Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Posljednji lovac na vještice

1
  • #1
    2 0

    postova:216
    bureq @ 13.4.2016. 12:54

    jedan od najgorih filmova koje sam pogledao... bolje gledajte 1h i 30min u plafon

  • #2
    0 0

    postova:1
    tjosip @ 13.4.2016. 20:09
    Potpisujem!
  • #3
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 25.9.2017. 21:03
    Žešće sranje...
  • #4
    0 0

    postova:1
    bojan bošković @ 14.6.2019. 10:19

    Radnja filma pomalo je osrednja uz izuzetak Kaulderove borbe protiv Vještičje Kraljice, pomalo se počinje zahuktavati tek s prvom pojavom Chloe (Rose Leslie), ona je glumica s tako izvanrednim talentom da čak i najlošiji film ili TV seriju može učiniti zanimljivima za gledanje, Rose ima dvije stvari koje joj koriste, veliki glumački talent i neopisivu fizičku ljepotu, tako da bi film vrlo vjerojatno bio dosadnjikav da nema nje, Chloe i Kaulder (Diesel) čine vrhunski tandem, jedino Elijah Wood kao 37-mi Dolan nije baš previše došao do izražaja, ali može proći. Film se može sagledati i iz kuta kao 'spoj dviju najboljih srednjevjekovnih fantasy franšiza današnjice', 'Gospodara Prstenova' i 'Igre Prijestolja', upravo zahvaljući ulogama Wooda i Leslie, otprije poznatima po ulogama hobita Frodoa Bagginsa u 'Gospodaru...' i divljakinje Ygritte u 'Igri...' Ja bih osobno preporučio film samo hard core obožavateljima Wooda, Diesela, sir Michaela Cainea ili (ja sam jedan od njih) Rose Leslie... Ocjena: 7/10 (8, ako izdvojim scenu borbe između Chloe i Ellica (Joseph Gilgun) i posljednju scenu gdje Chloe kaže Kaulderu: 'Pa, jesi li spreman ili ne? Ja vozim!' i nakon toga, snimka automobila u brzoj vožnji ulicama New York-a, taman dobar zaključak filma prije odjavne špice...

  • #5
    2 1

    postova:348
    masina @ 22.8.2021. 9:41
    Bojane, koliko je tebi godina?
  • #6
    1 0

    postova:95
    noclass @ 7.1.2022. 21:23
    Vin Diesel lovac na vještice u Aston Martinu. Treba li išta više dodati?
  • #7
    0 0

    postova:603
    robertini @ 8.1.2022. 21:44

    Posljednja scena gdje Chloe kaže Kaulderu je teška zajebancija na Brze&Žestoke s obzirom da Diesel od tamo potječe, jel' te?

    A sam ovaj film - wait for it - je mix Riddicka, Harry Pottera, Ja sam Legenda i dakako Gospodara prstenova. Inače očajno djelce...dosadnooo uz Dieselovo "ja sam sad tu neki lovac" prenemaganje

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.1.2022. 17:09

    Ha, ha zanimljivi komentari Smije se

    Da u ovom filmu ne glumi Vin Diesel, bila bi ovo totalna katastrofa, ovako je to jedan solidan Diesel filmić Cool

  • #9
    0 0

    postova:208
    jeremiah @ 30.1.2022. 21:51
    Šta je to majke ti mile? I onda još majkl kejna ugledah u tom trešu.Aj za ovog plavog dizela niš čudno to je njegov domet.Šta Moskvić nebi pristajao uz bicepse. Para vrti di burgija nemere. Prodali se vragu za judine škude
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala