Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Deja vu

1 2
  • #1
    2 0

    postova:541
    franz @ 4.1.2009. 17:24

    Tko nije gledao, pogledajte 17.30. HBO (tko može), jako dobar film......   

    franz

  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2009. 19:36

    DOBAR IZBOR FRANZ. posebno ako je netko već gledao film Deja Vu, kad ga ponovo gledaš imaš osjećaj da si ga opet gledao.......  

    ode sad nahraniti

     

  • #3
    1 0

    postova:599
    lordadamko @ 17.4.2011. 14:40

    bio ga jos prije ajuj nasljepo pogledo u kinu...mogu rec da sam se ugodno iznenadio...

    u svakom slucaju moja preporukaWink

  • #4
    1 2

    postova:560
    crnisokol @ 17.4.2011. 18:37

    bio ga jos prije ajuj nasljepo pogledo u kinu...mogu rec da sam se ugodno iznenadio...

    u svakom slucaju moja preporukaWink


    LordAdamko


    glumi Denzel i ti si se ugodno iznenadio?

    što se mene tiče čim on glumi film je u najgorem slučaju dobar za jedno gledanje, a najčešće vrlo dobar 

  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 17.4.2011. 19:51

    glumi Denzel i ti si se ugodno iznenadio?

    što se mene tiče čim on glumi film je u najgorem slučaju dobar za jedno gledanje, a najčešće vrlo dobar 

    crnisokol
    Hehe..upravo tako! Wink
  • #6
    1 1

    postova:541
    franz @ 17.4.2011. 20:42

    hebote, kad čitam ove komentare, pomislim uf koliko sam dugo na ovom portalu, kad sam načeo ovu temu a vi se sad tek budite Laughing  

    neeeeeeeeeeeeeee slažem se da je D.Washington = dobar film, ima ih i glupih 

  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 17.4.2011. 20:48

    neeeeeeeeeeeeeee slažem se da je D.Washington = dobar film, ima ih i glupih 

    franz


    Ma koji ???
  • #8
    2 0

    postova:599
    lordadamko @ 17.4.2011. 20:57


    glumi Denzel i ti si se ugodno iznenadio?

    što se mene tiče čim on glumi film je u najgorem slučaju dobar za jedno gledanje, a najčešće vrlo dobar 


    crnisokol

    da, ugodno sam se bio iznenadio...ocekivo sam dobar film a dobio vrlo dobarWink
  • #9
    3 2

    postova:15
    mcx @ 5.9.2011. 23:56
    Ništa posebno, meni pomalo dosadan...
  • #10
    1 2

    postova:9
    gogim @ 9.6.2012. 22:33

    odličan

  • #11
    3 0

    postova:158
    fantasma13 @ 1.2.2015. 14:27

    ajde ti pametnjakoviću, nabroji mi par glupih filmova s denzelom !? !!

  • #12
    3 3

    postova:1090
    yuma @ 15.2.2020. 22:57

    Negledljivo. Zašto? Slijede primjeri propusta zaslužnih za prekid gledanja nakon 45 minuta, to je bila top granica...

    Nitko nije uzrujan što su ljudi stradali. Znači od samog početka filma, u kojem je stradao pun brod mornara, žena i djece, nitko u filmu nije niti spomenuo niti dao naslutiti o kakvoj je tragediji riječ, štoviše, svi se ležerno zajebavaju od - do. Kao da je potonuo čamac sa 3 osuđenika na smrt. 
    Na autopsiji joj golim prstima dira čelo i lize prst pred kolegom. Znači kako je moguće da se to dogodi agentu?! Slutim da će se na kraju otkriti da je on bio zaljubljen u tu ženu, ali please... Mrtvoj ženi pred patologom trlja čelo i liže si prst?!? 
    Nitko se nije sjetio snimati snimku pa kasnije pogledati. Snimka mora bit stara 4 dana od trenutka pokretanja i nema premotavanja unatrag. OK, ali nitko se nije sjetio snimiti snimku pa paralelno bolje proučavati nejasne dijelove?! 
    Ova na snimci (koja traje predugo i definitivno remeti dinamiku filma) svuda po stanu gola hoda, ovi sline, žena mrtva... Film je ponovno degutantan, tragedija ogromnih razmjera, terorizam, a ovi ko napaljeni tinejđeri...

    Glavna premisa nije objašnjena, puna je bedastoća, rupa, obrazloženja na neka pitanja glavnog lika su  premaštovita i nepovezana, onako, kao kad dijete pita tatu Zašto je nebo plavo, a tata odgovara: jedan čovjek uzeo je kantu boje i premazao ga je... Film vrijeđa inteligenciju... 

    Ma film je GRO ZAN! 

  • #13
    1 2

    postova:49
    bruce_lee @ 16.2.2020. 0:12
    Apsolutno se slazem sa Yumom. Vrijeda inteligenciju. I onda jos taj kraj gdje se dogodi loop hole... Ne znam tko je pisao opis ali reci za ovo da je spoj ratnog filma i trilera u kojem je težište na psiholoskoj i emocionalnoj motivaciji glavnih likova? Meni je ovo romanticni akcijski filmic koji vise cilja na zensku publiku. One more thing- ne kuzim velicanje denzela u prethodnim komentarima. Glumac je dobar (iako u ovom filmu to nije imao prilike pokazati) ali ne bas toliko koliko se prica.
  • #14
    0 0

    postova:6
    altamira @ 16.2.2020. 0:14
    ...i onda je svizac zamotao čokoladu. 😀
  • #15
    0 1

    postova:208
    jeremiah @ 30.1.2021. 19:56
    Koji? Eto ti ga Deža vu
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala