Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Snjeguljica i lovac

1
  • #1
    1 1

    postova:13
    kissygirl @ 1.6.2012. 18:17

    ovo ću pogledat Osmijeh

  • #2
    5 0

    postova:2527
    bearfoot @ 3.9.2012. 11:53

    do trola dajem ocjenu 8...a nakon trola sve je otišlo u vm...vilenjačići...bijeli jelen...a prinčev poljubac vjerojatno najgori filmski poljubac ikada...mačeha i njen brat nose cijeli film, ostali likovi, tj glumci...ništ....očigledno se autori nisu mogli odlučiti kakav film hoće napraviti, žestoku fantastiku ili dječju avanturističku bajku...na kraju ostala dječja fantastika....

    tehnički vrlo korektno odrađen film, cgi i akcijski prizori odlični...

  • #3
    2 1

    postova:416
    taurus @ 6.8.2013. 12:34

    Nisam očekivao da ću za ovaj film napisati pozitivan komentar ali ugodno sam iznenađen načinom na koji su reinventirali svima poznatu bajku o Snjeguljici.Slažem se sa Bearfoot-om da je prvi dio filma kvalitetniji i zanimljiviji od ostatka ali to ipak ne umanjuje cjelokupan dojam.S.Theron i C.Hemsworth su odlični pa čak je i K.Stewart sa onim svojim,jedinim izrazom lica nekako djelovala odgovarajuće za tu ulogu.Ko pogleda mislim da neće biti razočaran.

  • #4
    2 1

    postova:8
    droca @ 8.3.2015. 20:37

    Mnogo bolja adaptacija bajke o Snjeguljici za razliku od verzije Mirror morror iz 2012.g.

    Dodala bih kako je centralni lik ipak Snjeguljičina maćeha, tako da težište filma potpuno odudara od samog naslova filma. Charlize Theron apsolutno briljirala u ulozi maćehe koje ne preza ni za čim da sačuva  mladost i ljepotu, otkriva se i cijela maćehina sudbina (njena prošlost, sadašnjost, pa i planovi za budućnost).Njen lik razrađen je do samog vrhunca.Sa iščekivanjem očekujem 2.dio koji se snima 2016.g.. Ocjena 9.5/10

  • #5
    3 1

    postova:1090
    yuma @ 21.2.2016. 22:41

    Slažem se sa prethodnicima. Zlica je u prvom planu, a me Snjeguljica, ali nije li tako i u bajci? Meni ne smeta... Jako dobra animacija, C. Theron i K. Stewart. ..wow koje ljepotice! ! K. Stewart s tim prevelikim zubima i blagom razrokošću je preslatka, a sanjiv pogled ju je napravio savršenom za ovu i Sumrak ulogu... interesira me kako bi odglumila nešto drugo...

    Film ima dosta scenaristickih nebuloza i rupa, ali usprkos tome, dobro me okupirao i zabavio. Svida mi se nacin na koji su uklopljene osnovne znacajke bajke (ogledalo, vjestica maceha, patuljci, jabuka, poljubac, čarobna prelijepa šuma koja je bas kao iz slikovnica koje pamtimo kao djeca). Ipak, imam 2 pitanja na koja bas trebam odgovor jer me baš bodu u oči:

    [spoiler]Kako je ona uspjela upiknut maćehu iz tog pokušaja, kad prethodni pokušaji nisu urodili plodom (kao da probada zrak)? Što se u tim kadrovima značajno dogodilo da je ona dobila moć da je ubije i kako je zapravo njena krv oslobodila čaroliju?

    Zakaj je na kraju na krunidbi prisutno 7 patuljaka?  [/spoiler]

    Hvala, srdacan pozdrav  :-)

  • #6
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 27.10.2017. 10:50
    Meni je ovaj film sasvim ok.Nisam ocekivao mista posebno.Chlarize Theron i njezin brat nose pricu. 6.6/10
  • #7
    0 2

    postova:27
    don berna @ 4.9.2019. 20:13

    pogledat će moCool

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala