Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Argo

1 2 3
  • #31
    2 1

    postova:48
    chevalier @ 31.10.2016. 19:30

    Dobra "fake 70-e" kamera, nešto suptilnog humora, korektan dramaturški razvoj, može se pogledati.

    Ali ipak ovdje propaganda tuče u glavu: pogledajte samo kakvi su prikazani stanovnici Irana, kao divlji luđaci i primitivne budale, svi do jednoga. Jbt da su išli tako prikazati npr. Meksikance pitanje je bi li film uopće došao do distribucije zbog mogućnosti tužbe.

    Propaganda je suptilna stvar, a par riječi na početku o umješanosti SAD-a u zbivanja u Iranu samo smokvin list, ionako neizbježan u vrijeme Interneta. 

    Pokušajte, na primjer, okrenuti strane. Zamislite da se film događa u SAD-u, a da mudri Iranac izbavljuje taoce-Irance iz Amerike. I da su Amerikanci prikazani kao što su to Iranci u ovom filmu, ludi, glupi i agresivni. 
    Onda propagnda ne bi bila dvojbena, zar ne?

  • #32
    0 1

    postova:6
    altamira @ 9.2.2020. 0:46
    Nije me se nešto dojmio, ali možda jer ga večeras odgledala drugi put, pa zato:) 6/10
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala