Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Raspjevana ulica

1
  • #1
    1 0

    postova:1090
    yuma @ 9.4.2018. 0:17

    Jako dobar irski film, njihova tipična humorna drama,  s odličnom glazbom (i autorskom i korištenim hitovima iz tog vremena), prva polovica filma puno dobrih, fakat dobrih duhovitih scena!

    Preporuke. 

  • #2
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 9.4.2018. 21:08
    Hvala @yuma za preporuku...iako mi je najlosiji dio filma plesnjak u školi, koji je u stvari trebao biti najbolji, u cjelini dobar je film, bez zvijezda i preseravanja, pun osjećaja i nostalgije...
  • #3
    0 0

    postova:1090
    yuma @ 10.4.2018. 15:04

    Pa evo baš mi je drago da sad mogu s nekim o ovome filmu...

    Prva polovica mi je fantastična! Zabavno, pitko, smiješno, glumci potpuno uvjerljivi, glazba, Irska... ma čista ljubav... Onda mi polako pada sve to, zato je ocjena malo ispod 8. Ipak, film je za pogledat, simpatičan, veseli, optimističan...

    Slažem se da je plesnjak trebao bit kruna priče, a zapravo je siv u odnosu na kolorizam ostatka filma... Skoro su i kraj filma sj***, ali izvukli su ga, ok je.

    Prizemnost i neposrednost su ono što ovom filmu daje šarm i gušt ga je pogledat :-)

    Idem sad ispravit riječ "odličan", jer sam možda pretjerala s epitetom (to je bio subjektivan ushit neposredno nakon gledanja :-)

  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 10.4.2018. 15:43

    skori su sjebali i kraj filma, točno, strah me obuzeo , ali da ne spojlam ako netko odluči gledat, završilo je baš kako je i trebalo...

  • #5
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 23.11.2021. 22:49

    ...je, film je dosta cool, mora bit,...kad je počeo je sa stay clean by Motörhead !

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala