Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Black Panther

1
  • #1
    4 7

    postova:35
    nix191 @ 19.2.2018. 9:30

    Black Panther je još jedan u nizu Marvelovih filmova kojim je taj studio pokazo da su svjetlosnim godinama ispred DC-a. Film je vizualno savršeno odraden, pocevsi od prikaza Wakande pa do kostima koje su likovi nosili u filmu. Ovo je mozda prvi superherojski film koji je uspio naci balans izmedu kolicine drame,akcije i humora. Glavna mana je sto nisu bolje iskoristili potencijal glavnih negativaca(citam da Erika usporeduju sa Lokijem,ne trebate se nadati, nitko se jos nije priblizio Lokiju sto se tice antiheroja, ili ti ga negativaca ili u koju god se kategoriju Loki treba svrstati), mislim da se tu jos moglo dosta postici sa njima i to sto je radnja u nekim djelovima bolno predvidljiva. Film sam pogledao u 2D, a za potpuni dozivljaj preporucam 3D ili 4D.

  • #2
    0 4

    postova:11
    goodtoknow @ 22.2.2018. 1:27

    nekako ne mogu formirat misljenje o filmu. dobar je, ali mi nije toliko dobar kako su ga kriticari na rotten tomatoesu ocijenili s 97. svidja mi se kako marvel ovaj put nije toliko pretjerao s humorom kao u ostalim filmovima, iako je i ovdje bilo dosta posve nepotrebnih scena u kojima su pokusali nasilu nasmijati publiku losim humorom. priznajem, bilo je par scena na pocetku s dosta spontanim i suptilnim humorom, tako da to malo poboljsava ukupnu sliku. gluma je dobra, na razini, rezija takodjer, glavni antagonist mi se svidio, michael b. jordan nastavlja pokazivati veliki glumacki potencijal. redatelj ryan coogler pokazao je da je spreman za stvarati najvece blockbustere ovim filmom. premda film ima vise pozitivnih nego negativnih strana, u usporedbi s ostalim filmovima iz marvel univerzuma i dalje mi ne spada u sami vrh istih. ukupna ocjena nakon gledanja i dugog mozganja - 7.5

  • #3
    0 4

    postova:2528
    bearfoot @ 9.5.2018. 23:26

    Iznenadio me film, nisam očekivao ni blizu takav sadržaj...naročito spoj folklora i tehnike...glumci se pak nisu uzivili u likove kao u ostalim Marvel filmovima... Serkis je pogodak, Freeman promašaj, kao likovi mislim, Zanemarimo li ceremonijalne gluposti i čudotvornu biljku, film je i više nego ok...

  • #4
    0 3

    postova:542
    leon123 @ 17.7.2018. 23:28
    Jedan od najboljih Mcu filmova koji nije pretjerao sa humorom,a gluma je perfektna.Kilmonger kao zlikovac je na neki nacin bio i u pravu,a bio je bas odlican,Chadwick Boesman takoder.Freeman promasaj,Serkis odlican.Prica je takoder sjela. 9.8/10
  • #5
    2 0

    postova:256
    karter @ 24.7.2018. 12:44

    Nisam uopće oduševljen, toliko reklame i pozitivnih kritika za jedan od lošijih marvelovih filmova. Sad kad bih ja napisao sve što mislim ispao bih rasist, ali dobro, dosta me podsjeća na prošlogodišnji wonder women. Radnja nemaštovita, likovi klišejizirani, glavni negativac je korektan lik ali premalo prostora je dobio za neki razvoj, šteta. Jedino što je zanimljivo vidjeti i ne sjećam se da li sam to u nekom filnu vidio je takva superrazvijena civilizacija u srcu Afrike, želja za nekim globalnim rasnim ustankom protiv tlačitelja u 21. st.i na kraju pobjeda dobra i jedna idealizirana idjea o dijeljenju tehnologije wakande sa manje razvijenim, bjelačkim državama. 6/10.

  • #6
    0 0

    postova:2528
    bearfoot @ 29.8.2020. 9:28
    Umro čovjek...😲🥺😞
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala