Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Spotlight

1 2 3
  • #16
    2 3

    postova:128
    mario1505 @ 23.2.2016. 10:46

    film koji ostavlja gorak okus u ustima...užas. Već dugo ne idem u crkvu i gadi mi se oltar gdje ljudi kleče i ostavljaju milodare za vrijeme svete mise da bi neki pedofilko svećenik imao za bombonu da da djetetu da ga privoli na izopačene odvratne stvari.

     Crkva kao institucija: FUJ

    Svećenstvo: FUJ Čast iznimkama koji su negdje oko statističke greške

  • #17
    2 2

    postova:1474
    buffalobill @ 23.2.2016. 12:15

    ha ha,odlicno,nadmasio si mene kad pljujem po john wayneu,nisam gledao film pa necu napamet mantrat,ali nacelno ne bi trrebalo unaprijed imat takav stav prema instituciji koju su stvorili ljudi,makar i meni se ponekad gadi,valjda je to normalno,ko i sve drugo, bio sam neki dan na svetoj misi,bilo je dosadno u pm
    al znas kak je rekao onaj bradati slovenac,a taj je jedan od trenutno najvecih zivucih filozofa : "svi mi ateisti volimo poznavati nekog tko vjeruje " i jbga to je tak

  • #18
    2 2

    postova:128
    mario1505 @ 23.2.2016. 13:02
    Da, Žižek je mudar čovjek. Ne znam, jako sam emotivan kad se prica o toj temi. Previse je tu slucajeva bilo da bi se reklo da u svakom zitu ima kukolja. Da ne pricam o dr grijesima Crkve kroz povijest pa do danas, potrajalo bi. Ja bi sve te hramove porusio i ukinuo sve religije. Koliko bi svijet bio ljepse mjesto da nema religije. Imagine there's no heaven Meni osobno je vjera u boga ravna vjeri u deda mraza. Meni je to isto. Al to sam samo ja. Nhf
  • #19
    1 2

    postova:1474
    buffalobill @ 23.2.2016. 13:32

    htio sam napisati nesto pametno ali nejde,citiracu krlezu :" u čoporu smrdi, al je toplo "
    ateizam,bezboznistvo je vrlo samotna i ranjiva pozicija,normalno je da se nicim ne mogu opravdati niti grijesi crkve kroz povijest,a pogotovo pedofilija unutar njenih redova,ali crkva je neodvojiva od historije nase vrste,,od onih prvih samana do danas,opstala je i opstace i u buducnosti.,.nazalost ? nemam pojma,mislim da smo svi mi ljudi osudjeni na zivot u proturjecju,a mozda se bas u tome  krije ljepota zivota,jbga sad moram citirat i papu wojtylu koji je navodno pred smrt rekao : "zao mi je napustiti ovu zemlju,tako dramaticnu a opet tako lijepu",

  • #20
    2 4

    postova:128
    mario1505 @ 23.2.2016. 14:25

    lets agree to disagree :).

    Navikao sam da se ljudi ne slažu samnom po pitanju vjere i religije. Svaka čast svakom vjerniku koji živi svoju vjeru svim srcem. Ali koliko je takvih? Ima li ih uopće?

    Nastoj biti čestit čovjek, ne radi drugima što ne želiš da se tebi radi, pomozi drugu u nevolji, i to je to... Da li si katoliban, budist, politeist ili ateist, nebitno. Ako se trudiš biti ok čovjek.

    Ponavljam, ja bi sve to šmajserom rođo!

  • #21
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 23.2.2016. 20:40
    opet me tjeras na jedan citat "covjek je bice konstrukcije i destrukcije" radovan ivancevic u jednom intervjuu..crkva nije iznimka jer je ljudska tvorevina
  • #22
    2 1

    postova:128
    mario1505 @ 23.2.2016. 21:00

    Ukoliko si vjernik, onda bi trebao vjerovati da je crkva tvorevina Isusa Krista, koji ju je povjerio Sv Petru na izgradnju i čuvanje. Ako se ne varam...

    ti si cool tip buffalobill, respektiram tvoje stajalište. Iako je

    moje dijametralno suprotno. 

    a Spotlight mi je bio odlican. Bas po mom ukusu. Precizan, bez prevelike drame a opet potresan i dojmljiv. Glavni glumci vrlo dobri. Keaton vrh, Ruffalo takodjer. 

  • #23
    2 2

    postova:1474
    buffalobill @ 23.2.2016. 21:21

    ja sam ti vjernik koji vjeruje da je covjek taj koji je stvorio/izmislio Boga,e sad ne znam jel se to racunaNamiguje

  • #24
    2 2

    postova:101
    xxx333 @ 2.3.2016. 0:01

    Zaslužio oscaraOsmijeh

  • #25
    3 1

    postova:24
    semir salihović @ 9.3.2016. 10:10

    Meni se bas sviđa sto nema bas nekog izljeva emocija u filmu, jer je film i ovako potresan i sviđa mi se dokumentaristicki pristup temi kao i krateru i slazem se po pitanju vjere s buffalobillom.

  • #26
    1 2

    postova:34
    dario zoric @ 13.5.2016. 16:24

    nisan jos pogledao ovi film, i u naj manju ruku je solidan. ali zar vise nisu istroseni ili isfurani ovakvi filmovi , to jest postali mozda vec dosadni klisej.jer ako dobri akcijski filmovi npr sa dobrin glumcen i ok scenarijen su vec toliko puta videni, onda bi ovakvi filmovi poput drame biografske ili povijesne drame ili neke drame po istinitom dogadaju bi trebli rec da je toliko puta videno.mozda na oscarima a pogotovo ovdije na moj tv za ocijene filma baz da se niko ne naljuti mislin da za ovakve filmove se neki mozda prenemazu ili napuhuju ocijene , a ne samom osbnom dojmu filma jer mu mozda bia doista dobar. da mislin da je i ovakva vrst filma mozda postala mali dosadni klisej . jer po prosijeku svaki ovakvi film dobije jako jako visoku ocijenu sta mislin da nije realno.

  • #27
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 9.6.2017. 15:56

    Evo, prošlo je kojih tjedan dana od gledanja i sad nađoh vremena napisati osvrt i - nemam što napisati! Znači samo tjedan dana nakon gledanja ja se ne sjećam ničeg bitnog niti upečatljivog... Sad ću se potrudit i malo razmisliti pa da napišem ipak nešto...

    Keaton mene oduševljava i stvarno je dobar glumac; općenito mi je glumačka ekipa dobra. Film počinje konfuzno i monotono (hrpa likova i sadržaja u malo vremena), pa me to skoro odbilo od gledanja (dobro, imala sam i popodnevnu pospanost....), ali kad sam se ufurala u priču, bilo je ok. Ipak, ništa više od toga... U cijelom filmu samo je jedna scena u kojoj novinar popizdi i strastveno prokomentira gadljivu tematiku kojom se bave: pedofiliju. Kroz cijeli film fali (ili ne fali; kako tko voli) emocija, žustrine, posramljenosti ili podlog glumatanja krivaca... sve je mlačno, a tema je sve, samo ne to. Nismo upoznali nijednog pedofila, nismo zapravo upoznali niti jednu žrtvu. 

    Tako da... pogledati, da, ali ne očekivati previše (kao što ja jesam)...

  • #28
    0 0

    postova:2
    charlotte waelchi @ 10.6.2017. 4:38

    Pronašao sam web mjesto za pregled kvalitetnih filmova, slika i zvukova Mislim da će neki od vas vidjeti .... Ovo je mjesto gdje sam vidio ovdje: 𝙑𝙄𝙊𝙊𝙕𝙈𝙊𝙑𝙄𝙀.𝙉𝙀𝙏

  • #29
    1 0

    postova:85
    nemam_tv @ 17.6.2017. 1:26

    Film je odličan svakako bi trebao bit najmaje u tri filma za oscara.Al bojim se da će opet za oscara godine bit nominirani podobni filmovi. 

  • #30
    2 0

    postova:560
    crnisokol @ 14.7.2017. 13:36

    Meni je film odličan, od mene 8,5/10 no nemam volje pisati dulji osvrt. Samo bih preporučio svim novinarima da pogledaju film pa da vide kako bi morali odrađivati svoj posao.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala