Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Veliko plavetnilo

1 2
  • #16
    0 0

    postova:5
    messi @ 5.9.2018. 9:55

    Drago mi je da se povela rasprava, imam acc već dugo ali nisam nešto aktivan na forumu kao što se vidi :)

    Iznenadilo me što film nema komentara pa sam imao potrebu bar nešto kratko napisati kao prvi post.

    Ne mogu biti objektivan u vezi filma, baš me nekako pogodio u sridu. Teško mi je to objasniti. Kao nekakav skladan mix mora, mediterana, odrastanja, rivalstva, življenja snova, ljubavi, boja, glazbe. Sve to mi pruža feel good/nostalgija osjećaj i zato su mi ovakvi filmovi kao dragulji.

    Scena gdje Mayol sanja kako se sa stropa sobe spušta more mi je genijalna, podsjetilo me malo na neke scene iz Trainspottinga, volim takve kreativne ideje.

  • #17
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 5.9.2018. 12:42

    A ja mislila da sam poludjela; znači i drugima nestaju komentari? Svojedobno sam htjela za dokaz voditi zapisnik o filmovima koje komentiram (Do toga je došlo!?!), ali sam odustala uvidjevši da to nema smisla jer da može, Gordan bi unaprijedio portal, ali to se duuugo nije dogodilo... Osim s reklamama (eto odmah na dnu uvijek iste reklame Nimfomanka 2, pa onaj neki yugo film, erotika uglavnom, Mila Horvat...)

    OFF TOPIC OPET... :-/

    Messi, lijepo si objasnio (muško si - na profilu stoji da si žensko?) doživljaj filma koji ti jednostavno odgovara po senzibilitetu, preferencijama i intimnim životnim iskustvima. I to je ok. Nego, dugo si tu, kažeš... pa eto, uključi se češće ;-) 

  • #18
    0 1

    postova:27
    don berna @ 5.9.2019. 21:01

    ljudi dupini

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala