Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bohemian Rhapsody

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:1962
    aya @ 1.3.2019. 16:10

    Već se snima o Eltonu Johnu Namiguje

  • #17
    3 4

    postova:371
    cala @ 1.3.2019. 20:03

    pa bolje i biografije o bendovima nego superherojski filmovi,nakotilo ih se u zadnje dvije godine ne možeš disati od njih,polako mi se čini da svaka budala može izmisliti nekog heroja i priču koliko je to sve skupa površno i debilno

  • #18
    1 3

    postova:1962
    aya @ 2.3.2019. 13:50

    Tu se slažem s Calom, ali superherojski filmovi očito imaju svoju publiku, iako ne znam u čemu je fora.

  • #19
    1 2

    postova:11
    logar @ 2.3.2019. 14:27

    cala@ Jest da se glazbeni biopici odvijaju u realnosti i da su samim time bolji od bilo čega iz superhero-fantasy genrea, ali to nije dovoljno da bi film automatski bio dobar. Smisao (filmske) umjetnosti nije zamijeniti jednu prevaru drugom.

    Mislim da je ovo dobra prigoda kako bih se osvrnuo na nekoliko nadolazećih glazbenih biopica i onih koji su još na čekanju:

    The Dirt je snimljen u Netflix produkciji što je totalno obeshrabrujuće pošto iz Netflixa nije nikad izašao niti jedan vrhunski film (tek jedan "dobar" i gomila ispodprosječnih, bolje rečeno negledljivih), dok Rocketman izgleda prilično patetično i kičasto, dakle zadovoljit će Eltonove fanove kao što je Bohemian Rhapsody zadovoljio Queen-ove.

    Bon Scott: The Legend of AC/DC i The Ramones još uvijek nikako da se realiziraju iako se najavljuju već godinama, a razveselili bi me više nego svi ovi glazbeni biopici do sada snimljeni. Razlog zašto se toliko oteže njihova realizacija vidim u činjenici da su producenti procijenili kako nemaju popularnost kod širokih narodnih masa kao Queen i Elton John pa se ni ne isplati ulagati u njih.

    Hollywoodski žmukljari su čini se našli novu kravu muzaru, snažno autocenzurirane glazbene biopice slavnih pop-rock zvijezda koje su toliko ispolirali da maltene liče na bajke.

  • #20
    2 3

    postova:1962
    aya @ 2.3.2019. 16:15

    Njušim li ja to karakternog?

  • #21
    1 1

    postova:371
    cala @ 2.3.2019. 16:20

    ja sam samo htio reći da su pretjerali sa superherojskim filmovima,vidiš da im je ponestalo likova pa su ih počeli križati jedne s drugima,možda je sad vrijeme da objave po jedan film za svaku malo poznatiju grupu,što se tiče ovog filma meni je dobar ali mi nije ono da sam zinuo od divljenja,a moraš znati da mi je queen jedna od naj grupa svih vremena

  • #22
    2 2

    postova:11
    logar @ 2.3.2019. 16:23

    Pa svim fanovima Queen-a je ovaj film dobar. Samo nama koji nismo pristrani nije.

  • #23
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 2.3.2019. 18:23

    niti taj Brayan Singer ima kapacitet jednog Olivera Stona,ni taj anemicni Rami Malek jednog Val Kilmera,a bogami ni doduse dobar kitch band jednih Doorsa..

  • #24
    4 1

    postova:11
    dack @ 2.3.2019. 18:32

    Pa izbor glavnog glumca je katastrofa, Sacha Baron Cohen mu puno više sliči i puno bi ga bolje odigrao, ali nije htio sudjelovati u ovoj farsi.

  • #25
    2 1

    postova:1473
    buffalobill @ 2.3.2019. 18:34

    apsolutno,Cohen bi izvukao  film

  • #26
    1 3

    postova:11
    dack @ 23.3.2019. 8:54

    The Dirt (2019)

    Jednako loš, ali iskreniji film nego Bohemian Rhapsody. Površan, bez dubine, bez snage, ali unatoč tome puno realnije pokazuje život rock zvijezda. Samo ta spektakularnost razuzdanog života rock bogataša učinila je da film ne ugasim (puno) prije njegovog kraja. Straight Outta Compton i dalje stoji kao nedostižan standard glazbenog biopica.

    Ozzy je odvratan.


  • #27
    4 2

    postova:27
    jurica93 @ 30.3.2019. 14:57

    Jako dobar film. Volim queen. Jedini minus Rami Malek.

  • #28
    2 0

    postova:112
    fiorano @ 6.9.2021. 0:58

    Sjajan film. Nikad nisam bio fan Queena, ali nakon filma moram im odati priznanje.

  • #29
    0 0

    postova:603
    robertini @ 17.9.2021. 15:47

    Nisam dosad znao da su u zadnji čas upali na Live Aid. Niti da producent nije htio prihvatiti BRapsody za glavni hit. 

    Ali film je složen kao da je grupa ekipa iz Seinfelda, a Freddie je Jerry....na momente Kramer.

  • #30
    2 0

    postova:1962
    aya @ 17.9.2021. 17:14

    Nisi znao, jer to nije niti istina. Scenaristička "sloboda" (po meni nedopustiva kod biopica), a nije jedina. Ima toga još - Live Aid se održao 1985., a Freddie do 1987. nije znao da je HIV pozitivan. Freddijeva solo karijera ni na koji način nije utjecala na grupu (prije njega su solo albume snimili i Roger Taylor i Brian May), niti su prestali nastupati, a da bi se vratili na velika vrata Live Aidom. Dapače, imali su veliku turneju, (The Works), koja je završila samo dva mjeseca prije Live Aida.
    Fat Bottomed Girls u filmu puštena PRIJE Bohemian Rhapsody i Now I'm Here! Itd, itd....

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala