Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Novine

1
  • #1
    4 2

    postova:507
    pandaboy @ 3.4.2018. 19:26

    Hanks i Streep, pod direktorskom palicom Spielberga, u filmu koji se bavi patriotizmom, pravom na istinu i otkrivanju velike, povijesne, američke afere. Već iz tog opisa mi je film zvučao da će biti više umjetan nego umjetnički, odnosno, napravljen po formuli za instant Oscar nominacije.

    Nije da je bez ikakvih vrijednosti, niti je nužno loš. Performanse su očekivano odlične, režija je dobra, ali unatoč tome mi je poput GMO hrane uzgojene za vrijeme Oscar sezone - može zasititi, ali ne treba očekivati nešto posebno ili jako ukusno.

  • #2
    3 4

    postova:2527
    bearfoot @ 4.4.2018. 8:50

    klasična potvrda da je "više često manje"...previše "oskara" na okupu u filmu o još jednoj od tisuća afera američkih političara. korporacija, banaka...gdje su novinari kao nešto otkrili i kao nešto objavili i šta? netko je dao ostavku ili smijenjen? uprkos filmskim veličinama nema tu neke drame i uzbuđenja, mislim uglavnom zbog teme filma koja je već odavno svima jasna i bez dilema i oko koje je napravljeno čini mi se puno više boljih i angažiranijih filmova...iako, za prave novinare nema dileme...razmatrajući filmove o raznim novinarskim istraživanjima i objavljivanjima, čini mi se da je Erin Brokovich daleko najbolji uradak i daleko najbolji postignut rezultat, odšteta nastradalima...je li Vijetnam ikad tražio kakvu odštetu???

  • #3
    1 1

    postova:1090
    yuma @ 31.1.2019. 16:36

    Hehehe, Panda, sviđa mi se tvoja metafora :-)

  • #4
    1 1

    postova:1090
    yuma @ 19.7.2019. 11:56

    Pogledah ga sinoć i stvarno ne bi htjela trošiti riječi, niti bih napisala kratki osvrt bolji od Pande, stoga potpisujem. Hvala Panda :-)

    @ Panda... a daj mu i brojčanu ocjenu, čini mi se da nisi ;-)

  • #5
    1 0

    postova:348
    masina @ 21.3.2020. 19:08
    Panda pa de javi se luzeru, vidiš da se yuma napalila 😜😘
  • #6
    0 0

    postova:126
    fdrdf9 @ 25.3.2020. 16:32
    :-D
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala