Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dnevnik Diane Budisavljević

1 2 3
  • #16
    5 5

    postova:2527
    bearfoot @ 27.4.2020. 21:47
    Džabe ti trud, fdrfrdrk...krepat ćeš ali smrad i sramotu koju su ustaše ostavile hrvatskoj nećeš sprati, džabe ti svi traktati koe pišeš, dokumenti i svi arhivi i svi najveći svjetski stručnjaci za jasenovac, taj u stvari sportski kamp tipa u zdravom tijelu zdtravi duh...jebo te pavelić u dupe, i svi njegovi pobočnici redom, prodane duše, guzičari, izdajnici vlastitog naroda i zemlje, crna mrlja na inače hrabroj i ponosnoj povijesti ovog malog naroda...sve je više kretena koji izvlače ta ustaška govna iz septičke jame koju su si sami iskopali, i stalno isponova šire njihov smrad i zagađuju narod i zemlju...ostavite ih više da trunu u tom svom paklu...btw, moju punicu je, nakon što su joj ubili brata i oca, iz logora spasio stepinac, bilo ih je oko 700 djece svih dobi, i razmjestili su ih po selima sjeverne hrvatske...
  • #17
    3 5

    postova:126
    fdrdf9 @ 27.4.2020. 21:48
    Svrljozvrljo kada si tako jako elokventan pa nam svima drzis predavanje u kojem nisi rekao apsolutno nista konkretno osim sto si valjda iz kukavicluka izjednacio zlo i dobro, mogao bi nam za promjenu reci koji su to pojedinci, polticke stranke ili organizacije na OBJE strane kako ti to ovdje kazes koji lazima huskaju narode i pojedince jedne na druge, a oni u medjuvremenu beru veliku lovu i na temelju toga dobro zive? Ja znam da to radi samo jedna strana, ona antifa, a evo sad u svjetlu tvojih novih spoznaja volio bih da nam predstavis i pojedince iz te druge strane koja kako vidimo nije antifasisticka i koja nas po tebi takodjer vuce za nos lazima i manipulacijama, a da mi toga uopce nismo svjesni. Mislis li mozda na Igora Vukica,Romana Leljaka,Blanku Matkovic,Gorana Jurisica? Stavi karte na stol pa da vidimo gdje ti prsti idu. Nego kad smo vec kod fasizma tko je ono jos davno rekao "Fasisti buducnosti bit ce antifasisti" ? Churchill?
  • #18
    3 6

    postova:126
    fdrdf9 @ 27.4.2020. 21:55
    Post prije mog kojeg nisam vidio dok sam odgovarao korisniku ispred njega, tipican je primjer neobrazovanog trola kojem su uvrede i adhominem nasrtaji jedini argumenti. U Hrvatskoj smo svjedoci da se svako toliko otkrivaju masovne grobnice pune Hrvata zena djece civila i zarobljenika koje su antifasisti iz mrznje pobili bez suda. Takvih grobnica do sada otkriveno oko 2000. Gdje su masovne grobnice antifasista? U Jasenovcu je u ekshumacijama 60-ih godina koje je nadzirao subnor BiH nadjeno 725 kostura od toga skoro pola su bili hrvatski civili zene i djeca, ratni zarobljenici dotjerani tamo s kriznog puta i pogubljeni bez suda od strane antifasista. Druga polovica njih 481 bile su zrtve Jasenovcu kako je obdukcija pokazala mahom umrle od epidemijskih bolesti najvise tifusa.
  • #19
    3 3

    postova:2527
    bearfoot @ 27.4.2020. 22:12
    Ma koji argumenti? Nisam ja iznosio nikakve argumente niti su oni bitni, građa koju ti tako detaljno citiraš dostupna je i svim drugim povjesničarima ili zainteresiranim strankama, pa prerposta ljam da i svi oni znaju pravu istinu kao i ti...bolje da si tu volju iskoristio istražujući novokomponirane domoljube i rodoljube, nasljednike ovih tvojih, koji su opljačkali i dalje pljačkaju ovu zemlju i ovaj narod kunući se u isusa i moleći se majci božjoj...žalosno da nismo ništa naučili, da smo nakon svega obične pičkice koje dozvoljavaju da ih vlastiti sunarodnjaci šišaju ko ovce i mažu im oči ustašama i partizanima
  • #20
    3 4

    postova:126
    fdrdf9 @ 27.4.2020. 22:16
    Pocetak tvoje druge recinice te najbolje oslikava. Sta ce ti argumenti,bitno da si se ti ovdje istovario pa nek misli tko sto hoce.Krasno,tipicna antifa kultura. No kad vec bjezis od napisanog iz prethodnog posta i samim time potpisujes ideolosku,intelektualnu,moralnu i svaku drugu kapitulaciju bjezeci udiskusiji na pljacku kako bi spasio ono malo obraza ako ga je jos uopce nesto ostalo odgovorit cu ti da su nas opljackali antifasisti. To su ti oni koji ustase nazivaju g......a, a za svoje tvrdnje nikad ne trebaju argumente.
  • #21
    1 4

    postova:2527
    bearfoot @ 27.4.2020. 22:35
    E da, jebo te i bujica u dupe, baš je seksi tip...lijepo se vi dogovorite za romantično veče pod poglavnikovom slikom, pustite koju ustašku, bilo koju, sigurno ih sve znaš napamet, i dernek do jutra... Jebote život, po tebi su ustaše bile male bebe, sirote žrtve okolnosti i pristrane povijesti, i ako tako stvarno potvrđuje svima dostupna povijesna građa, pa želim ti onda da uspiješ u rehabilitaciji ustaštva prije nego krepaš
  • #22
    2 4

    postova:2527
    bearfoot @ 27.4.2020. 22:41
    I prestani editirat postove, daj se odluči, hoćeš pušiti bujici ili mu dati guze,
  • #23
    3 3

    postova:126
    fdrdf9 @ 27.4.2020. 22:43
    Ne radi se ovdje niokakvoj rehabilitaciji ustastva to je floskula koju neuke antife desetljecima koriste kako bi svoje lazi prikazale kao istinu, nego jednostavno da se nakon skoro 80 godina antifasistickih kleveta na racun Hrvata konacno dozna prava istina.
  • #24
    3 3

    postova:2527
    bearfoot @ 27.4.2020. 22:53
    Pa dobro, otkri više tu istinu, nitko nema ništa protiv istine, dapaće, ja ću prvi popušiti kurac bujici ako se dokaže i otkrije da su ustaše bile samo jadne žrtve krvoloka partizana
  • #25
    1 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 27.4.2020. 22:59

    ....DJECO, SMIRITE SE,...čokolino se hladi, idite oprat ruke....

  • #26
    3 3

    postova:126
    fdrdf9 @ 27.4.2020. 22:59
    Istrazivanje prof. povijesti Josipa Jurcevica sa FFZG kojeg jos nitko nije demantirao, citat s metapedie: "Što se tiče počinitelja zločina, istraživanje je odkrilo kako su jugokomunističke vlasti počinile 89 posto zločina, talijanska okupacija osam posto, partizani i četnici 1,5 posto, a vlasti NDH 0,13 posto." Za 1,5 posto nisu se mogli utvrditi pocinitelji. https://hr.metapedia.org/wiki/Josip_Broz_Tito
  • #27
    3 3

    postova:2916
    gorlock @ 27.4.2020. 23:13

    Ekipa, činjenica je da je ovaj film totalno smeće i ne zaslužuje nikakvu pozornost. A raspravu po temi povijesti otvorite radije novu temu, nego na ovaj način davati besplatnu reklamu za film koji to ne zaslužuje.

  • #28
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 27.4.2020. 23:13
    Ajde švrljo spat, nemoj srat Ma koja reklama gorlock, kome? Šaćici forumasa?? Ajde molim te
  • #29
    2 3

    postova:126
    fdrdf9 @ 27.4.2020. 23:18
    Ovaj film je izmedju ostalog i povijesno netocan pa je logicno da ce se o tome raspraviti na istom topicu. To mu nije nikakva reklama, upravo suprotno. Pa sta i da je? Sto si ti? Neki cenzor koji ce svima nama naredjivaati o kojem cemo filmu smjeti raspravljati, gdje cemo to ciniti i na koji nacin. Nevjerojatno sto si umisljas.
  • #30
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 27.4.2020. 23:27

    I loša reklama je bolja nego nikakva, nekoga će upravo to ponukati da ga pogleda a ovaj film to ne zaslužuje, čisto gubljenje vremena.

    Opet ponavljam isključivo sa filmskog stajališta.

    Na ovom portalu sam isključivo da bih vidio tv raspored i pročitao koje mišljenje o filmu ili filmsku recenziju, te eventualno donio odluku da li ću nešto gledati. 

    Isto tako na temelju pogledanog napisati ću svoje mišljenje o filmu, mislim da će mnogima koji me znaju duže na ovom portalu to i pomoći, kao što i meni pomognu vaši komentari. Ali o a rasprava nema smisla.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala