogledati jos jedanput,stvarno je los,cak nisam ni zaspao uz njega sto bi bio svojevrsni kompliment, vec sam ga jedostavno prekinuo nakon sat vremena umiruci od dosade

  • #27
    2 2

    postova:25
    vriska @ 27.6.2016. 10:45

    Vidim, mnogo losih komentara
    Jučer sam ga prvi put pogledala, dijelom jer mrzim ratne filmove, dijelom jer je glumačka ekipa, po mom ukusu, za izrigat se
    Kad ono... jbt svi su odlično glumili, borbe mi bile zakon
    A shermani izgledaju prebrutalno 0.0
    S obzirom da igram WoT, bilo mi je cudno vidit ih onako, ko da su teškaši, kako idu sami
    Igra mi malo sjebala percepciju o tenkovima xD

    Nema sumnje da je sve holivudski do jaja, skoro pa 0% realnosti, al mi film bas ono... legao
    Rado cu ga pogledat opet, jednostavno prevrtit preko mushy-mushy heart-breaking-strong-human-spirit sranja i gledat ih kako upravljaju tenkom, rokaju iz njega i sl. 
    Samo sta sam ocekivala da ce bit jos njemačkih tenkova osim tigera, barem  jagdpanthera

  • #28
    0 1

    postova:20
    regularjohn @ 27.6.2016. 12:31

    @vriska Band of Brothers, Beast of War, Kellys Heroes, Buffalo Soldiers, White Tiger. Naici ces sigurno na jos koji njemacki tenk (btw, jpanther je sran*e)

  • #29
    1 3

    postova:23
    bbking11 @ 25.4.2017. 5:33

    Super film, svakako pogledati.

  • #30
    1 2

    postova:1962
    aya @ 30.4.2017. 15:31

    Večeras je opet na programu, pa rekoh, da malo preletim komentare....zaključak: Falim te Bože (i admine) što je karakterni izbačen s foruma!

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala