Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Batman

1 2
  • #1
    2 1

    postova:605
    robertini @ 20.10.2011. 20:28

    Po meni, THE BEST ekranizacija slavnog "šišmiša"!!

    Keaton je to odigrao onako na prvu savršeno ušavši u lik, bez nametanja i preseravanja kao Clooney u 4. dijelu

    Jack Nicholson je također nezaboravan, a ni Kim nije za baciti SmileTongue out

  • #2
    2 0

    postova:377
    gestapo @ 20.10.2011. 21:09
    slazem se u potpunosti!
  • #3
    4 0

    postova:96
    hypnotoad @ 20.10.2011. 21:41
    Prva dva dela imaju pravu stripovsku atmosferu. Jednostavan dizajn kostima, batmobila, a pogotovo Gotham Cityja. Mirne gradske ulice zatrpane snegom, česti (komični) okršaji i jednostavan grand finale. Baš kakvim jedan strip-film i treba da bude.

    ... a onda je došao gospodin Joel Scumacher i sj*** stvar do neprepoznatljivosti... Beskrajan kič, kostimi s integriranom božićnom rasvjetom, očajni dijalozi, kritično neuklopljivi glumci i betmobil od kartona, na kojem, kada se parkira, još možeš da vidiš tragove razmazanog U-Hu lepila. Otud ona izreka prije nego šta uletite u tučnjavu:

    ... "Je*** li ti maj**, bre! Napravit ću ti šta je Joel Schumacher napravio Betmenu!" Tongue out
  • #4
    1 1

    postova:605
    robertini @ 22.10.2011. 20:58
    Prva dva dela imaju pravu stripovsku atmosferu. Jednostavan dizajn kostima, batmobila, a pogotovo Gotham Cityja. Mirne gradske ulice zatrpane snegom, česti (komični) okršaji i jednostavan grand finale. Baš kakvim jedan strip-film i treba da bude.

    ... a onda je došao gospodin Joel Scumacher i sj*** stvar do neprepoznatljivosti... Beskrajan kič, kostimi s integriranom božićnom rasvjetom, očajni dijalozi, kritično neuklopljivi glumci i betmobil od kartona, na kojem, kada se parkira, još možeš da vidiš tragove razmazanog U-Hu lepila. Otud ona izreka prije nego šta uletite u tučnjavu:

    ... "Je*** li ti maj**, bre! Napravit ću ti šta je Joel Schumacher napravio Betmenu!" Tongue out
    HypnoToad

    Vau, nikad čuo za tu izreku
  • #5
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 23.10.2011. 10:53
    Prva dva dela imaju pravu stripovsku atmosferu. Jednostavan dizajn kostima, batmobila, a pogotovo Gotham Cityja. Mirne gradske ulice zatrpane snegom, česti (komični) okršaji i jednostavan grand finale. Baš kakvim jedan strip-film i treba da bude.

    ... a onda je došao gospodin Joel Scumacher i sj*** stvar do neprepoznatljivosti... Beskrajan kič, kostimi s integriranom božićnom rasvjetom, očajni dijalozi, kritično neuklopljivi glumci i betmobil od kartona, na kojem, kada se parkira, još možeš da vidiš tragove razmazanog U-Hu lepila. Otud ona izreka prije nego šta uletite u tučnjavu:

    ... "Je*** li ti maj**, bre! Napravit ću ti šta je Joel Schumacher napravio Betmenu!" Tongue out
    HypnoToad
    Juu,bre...koja debilana...
  • #6
    1 0

    postova:64
    gajski @ 26.1.2012. 16:15
    Prva dva dela imaju pravu stripovsku atmosferu. Jednostavan dizajn kostima, batmobila, a pogotovo Gotham Cityja. Mirne gradske ulice zatrpane snegom, česti (komični) okršaji i jednostavan grand finale. Baš kakvim jedan strip-film i treba da bude.

    ... a onda je došao gospodin Joel Scumacher i sj*** stvar do neprepoznatljivosti... Beskrajan kič, kostimi s integriranom božićnom rasvjetom, očajni dijalozi, kritično neuklopljivi glumci i betmobil od kartona, na kojem, kada se parkira, još možeš da vidiš tragove razmazanog U-Hu lepila. Otud ona izreka prije nego šta uletite u tučnjavu:

    ... "Je*** li ti maj**, bre! Napravit ću ti šta je Joel Schumacher napravio Betmenu!" Tongue out
    HypnoToad


    Sjajan komentar i sjajno objašnjenje razloga razdora izmedju Timovog i Joelovog Batmana.

    Samo bi dodao i sjajno dočarane glavne negativce u prva 2 dijela, naročito Jokera.

    Svaki Batman nakon Burtona je nosio taj križ usporedbe, a Joel nije imao sreće da njegov Batman bude prvijenac. 

  • #7
    1 1

    postova:34
    zorzi @ 26.1.2012. 19:31
    Daleko najbolji batman od svih.. Prelipa kim i vrhunski jack..
  • #8
    2 1

    postova:213
    zac @ 26.1.2012. 21:30
    Najbolji film o čovjeku šišmišu i Jokeru ikad.Odlična glumačka postava i daleko najuvjerljivija. Ovi noviji su možda bolji po efektima ali ovaj ih sve pere sa stripovskim štihom. Svakako gledat. Ja budem po jedno 5,6,7...... ma ne znam tko broji.Wink
  • #9
    2 3

    postova:56
    ecimir @ 26.1.2012. 23:36
    Nolanovi Batmani su mi puno bolji, iako je ovaj original nevjerojatno zabavan film.
  • #10
    0 3

    postova:61
    gavran123 @ 31.8.2012. 19:26

    Nolanovi su remek djela, ali ni ovaj nije za odbaciti, odličan Batman!

  • #11
    4 5

    postova:4
    daksi @ 31.8.2012. 19:33

    da su nolanovi bolji to mogu biti samo izjave balavaca

  • #12
    5 2

    postova:377
    gestapo @ 31.8.2012. 19:52

    Burtonovi Batmani su priblizeni 100 puta vise pravom stripovskom Batmanu...niko nemoze zamjeniti Keatona onak smusenoga u filmu ma novi nisu ni do koljena ...10/10

  • #13
    1 5

    postova:61
    gavran123 @ 1.9.2012. 18:09

    Nolanovi su ozbiljniji, konstruktivniji, vizualniji, dijalog je odličan, scenografija, režija i soundtrack remek djelo...da su Burtonovi bolji to može biti izjava neukusnog prištavca koji ih vjerovatno nije ni pogledao

  • #14
    4 0

    postova:377
    gestapo @ 1.9.2012. 18:50

    gavran123456789 .... tvoj komentar je toliko neutemeljen i malouman da bi se trebal zapitati o nekim stvarima...jer nekog nazvati neukusnim pristavcom samo zato jer nedIjeli tvoje "misljenje" oko nekog filma to je jadno...NEZNAM ZASTO ME UVJEK TAKVI POPUT TEBE TOTALNO IZBACE IZ TAKTA.....

  • #15
    4 0

    postova:167
    apex @ 3.9.2012. 15:58
    Jako je teško uspoređivat Nolanovu sagu o Batmanu i Burtonovu..to su iznimno 2 različita pristupa filmovima (naravno tu ne govorim o Schumacher-ovim Batmanima jer to nema veze s filmom a kamoli s Batmanom) tako da uspoređivat je iznimno teško..prije nego sam pogledo Dark Knighta (2. dio) bio sam vrlo skeptičan s trailerom te izvedbom Heath Ledgera u ulozi Jokera..al nakon kaj sam ga pogledo osto sam definitivno paf..i ponavljam da je sad poprilično teško i usporedit Nicholsona i Ledgera u ulogama Jokera..svaki od njih je unio nešto svoje i osim kaj se oboje zovu Jokeri to su u potpunosti 2 različita lika..Tak bi se dalo i ta 2 serijala gledat potpuno odvojeno. Odraso sam na Burtonovim batmanima i meni je to stvarno vrhunski..al ipak ako pokušamo povući neku paralelu ipak su mi Nolanovi filmovi u globalu bolji..I iznimno sam sretan jer Nolan nije pokušo kopirat Burtona neg je sam napravio svoju viziju Batmana odnosno Dark Knighta
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala