Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Batman

1 2
  • #16
    2 0

    postova:377
    gestapo @ 3.9.2012. 17:11

    oke apex mozda sve to stoji ali ruku na srce Burton je bolje film priblizil stripu nego Nolan....pogotovo scene i prikaz samog   Gotham Citya...neznam bar je to moje misljenje...

  • #17
    1 1

    postova:167
    apex @ 3.9.2012. 21:05
    Tu se slažem s tobom..ali mislim da je Nolan htio Gotham kao i cijeli serijal dark knighta prikazat u realnom vremenu (kao da se to dns dogadja)..zato Gotham i djeluje ko da je neki najnormalniji grad u americi..oke osim ak izuzmemo relativno futiristička vozila u dark knightu.
  • #18
    4 1

    postova:416
    taurus @ 8.2.2013. 14:55

    Odličan film,revolucionaran za ono vrijeme,prvi koji je prikazao Batmana kao ozbiljan lik.Burton je odradio vrlo dobar posao iako je neke stvari malo na silu pokušao da poveže (Jocker ubija Bruce-ove roditelje a godinama kasnije Batman ispušta Napiera u kiselinu i on postaje Jocker).vizualno film je besprijekoran,kostimi savršeni,legendarni Batmobil također.Glumačka postava vrhunska (iako bismo mogli reći da Keaton nema fizičke predispozicije za Batmana jer svi znamo kako B.Wayne izgleda u stripovima,ali posjedovao je taj šarm i misterioznost koja ga je činila sjajnim izborom).Ovaj film ne treba porediti sa Nolanovim,to su dva različita pristupa i oba su uspješna jer su doslovna realizacija ideja i smjerova u koje su Burton i Nolan htjeli odvesti serijal.Meni je Burtonov Batman jedan od najdražih filmova,ni sam ne znam koliko sam ga puta gledao iako kao viziju Batman universuma više simpatišem Dark Knight trilogiju.U svakom slučaju ovaj Batman je čista desetka.

  • #19
    1 2

    postova:204
    iwax @ 31.8.2013. 11:11

    odlično najbolji batman

  • #20
    4 4

    postova:228
    joker12 @ 12.1.2014. 14:46

    Meni osobno je Heath Ledger najbolji Joker, ali Jack Nicholson nije za bacit.

  • #21
    1 1

    postova:34
    dario zoric @ 28.4.2017. 0:36

    Ma jednostavno pun pogodak Tim Burtona to je jednostavno moralo bit njegovo. pogotovo prva dva nastavka u njegovom stilu od scenografije pa do kostimografije te jednako atmosfere filma.Isto tako za mene posebno prva dva nastavka od Cristophera Nolana na jedan za mene velicanstven nacin na koji je on prikazao svoju to jest novu fransizu batmana.

  • #22
    2 4

    postova:67
    o_za_odmazdu @ 19.8.2017. 20:57

    Danas pogledao drugi put a iskreno jos duplo vise cu . Rjemek delo Tim Burtona . Michael Keaton definitvno najbolji Batman/Bruce Wayne  gonis one na Nolana i Zack Snydera . Mozda nije imao tjelo za Batman al zato ga je otkinuo . Michael Gough takodze najbolji Alfred . Za Kim Basinger nemam rjeci . Jednostavno preljepa i sarmantna . Jack Nicholson za meni je  i bice  najbolji Joker  ikada ( Postovanje sprema Ledger al budimo realni njegova smrt mu donjela toliku slavu  ) .  Kostimi , scenario , sporedne uloge sve odlicno . Tako da za kraj evo 2017 godinu  i jos Burtonov batman je najbolji a pitanje i dilema je : Jer ovo najbolji cmb/superherojski film ikada napravljen ????? 

    10/10 

  • #23
    2 1

    postova:542
    leon123 @ 18.7.2018. 23:19
    Nolanov Batman je svakako bolji,no ni ovaj nije za baciti.Bas se osjeca ta gotika,tama u Gothamu,Michael Keaton je bio dobar kao Batman,a Jack Nicholson je losiji od Heath Ledgere no itekako odlican.Svaka cast Burtonu. 8.6/10
  • #24
    2 0

    postova:208
    jeremiah @ 13.9.2019. 23:25
    Jack maestralan kao Jocker,ali općenito negativci kakvim ih Burton prikazuje s izraženom dozom crnog humora...neponovljivo
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala