Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Savršeno ubojstvo

1
    2 2

nia @ 26.2.2011. 11:25

Zvjezdana postava se pokazala dobrim izborom u ovoj preradi Hitchcockova filma Dial M for Murder (1954), ali ako se usporedi s originalom, film je ispodprosječan.

https://mojtv.hr/film/7912/nazovi-m-radi-ubojstva.aspx

1 2

gorlock @ 26.2.2011. 20:44

Zvjezdana postava se pokazala dobrim izborom u ovoj preradi Hitchcockova filma Dial M for Murder (1954), ali ako se usporedi s originalom, film je ispodprosječan.

https://mojtv.hr/film/7912/nazovi-m-radi-ubojstva.aspx

niA

Meni osobno ovo je jako dobar film. Douglas & Paltrow odlično su odradili posao u ovom filmu i prikazali živote uspješnog biznismena i njegove supruge.

Po meni ovo nije klasični remake, radnja filma malo skreće od originala, pa se ne bih složio s tim da je ispodprosječan. 

Kraj je pomalo predvidiv ali prenasilan, što meni osobno kvari dojam o cijelom filmu. 

Gledajući na ovaj film (ne uspoređujući ga sa Hitchokovim) moja dosta visoka ocjena 7,6/10. 

Vuče na osmicu, a nije za sedmicu pa je zato 7,6 Laughing

0 2

franorobert @ 5.11.2013. 15:26

douglas i triler, tako obožavana kombinacija :D jedina mana filma je neuobičajna predvidljivost, nažalost

1 1

cor @ 5.11.2013. 22:53

jednostavno nemam živaca za gwyneth paltrow. ona je savršen primjer prosječnosti koju se želi isfurati kao kvaliteta.

neki dan gledala -behind the candelabra- m.douglas bez obzira na silne plastik intervencija ne gubi na intrigantnosti čega god se dohvati.upravo zahvaljujući njemu ovaj film je solidan.

1 1

arina draženović @ 30.4.2015. 19:31

Meni je film baš dobar.

0 0

masina @ 20.7.2019. 19:46
    Prosječan, predvidiv, Majkl ko Majkl, Gvinet naaah, Vigo mnogo više talenta nego što pokazuje u ovom filmu (vjerovatno je morao da padne u drugej rundi ;) )...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2019 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala