Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Rambo: Do zadnje kapi krvi

1
    2 0

nia @ 20.10.2019. 17:35

Ajme meni šta je ovo loše... Mršti se Odma' skužiš da je Stallone pisao scenarij, dijalozi glupi i klišeizirani, previše nelogičnih elemenata u priči, redatelj neki zeleni koji očito nije im'o pojma šta radi, gluma amaterski neuvjerljiva (osim žene koja glumi Mariju). Meksiko je tol'ko demoniziran da sam se pitala jel to naš Sly baš tak' vel'ki pristaša stričeka Trumpa i njegovih bedastoća Viče Jedino je sound iznadprosječan, i glazbu je radio netko iskusan, a svidjelo mi se par korean style bloody moments i reference na First Blood.

0 0

gorlock @ 24.10.2019. 20:41

Jedino je sound iznadprosječan, i glazbu je radio netko iskusan, a svidjelo mi se par korean style bloody moments i reference na First Blood.

Dvoumio sam se ići u Cinestar gledati ili čekati. 

Hvala, @nia odluka je pala, idem u Cinestar

2 0

gorlock @ 13.11.2019. 23:37

Više onako iz sentimentalnih razloga ponajviše zbog Stalonea ocjenih ovaj film sa 5/10 .

Po meni osim prvog Ramba koji je vrlo dobar film sa podosta dramskih elemenata uz akciju dakako, ostali nastavci ne zaslužuju neku preveliku pažnju.

Svi ostali nastavci su čista akcija, pa tako i ovaj.

Upravo zbog Stalonea vrijedi pogledati ovaj film i vidjeti ga u ovim godinama kao starog akcijskog junaka, u ulozi okorjelog ratnika.

Glavan poanta filma, doći će vrijeme kada će te se morati suočiti s prošlošću.... i to je istina.

0 3

samuraj @ 14.11.2019. 13:48

Nisam gledao niti mislim, ali ono ne kužim kako se još uvijek nekim ljudima gledaju ti odavno potrošeni serijali s djedicama u glavnim ulogama tipa Stallonea, Schwarzeneggera, Segala, Norrisa, a koji su bili upitne kvalitete čak i kada su bili svježi. Mogu još razumjeti nastavke Rockya gdje je u glavom fokusa sada onaj crnac, mogu razumjeti i Jamesa Bonda tamo se barem mijenjaju glumci, ali ovo... što vama to stvarno još izgleda privlačno?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2019 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala