Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Brzi i žestoki 9

1
  • #1
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 18.6.2021. 11:59

    Žešća komedija od filma. Valjda ljudi idu u kina da se nasmiju u nedostatku dobrih komedija.
    Došlo je do toga da u ovom nastavku lete autima u svemiru kako bi rušili satelite.
    Nakon 6,7 filma mislio sam da je svemir granica, ali sam se prevario. Valjda im još samo nedostaje neko putovanje kroz vrijeme, ali kako su još dva nastavka u planu možda i to uguraju na neki način.

  • #2
    0 0

    postova:603
    robertini @ 18.3.2023. 23:16

    Film i nije tako loš. Najbolje su opake makine koje se povremeno pojavljuju u filmu

    Razgovor između Romana i Teja kako uvijek uspjevaju biti nepobjedivi je dobra zajebancija na dosadašnju franšizu....

    Sa onim velikim vojnim transporterom (kamionom tegljačem?) ukrali su ideju iz Smrtonosne utrke.

    Charlize ima dobru zurku u stilu Glup i gluplji....muzika ima elemente hita od Prodigya

    Mlađi Toretto jako liči na sina Del Tora

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala