Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tajna jezera Devil's Den

1
  • #1
    2 0

    postova:1091
    yuma @ 24.5.2019. 14:00

    Gledala sam nedavno ovaj film i napisala osvrt, gdje je nestao?!? :-((((

  • #2
    2 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 26.5.2019. 18:38

    Treba gledati PARADISE LOST 1,2,3,tri dokumentarca o tom slučaju, svaki snimljen s velikim odmakom od par i više godina.  Ne-vje-ro-va-tno ! Film o kome je ovdje riječ je nedovoljan i blijed prikaz tog slučaja trostrukog ubojstvs djece.

  • #3
    1 0

    postova:46
    emilvar @ 21.7.2019. 17:30
    Istina,film je blijed,dokumentarci šokantmi,...dečki (sad već odrasli ljudi) oslobođeni prije par godina ali tek nakon mučne nagodbe kojom priznaju djelo tako da država skine ljagu sa sebe jer ih je 18 godina držala zatvorene(jedan je 18 godina odgađao injekciju) Pogledat film ali obavezno i Paradise Lost dokumentarce i zaključni WM3 gdje su oslobođeni...ali tko je pravi ubojica? Osobno sumnjam na onog debilnog očuha ali on je bio samo isporučitelj,takva precizna monstruoznost je djelo više osoba,stručnih,bogatih i na položaju
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala