Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Munchen

1
  • #1
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 14.11.2019. 13:32

    Netko bi već u startu pomislio da se radi o Židovskom propagandnome filmu s obzirom na to da ga je režirao Spielberg. O tome nema ni govora. Apsolutno neutralan i politički nenametljiv. Sviđa mi se i prikaz moralnih dilema i propitkivanja samog sebe od strane glavnog lika i to što su svi prikazani kao ranjivi ljudi iako se bave poslom koji podrazumjeva hladnokrvno ubijanje. Problem što se mene tiče je relativna nezanimljivost filma. Vjerojatno je to zbog predugačkog trajanja, možda i zbog osrednje glume i dijelom vjerojatno i zbog nekih nejasnih stvari u priči ( recimo oni Francuzi, uopće nisam shvatio tko su oni i kako baš sve znaju ). 7/10.

  • #2
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 14.11.2019. 15:00

    ja bih rekao da film pokazuje kako psihopate, ubojice, fanatici izgledaju i ponašaju se kao obični ljudi, i ne možeš vidjeti njihov poremečaj, opsesiju, fazni pomak u mozgu, izazvan odgojem, traumom, vjerom ili čime već, dok god ne pikneš u temu koja ih muči, onda tek shvatiš da su poremećeni...iz tog aspekta mogu shvatiti, @samuraj, da ti se "sviđa" kako su prikazani, zato što takvi i jesu, obični ljudi sa manama i vrlinama, do okidača....

  • #3
    1 0

    postova:56
    amon321 @ 5.3.2022. 17:10

    Židovi su primitivna zajednica ka i njihova braća Arapi kojima je zajednička osveta i to krvna

  • #4
    1 0

    postova:36
    rekmi222 @ 6.3.2022. 1:20
    Dosadan i priglup film! Gledao sam ga prvih sat vremena i ugasio. Nisam više mogao izdržat.. ;-)
  • #5
    0 0

    postova:515
    svrljozvrljo @ 6.3.2022. 16:18

    ....pfff

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala