Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

X

1
  • #1
    1 0

    postova:1474
    buffalobill @ 24.1.2024. 14:04

    nisam gledao X ali Pearl od Ti Westa da, tko voli horore( ja bas i ne) ne bi to trebao propustiti, makar mi se cini da je film ipak slozeniji od obicnog horora, naglasak na drami, ta Mia Goth je to odlicno odglumila

  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 24.1.2024. 22:11

    Hvala za dobru preporuku, da niti ovog filma nema u bazi filmova.

    Ja bi ovaj film okarakterizirao kao psihološki triler.

    Pearl je odlično utjelovila glavna glumica, nedavno smo pisali po forumu o filmu Misery, nešto slično je i ovaj film.

    Još bih dodao, pomalo i tužan film. 

  • #3
    0 0

    postova:1474
    buffalobill @ 25.1.2024. 19:34

    bas to "psiholoski triler"👍 i tuzan  da, pun neke neizrecive patnje, usput pogledao sam i X, svojevrsni nastavak filma Pearl, ali 60 god poslije, hm nije tako los , ali nije ga trebao ni snimati, nema te neke privlacne magije kao Pearl

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.1.2024. 8:39

    X sam gledao prije nego Pearl, luda ekipa koja je došla na selo snimati film i kreće Rock n Roll.

    Dok sam gledao Pearl nisam se mogao odmah sjetiti odakle mi poznata scena sa krokodilom.

    Nisam znao za film Pearl, Pearl je prequel filma X.

    Uglavnom dobar je i X ima neku svoju uvrnutu priču, luda ekipa koja želi instat slavu i starci koji imaju neke svoje tradicionalne vrednote Smije se i kad se to sve pomiješa eto jednog ludog hororca.

    Nema u X-u demona, ali je itekako uvrnuto maštovit.

    A sad vidim da stiže i MaXXXine  završni film ove trilogije. 

    Hvala buffalobill @ za ovo otkriće

  • #5
    0 0

    postova:1474
    buffalobill @ 27.1.2024. 9:07

    ma nista, niko koga znam nije ni gledao, ali ne znam dal si skuzio kako taj T West reciklira  u oba filma, u Pearlu Pepeljugu i Carobnjaka iz Oza, a u Xu Psiho i Kill  Bill, identicne scene, radi to namjerno
    *usput do prije neki dan nisam ni cuo za tog T Westa

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.1.2024. 9:19

    Da, u pravu si oba filma su me podsjećala na ono nešto poznato. 

    Niti ja nisam čuo za tog T-Westa, iskreno niti za glumicu Mia Goth, ali iz ova dva filma mogu reći da je odlična glumica.

    Planiram ovaj vikend pogledati Infinity Pool znanstveno fantastični hororac, još jedan film u kojoj glumi Mia, koji čak ima u bazi filmova MojTv-a Cool

  • #7
    0 0

    postova:1474
    buffalobill @ 27.1.2024. 9:26

    sretno s tim, ja pogledao i In a valley of vioelnce  iz 2016 od Westa, ha tako tako, obozavam vestern pa nisam imao vecih problema
    * ni ja nisam cuo ni za Miju Goth, u Pearlu je bila i koscenaristica uz Westa

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.1.2024. 9:37

    Nešto najodvratnije što sam pogledao u zadnje vrijeme, rekao bih ikada zove se Saltburn po meni je ovo isto psihološki triler, može se usporediti i sa X-om, te samim tim dobiti i kvalifikaciju horora.

  • #9
    0 0

    postova:1474
    buffalobill @ 27.1.2024. 9:59

    Saltburn? bacio pogled i odma odustao, ali kad smo vec izasli van teme onda  ovaj  Knock at the Cabin , dobar

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala