Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nogomet: Manchester Utd – Fulham
Manchester United je ponovo u „zoni“, gazi sve pred sobom. Nakon što su protiv Chelsea gubili 0:3 na poluvremenu i izvukli bod na kraju, pobijedili su pet sljedećih premierligaških utakmica.

Uz dužno poštovanje Fulhamu, njihove šanse u ovoj utakmici svode se na teoriju. Manchester United ponovo je u „zoni“, gazi sve pred sobom. Nakon što su protiv Chelsea gubili 0:3 na poluvremenu i izvukli bod na kraju, pobijedili su pet sljedećih premierligaških utakmica.

Fulham je u mini krizi, ima dva poraza za redom. Momčad je to koja je nedavno prodala jednog od svojih najboljih napadača Bobby Zamoru, potez prilično nerazumljiv s obzirom da su postigli uvjerljivo najmanje golova na gostovanjima. Samo 8 golova u 14 utakmica na strani govori o prilično sterilnom napadu. Sad gostuju kod najefikasnije momčadi Premiershipa, ekipe koja im je prije samo 3 mjeseca na njihovom Craven Cottageu uvalila 5 golova, Uniteda kojem pobjede trebaju za zadržavanje minimalne prednosti pred gradskim suparnikom i gradskim rivalom, Manchester Cityem. Ne sumnjamo da će Fulham dati sve od sebe kako bi pomrsio račune Unitedu, ali kad se zahukta fergusonova mašina, malo im momčadi može stati na kraj. Fulham nije ta.