Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nestala

1 2
    5 3

bearfoot @ 30.3.2015. 16:33

jesi, svaka čast...ali komotno možeš nastaviti makedonski, isto te razberemo...ovdje smo ti uglavnom svi načitani i obrazovani ljudi i razumijemo te, a oni koji te ne razumiju, jebeš njih, ti ne razumiju ni hrvatski....

3 4

samuraj @ 15.10.2015. 18:17

Na početku filma pomislio sam da će to biti jedan od najboljih trilera zadnjih godina. Kako je film sve više odmicao, bio sam u to sve uvjereniji. A kada je došao kraj osjećao sam se prevarenim. Nevjerojatno je kako kraj može uništiti cijeli film. Stvarno šteta.

2 2

meanmotherfucke @ 21.8.2016. 22:40

Genijalan film!!  Nema m zamjerke,osim da je mogao biti mrvicu kraci..

Ali sve u svemu .baš brutalan film. Ludilo,okruženje

Ono što mi se svidilo najviše su dijalozi i ljudski međuodnosi...

Amy Dunne je sigurno jedna od najfascinantnijih likova negativaca zadnjih 10 godina...

Kraj filma je meni super.. Sve i svemu 11/10...

0 1

lizzy @ 27.8.2016. 18:04

Dobar početak, zaokret pred kraj pomalo razočaravajuć, nije baš uvjerljivo da se Amy s toliko toga izvukla... No sve u svemu solidan

3 8

o_za_odmazdu @ 4.9.2017. 14:16

Dosadan glup/tup i naivan film . Ne vidim sta specijano Rosamund prikazala za nominaciju Oskara . Ben prosecno . Na sta potrosih 145 min ...

6.9/10 

1 0

gogs12 @ 2.2.2019. 15:30
    Odličan film. Tipično fincherovski brutalan. Kuje vladaju.
    0 1

zvr @ 2.2.2019. 21:40

Jasno da je napet, kad svaka scena kod Finchera ima itekakvu funkciju razvoja radnje, bilo kroz izravan dinamički razvoj u smislu promjene situacije bilo u funkciji psihološke i emotivne pripreme za sljedeći korak.

Prilično sam siguran da bi on mogao napraviti film koji traje 3-4 sata a da ni trenutka ne bude dosadan. A opet, u okviru američke blockbuster scene, njegova pojava je poput izuzetka koji potvrđuje da je ta scena u pravilu nemaštovita i tupava.

0 1

ichglotztv @ 3.2.2019. 0:06
    Filmu se ne može osporit napetost. Gluma je odlična, iako mi Affleck pri kraju filma malo posustaje. Ili je to zato što tada ponašanje njegovog lika baš i nema nekog smisla, pa čovik ne zna što će s tim nego odvergla tekst. Priča je kontroverzna, zanimljivo ispričana. Pa opet, kraj ostaje nedorečen.
    1 0

aya @ 3.2.2019. 21:22

Hmmm...mene je, iskreno, nakon ovih komentara, sam film prilično razočarao. Predugačak, Affleckova gluma, po običaju, blijeda i neuvjerljiva, a kraj potpuno promašen. Od mene nategnutih 6,5.

2 1

yuma @ 5.2.2019. 8:50

Ovaj osvrt je pun spoilera, pa oprez. Također, ponudit ću i alternativan kraj, s obzirom da me ovaj kraj malo iritira... 

Film je predug. Onaj uvodni dio su nepotrebno razvukli, s motivacijom da upoznamo situaciju i likove, međutim, predugo je... Drugo, meni je bilo očito od samog početka (dnevnika, tj. načina pisanja tog dnevnika) da su pobude suprotne od očekivanog i da će taj lažirani dnevnik odigrati veliku ulogu. Treće, i njezin lik je pokazao devijacije još na onom partiju, gdje je dala do znanja da ima poremećaj osobnosti (kad je pričala o svom alter-egu u vidu super djevojčice)... Četvrto, ono ubojstvo na kraju; kako je to prošlo; bolje bi bilo da su duljinu filma umjesto tom početku poklonili tom kraju i malo bolje i uvjerljivije to razradili jer je stvarno debilno. Peto, ta glumica je odjednom velika faca, ali baš da je zaslužila Oscara - nije. Gledala sam je u "Osvetnici" iz 2015... Glumi jednako poremećenu ženu sa praktički istim motivima i ovaj joj je film vjerojatno bio kao generalna proba, osvojivši Oscara nastavila je u revijalnom tonu... U oba filma copy-paste. Isto je i s njenom ulogom u James Bondu i u "New boss". U tri od četiri ova filma uletava kao misteriozna ljepotica, u večernjoj haljini, s identičnim izrazima lica (hladnim) i očito na tome gradi ulogu i dobiva Oscara. To mi je odbojno. Afleck je nešto manje odbojan u tumačenju svog lika, a u trenutku kad pristaje ostati s njom (vjerojatno se htio postići cilj da gledatelj zaključi "zaslužuju jedno drugo" možda i cijela priča oko njegovog beskarakternog lika dobiva smisao i zasjaji kao šonjo u punom smislu riječi. Kako god. Jedini gori kraj kojeg mogu zamisliti je da se on na kraju išao sexat s njom i da ga je u krevetu teatralno opandrčila po arteriji. :D Meni bi puno bolji kraj bio da su ona dva lopova napokon prepoznala luđakinju na TV i krenuli je ucjenjivati, gdje bi se onda i razotkrila cijela priča. To bi vjerojatno zadovoljilo veći broj gledatelja. Općenito ovaj kriminalistički dio (krim. obrada slučaja) je totalno zakazao. Jedino priznanje dajem prilično zamršenoj i dosta maštovitoj fabuli u kojoj su stvari više-manje dobro osmišljene (većina zašto ima svoje zato), kao i glumi Afleckove sestre; njegova sestra je nezasluženo prošla "lišo". 

Ne znam, sve u svemu, film je precijenjen i iako relativno brzo prođe, na kraju ipak ostaje razočaranje... 

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2019 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala