Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nova tema

1 2 3
  • #16
    0 0

    postova:1962
    aya @ 14.12.2011. 0:08

    hihihihiiiiihihih, koja debilana.....sipaju žuč!?!?!?WTF ...."što reći"....netko "žuč", netko glupost, a netko pamet....
    bearfoot
    Imaš pravo, sada si svima pokazao tko sipa glupost...ako to već nekome do sada nije bilo jasno!
  • #17
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 14.12.2011. 0:24
    Imaš pravo, sada si svima pokazao tko sipa glupost...ako to već nekome do sada nije bilo jasno!

    aya

    ma glavno da je tebi sve jasno, za druge me ionako nije briga...
    ipak, lijepo je vidjeti kako se konačno razvila neka diskusija, ako oko ničeg drugog, onda oko gluposti, čije god...
     
    ali, čovjek koji 12.12.2012. godine drži lcd tv u "ladici" jer ne zna što bi s njim, i to istovremeno obznanjuje svima na internet portalu?!?!?! halo!!!!halo!!!!ima neko unutra???? smiješno....
  • #18
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 14.12.2011. 10:08

    ma glavno da je tebi sve jasno, za druge me ionako nije briga...
    ipak, lijepo je vidjeti kako se konačno razvila neka diskusija, ako oko ničeg drugog, onda oko gluposti, čije god...
     
    ali, čovjek koji 12.12.2012. godine drži lcd tv u "ladici" jer ne zna što bi s njim, i to istovremeno obznanjuje svima na internet portalu?!?!?! halo!!!!halo!!!!ima neko unutra???? smiješno....

    bearfoot

    Možda i je smiješno, ali sigurno nije razlog da ga vrijeđaš i ismijavaš i uglavnom se ponašaš ko da si sakupio svu pamet svijeta...pa ni moji starci nisu bogzna kakvi stručnjaci za televizore i vjerojatno bi ih prodavač mogao nagovoriti na kupnju bilo čega, a o bakama i djedovima da i ne govorim Laughing...
  • #19
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 14.12.2011. 10:14
    Sadržaj posta: Dali mi može netko odgovoriti,što učiniti sa analognim LCD televizorima koje smo skupo platili,a sada bezvrjedno stoje u ladicama?
    BoyX


    ukoliko imaš običnu antenu kupi neki DVB-T prijemnik, za kabelsku DVB-C, a satelit DVB-S

    kod mene kabelska još emitira analogni signal tako da ljudi nemaju probleme s raznim DVB receiverima..a i dijelili su besplatno DVB-C receivere na ''probno'' korištenje koje traje već negdje 2 god Laughing

    također vidim da su mu neki preporučili MaxTV, ali treba uzeti u obzir da treba plaćati mjesečnu pretplatu, a za mene osobno je najveći problem što ne možeš spojiti više televizora na MaxTV (barem koliko ja znam)...

  • #20
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 14.12.2011. 12:55

    Možda i je smiješno, ali sigurno nije razlog da ga vrijeđaš i ismijavaš i uglavnom se ponašaš ko da si sakupio svu pamet svijeta...pa ni moji starci nisu bogzna kakvi stručnjaci za televizore i vjerojatno bi ih prodavač mogao nagovoriti na kupnju bilo čega, a o bakama i djedovima da i ne govorim Laughing...
    crnisokol


    @crni sokole, nikoga ja ne vrijeđam i ismijavam, to je zajebancija...ja cijelo vrijeme aludiram na to da čovjek ne zna što bi s lcd-om, na stranu Mpeg2 ili 4, tu su mnoge zajebali, to stoji, a istovremeno uredno koristi internet, logira se i postuje..što je to samo meni smiješno????... pa ja se raspitujem na sve strane kad kupujem puno jeftinije stvari od televizora, ne treba tu velika pamet, 

    a da sam ja pametniji, ne bih visio na portalu...već bi se bavio nekim sportom...jel tako @aya??? 

  • #21
    0 0

    postova:14
    skembo @ 14.12.2011. 14:49

    A svakakvih komentara ovdje a čovjek lijepo pitao!?

    Pametnjaković do pametnjakovića. Pa evo moj savjet, naravno, u ovakvom društvu očekujem pljuvanje, ali neka...

    Imao sam Philips analogni, veliki ekran, to je ona debela kutija. Sve je šljakalo, pretvarač mi nije trebao jer imam po cijelom stanu razvod B.net kabla. BTW Bnet daje u paketu najjeftiniji flat net a telefon skoro badave.

    I smetao mi, došli novi TV. T "mrcinu" od Philipsa jedva si mogao pomaknuti, dva jaka i miče se. Neko vrijeme služio mi je kao stalak za cvijeće. I dam oglas u "Plavi oglasnik" da poklanjam ispravan TV. Jedan put, pa drugi put, nitko se ne javlja. Svi valjda misle da je kištra za otpad. Zovem Caritas a oni meni (!?) da ne dolaze po stvari već ja moram njima donijeti. Što je previše, previše je i od Caritasa - ionako se priča da tamo pljačkaju naveliko.

    Dam opet oglas, ali sada prodajem ispravan Philips TV, ekran 63 cm., daljinski, ispravan za 50 kn. I javi se njih 5-6 odmah. Dođe jedan mladi bračni par, kakti su u podstanarstvu, on nemre nać posao a aona povremeno šljaka u nekoj pekari po noći, bijedno obučeni. Kažem im da moraju kupiti onaj DBT ili kako već pretvarač ako nemaju kablovsku, oni to znaju i to će kupiti jer ih ima po oglasnicima već za 50 kn. ali da sad trenutno nemaju više novca nakon kupnje ovog TV (pazi ovo: 50 kn, je taj TV !!!!).

    Izvadi on 50 kn. da plati, a moja Zveki veli, ma dajte to vam je novogodišnji poklon. Ovaj ju zabezeknuto gleda, misli si da je ova negdje iz Vrapča ispala, i promuca hvala, hvala i naglo im se žuri. Zabezeknut sam i ja ostao. A moja Zveki gleda nas kao da smo mi poludjeli a ne zna zašto. I skuži konačno. I počene se smijat. Ovi se još više ustrašiše, em gluposti valja s novom godinom, em se smije bez veze. Počnem se i ja smijati.

    Naši "kupci" zamalo otrčaše s teškim TV-eom iz stana a mi se još smijemo grohotom jedan drugome.

    I na kraju što smo dobili za stari TV!? Dobro djelo, dali smo ljudima kojima treba. A dobili smo ssmijeh, onaj zdravi, koji mnogi ljudi nemaju. Tada mi je palo na pamet da si stavim spomen video klip o siromašnim ljudima, evo ga ispod:

  • #22
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.12.2011. 21:26

    Čovjek je tražio samo mišljenje šta napravit sa starim LCDom i to su mu djelomično savjetovo IP TV. I to je to, ne traži savjet za kupovinu novog, a osim toga šta si tu natrabunjao kao "stručnjak" dalo bi se razglabat.

    Dobar savjet jeda si ga kao "stručnjak" uputio stručnjaku "U svakom slučaju ako nisi siguran u ono što kupuješ obrati se nekom stručnjaku (prijatelju) ili ovlaštenom prodavaču u specijaliziranim trgovinama i ne štedi novce, jer takav TV kakav sam opisao platit ćeš 4000-5000 kn i bit će dugo miran. "

     "Pri tome marka tv-a nije toliko presudna jer svi su oni danas dovedeni do savršenstva, jer ako kupuješ nekakav brend platit ćeš ga jako skupo zbog imena dok ćeš tv sa manje poznatom markom  možda i bolji platiti manje."

    Manje poznata marka, a da je bolja od brendova koja će to bit Elit, Vivax, Quadro??....daj se koncentriraj.

     Pa di ti živiš..."Obvezno mora imati i priključak za PC kako bi mogao poslužiti kao monitor ali i da možeš napraviti update novog softwera TV-a, da bi mogao recimo direktno sa USB-a gledati filmove koji imaju najnovije codece u sebi. Još ako ima i S-VIDEO priključak tako da možeš iskoristiti stari kabl sa PC-a onda je prava zvijer. "

    S-VIDEO ko to još danas koristi. Danas se može razno raznim kablovima i adapterima premosti na kaj hoćeš.

    Kao prvo svaki novi TV bilo LCD il plazma ima HDMI ulaz. A danas postoje varijacije tipa kablova sa starim priključcima koji idu na HDMI, recimo VGA to HDMI ili DVI. Svaki PC stariji ima VGA izlaz. Tako da tvoja tvrdnja ne stoji da je TV sa S-VIDEO ulazom je prava zvijer i da ga mora imat pod obavezno. Uglavnom ga većina tva ima.

    Update novog softvera prek PC??? Zato postoji USB na koji kopiraš firmware i spucaš u tv s USB i to je to.

     To je ukratko ak želiš još kaj sam reci.


    zac

    Dakle - nisam baš 100% stručnjak al znam štošta o navedenom, sipao sam iz glave što bi bilo dobro da taj novi TV sve ima, što ja otprilike i imam, a kako ja volim imati i staro i novo za mene je idealno da TV ima i S-video priključak. Ja recimo imam i LCD monitor 21 " pa mi je tako svejedno kako ću se spojiti na TV. Što se tiče prebacivanja softwera na USB STICK @Zac otrkio si Ameriku - ali već je izumljeno da kad je TV spojen direktno na PC mnogo je lakše, brže, praktičnije......

    Što se tiče manje razvikanih marki neka to bude recimo Grundig - koji ionako sastavlja svoje televizore od raznih komponenti eminentnih marki ili ako ti je draži može i Philips - u kojem ćeš pretežno pronaći japanske ili korejske komponente, ali ne da mi se više sraćkati... 

    Mnogi su se zaje.. i mnogi će... pa ne kupujte takove televizore u akcijama u trgovačkim centrima, već se savjetujte sa "stručnjakom" 

    Ja sam Vam sam dao okosnicu svega što bi TV trebao imati kako bi bili mirni recimo narednih 10-tak godina (optimistično). Ovakakv TV može bez problema dati savršenu sliku i zvuk sa blue ray disca HDTV ide bez problema MPG4 je budućnost, nije Vam potreban niti DVD uz njega itd.... 

    A što se tiče bespotrebnih stvari ja i dalje imam spojen bez obzira na sve Videorecorder (stereo) Sony - bla, bla... koji je isto tako spojen sa PC-om putem AV-firewire kablom, hebiga još da gramofon nekako ukomponiram i sve će biti OK. 

    Ah da zaboravih, uz to sve čak i nintendo funkcionira i on je spojen u cjelinu sa ostalim.. ha, ha....  

    Naravno tu je i neizostavna kamera... 

  • #23
    0 0

    postova:213
    zac @ 14.12.2011. 21:49

    Što se tiče prebacivanja softwera na USB STICK @Zac otrkio si Ameriku - ali već je izumljeno da kad je TV spojen direktno na PC mnogo je lakše, brže, praktičnije......

    Što se tiče manje razvikanih marki neka to bude recimo Grundig - koji ionako sastavlja svoje televizore od raznih komponenti eminentnih marki ili ako ti je draži može i Philips - u kojem ćeš pretežno pronaći japanske ili korejske komponente, ali ne da mi se više sraćkati... 

    Mnogi su se zaje.. i mnogi će... pa ne kupujte takove televizore u akcijama u trgovačkim centrima, već se savjetujte sa "stručnjakom" 

    Ja sam Vam sam dao okosnicu svega što bi TV trebao imati kako bi bili mirni recimo narednih 10-tak godina (optimistično). Ovakakv TV može bez problema dati savršenu sliku i zvuk sa blue ray disca HDTV ide bez problema MPG4 je budućnost, nije Vam potreban niti DVD uz njega itd....

    gorlock


    Da mnogo je lakše ako ti nije PC blizu tva ako nije zasigurno će ti bit lakše praktičnije, dovuć PC nego USB stick, prije si ti otkrio Ameriku, tj nisi svojim nerzaumljivim argumentiranjem.

    Grunding i Philips, a si našo uspoređivat evidentna razlika u kvaliteti na strani philipsa, no ti si tkz "stručnjak" ti znaš.

    "Ja sam Vam sam dao okosnicu svega što bi TV trebao imati kako bi bili mirni recimo narednih 10-tak godina (optimistično). Ovakakv TV može bez problema dati savršenu sliku i zvuk sa blue ray disca HDTV ide bez problema MPG4 je budućnost, nije Vam potreban niti DVD uz njega itd...."

    Ideš baš sam našo s kim ću diskutirat. I onda kada ja spojim i kad ja imam i još gramofon da imam i ja i ja i opet ja imam i monitor.......Laughing Nije ti potreban ni DVD ak imaš Blu ray stvarno izuzetno inteligento rečeno.Laughing

    Malo proguglaj i  posloži si slike u glavi i sve će bit u redu. Do tada pozdrav.

    Tema uopće nije bila niti kupovina novog LCDa, niti šta ti sve imaš doma, već je čovjek tražio šta da napravi sa postojećim analognim LCDom kojeg je skupo platio. Znači:

    1 opcija i najjeftinija kupovina DVBT prijemnika bilo MPEG2 il MPEG4 jer kod nas još dugo neće zaživjet taj MPEG4 dobro je da i imamo digitalni signal. Ima svakakvih modela i tu bi se dalo čovjeku predložit nešto ukoliko mu je potrebno.

    2. Skuplja verzija IP TV ili nešto jeftinija Satelitska DVBS. I to je to.

  • #24
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.12.2011. 13:12

    E moj Žac.

    Trebaš prihvatiti sljedeće:

      1. Gorlock je uvijek u pravu2. Gorlock zna sve3. Nikad ne sumnjaj u Gorlocka
      4. Prihvati navedeno pod 1 i 2 i 3

    Kad tome dodamo da je Gorlock jednom pobijedio Chuck Norrisa u "gledanju bez treptanja", shvatit ćeš da je tvoje nerviranje uzaludno.

    Dakle, baci taj usb stick i dovuci komp s kata do dnevne sobe i spoji na televizor - poslije ga vrati nazad da mama može usisavat. Kad već nemaš kraj svakog televizora i jedan pc Laughing. I ne budali više, naljutit ćeš Gorlocka. Pa što ako nismo baš najkorisniji forum? Barem smo najsmješniji. 

    Što se tiče prebacivanja softwera na USB STICK @Zac otkrio si Ameriku - ali već je izumljeno da kad je TV spojen direktno na PC mnogo je lakše, brže, praktičnije...... 

  • #25
    0 0

    postova:213
    zac @ 15.12.2011. 15:33

    E moj Žac.

    Trebaš prihvatiti sljedeće:

      1. Gorlock je uvijek u pravu2. Gorlock zna sve3. Nikad ne sumnjaj u Gorlocka
      4. Prihvati navedeno pod 1 i 2 i 3

    Kad tome dodamo da je Gorlock jednom pobijedio Chuck Norrisa u "gledanju bez treptanja", shvatit ćeš da je tvoje nerviranje uzaludno.

    Dakle, baci taj usb stick i dovuci komp s kata do dnevne sobe i spoji na televizor - poslije ga vrati nazad da mama može usisavat. Kad već nemaš kraj svakog televizora i jedan pc Laughing. I ne budali više, naljutit ćeš Gorlocka. Pa što ako nismo baš najkorisniji forum? Barem smo najsmješniji. 


    gordan

    A Gordone Flash, to je taj "stručnjak", odvalio sam od smijeha.

    Gorloče objasni mi kad još ukomponiraš taj gramofon u svoj svijet tehnike pa da si i ja uzmem jedan.

  • #26
    0 0

    postova:64
    gajski @ 15.12.2011. 16:01

    "Bogovu ti majku!!!!" ode tema u dubinu.

    A svemu je kriv @bearfoot, - on je počeo čačkat mečku i u želji da ispadne duhovit prouzročio je mnoštvo novih postova od strane najutjecajnijih članova portala čija dubinska polemika neće donijeti ničeg dobrog.

    Kako će tek biti večeras kad se uključi @gorlock?????????????

    Primija je mnoštvo torpeda danas i njegov odgovor večeras će biti samo prirodni slijed događaja.

    A opet velim glavni krivac je @bearfoot.

  • #27
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 15.12.2011. 20:09

    Bas me zanima dal ce ova tema preuzeti razmjere poput famozne 2001 Odiseje,dobro je pocelo!Laughing

  • #28
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 15.12.2011. 20:30

    Bas me zanima dal ce ova tema preuzeti razmjere poput famozne 2001 Odiseje,dobro je pocelo!Laughing


    gestapo

    LaughingLaughingLaughingLaughing
  • #29
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.12.2011. 20:44

    A Gordone Flash, to je taj "stručnjak", odvalio sam od smijeha.

    Gorloče objasni mi kad još ukomponiraš taj gramofon u svoj svijet tehnike pa da si i ja uzmem jedan.


    zac


    izvoli @zac jedan od primjera mogučnosti -

    Ako nisi previše sentimentalno vezan uz stari gramofon onda ti preporučujem ovako nešto : 

    Inače za tvoju informaciju postoje i kompletne glazbene linije sačinjene upravo od CD-playera, audio kasetofona, gramofona, radio prijemnika i naravno pojačala....

    A dio u kojem sam napisao "ukomponirati gramofon" - Očekivao sam tvoje nove napade i ismijavanja, što je u konačnici rezultiralo uspjehom, što je dovoljan pokazatelj tvoje neinformiranosti u vezi navedenog. 

    Dakle ako sam htio čovjeku pomoći pri odabiru kupnje novog TV-a, pri tome nisam mislio ništa loše, htio sam pomoći mu da ne ponovi istu grešku dvaput. 

    Ako ste uspijeli svoje frustracije ispucati - drago mi je, ako niste izvolite nastaviti dalje....... 

    Slobodno šarajte.... Laughing

     

  • #30
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.12.2011. 21:01

    E moj Žac.

    Trebaš prihvatiti sljedeće:

      1. Gorlock je uvijek u pravu2. Gorlock zna sve3. Nikad ne sumnjaj u Gorlocka
      4. Prihvati navedeno pod 1 i 2 i 3

    Kad tome dodamo da je Gorlock jednom pobijedio Chuck Norrisa u "gledanju bez treptanja", shvatit ćeš da je tvoje nerviranje uzaludno.

    Dakle, baci taj usb stick i dovuci komp s kata do dnevne sobe i spoji na televizor - poslije ga vrati nazad da mama može usisavat. Kad već nemaš kraj svakog televizora i jedan pc Laughing. I ne budali više, naljutit ćeš Gorlocka. Pa što ako nismo baš najkorisniji forum? Barem smo najsmješniji. 


    gordan

    @gordan - od tebe sam očekivao mnogo više, da ćeš se uključiti u raspravu, ali mnogo kvalitetnije, jer ipak bi ovo bilo jedno od polja tvoga rada.

    Jednim običnim razdjelnikom vrlo je jednostavno dovesti internetsku linju pa i sam PC - kroz zid do željenog mjesta - najčešće utičnice u zidu, koje jesu nešto skuplje cca od 80 kn naviše - ali su i vrlo praktične. Jednim klikom u utičnicu evo interneta. Stoga nije potrebno vući PC do TV i obrnuto.

    Ovako razvedena mreža po kući, stanu ili gdjegod puno je sigurnija i mnogo je kvalitetnije rješenje od WLANA. 

    A što se tiče slijedećeg: - dodajem i petu točku i šestu točku.....

      1. Gorlock je uvijek u pravu2. Gorlock zna sve3. Nikad ne sumnjaj u Gorlocka
      4. Prihvati navedeno pod 1 i 2 i 35. Ako ne možete prihvatiti prve 4. točke onda se obratite @gordanu jer uvijek je njegova zadnja barem na ovom portalu.6. Nikada ne dovodite u pitanje ispravnost @gordanovih odluka7. @ gordan
      "U slobodno vrijeme spasitelj svemira a i šire, obožava duge vožnje svemirskim brodom" 8. svi koji se @gordanu budu vješto uvlačili u š***** (jelte) nisu i ne spadaju u red homića već ostvaruju pravo na vožnju u njegovom svemirskom brodu
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala