Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nova tema

1 2 3
  • #1
    0 0

    postova:3
    boyx @ 12.12.2011. 11:53
    Sadržaj posta: Dali mi može netko odgovoriti,što učiniti sa analognim LCD televizorima koje smo skupo platili,a sada bezvrjedno stoje u ladicama?
  • #2
    0 0

    postova:213
    zac @ 12.12.2011. 12:29
    Kupi DVBT prijemnik ili uzmi IP TV, pošto si ga (LCD) skupo platio vjerojatno ima i solidne performanse pa će i slika biti u skladu s istima.
  • #3
    0 0

    postova:2529
    bearfoot @ 12.12.2011. 13:59
    Sadržaj posta: Dali mi može netko odgovoriti,što učiniti sa analognim LCD televizorima koje smo skupo platili,a sada bezvrjedno stoje u ladicama?
    BoyX

    iz tvog posta zaključujem da televizori nisu za tebe...primi se ti drugog sporta...
  • #4
    0 0

    postova:3
    boyx @ 12.12.2011. 18:48

    iz tvog posta zaključujem da televizori nisu za tebe...primi se ti drugog sporta...
    bearfoot
    Neizmjerna ti hvala na savjetu,ali bilo bi ti pametnije da vodiš svoju brigu!
  • #5
    0 0

    postova:2529
    bearfoot @ 12.12.2011. 21:46
    Neizmjerna ti hvala na savjetu,ali bilo bi ti pametnije da vodiš svoju brigu!
    BoyX

    brrr.... usro sam se od straha...bojim se da ćeš otvoriti ladice i pustiti lcd televizore na mene

    pa ti si svoju brigu podijelio s nama i sad te naravno sram vlastite gluposti, ali što ćeš.....


  • #6
    0 0

    postova:64
    gajski @ 12.12.2011. 22:42

    brrr.... usro sam se od straha...bojim se da ćeš otvoriti ladice i pustiti lcd televizore na mene

    pa ti si svoju brigu podijelio s nama i sad te naravno sram vlastite gluposti, ali što ćeš.....


    bearfoot


    Kakva je ovo dobrodošlica novom članu portala.

    Ovo je prestrogo, neprihvatljivo.

    Pa čovjek je vrisnul možda dvije plaće za taj prokleti analogni LCD i sad mora da konstatira da je njegov tv-stroj još jedna žrtva moderne tehnologije, a vjerojatno je mislio kad ga je šopingiro da se namirio za dugo dugo vremena.

    A tek bolna misao koja ga vjerojatno non-stop prati - ej dvije plaće...............................................................

  • #7
    0 0

    postova:2529
    bearfoot @ 12.12.2011. 22:59


    Kakva je ovo dobrodošlica novom članu portala.

    Ovo je prestrogo, neprihvatljivo.

    Pa čovjek je vrisnul možda dvije plaće za taj prokleti analogni LCD i sad mora da konstatira da je njegov tv-stroj još jedna žrtva moderne tehnologije, a vjerojatno je mislio kad ga je šopingiro da se namirio za dugo dugo vremena.

    A tek bolna misao koja ga vjerojatno non-stop prati - ej dvije plaće...............................................................


    Gajski

    pa utješi ga onda...predloži mu da kupi, npr, prijamnik s MPEG2 dekoderom...ako već sam nije nakon višemjesečne torture reklamama i vaucher-ima dostavljanim na kućne adrese...
  • #8
    0 0

    postova:1962
    aya @ 13.12.2011. 1:15

    Vidim, neke na portalu pere puni mjesec, pa ničim izazvani sipaju žuč......

    Možda da se prihvate nekog sporta, pa da izbace frustracije. Predlažem   

  • #9
    0 0

    postova:2529
    bearfoot @ 13.12.2011. 9:35

    Vidim, neke na portalu pere puni mjesec, pa ničim izazvani sipaju žuč......


    aya

    hihihihiiiiihihih, koja debilana.....sipaju žuč!?!?!?WTF ...."što reći"....netko "žuč", netko glupost, a netko pamet....
  • #10
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 13.12.2011. 10:53

    stvarno mi nije jasno zašto si bez razloga napao čovjeka?!?! nešto u vezi televizora mu nije jasno, i kaj sad ga nebi smio gledati ili ga baciti i ne pitati??? ako je tak idem odmah kod bake isključiti tv jer si sama ne zna naći programe pa očito ne zaslužuje da gleda tv. svašta...

  • #11
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 13.12.2011. 19:16

    stvarno mi nije jasno zašto si bez razloga napao čovjeka?!?! nešto u vezi televizora mu nije jasno, i kaj sad ga nebi smio gledati ili ga baciti i ne pitati??? ako je tak idem odmah kod bake isključiti tv jer si sama ne zna naći programe pa očito ne zaslužuje da gleda tv. svašta...


    fox89

    U pravu si totalno ....da mi je upoznati pojedine filozofe sa foruma!
  • #12
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.12.2011. 22:08
    Sadržaj posta: Dali mi može netko odgovoriti,što učiniti sa analognim LCD televizorima koje smo skupo platili,a sada bezvrjedno stoje u ladicama?
    BoyX

    Pa, što se tiče tih vrsta tv-a (LCD-a koje si naveo), najbolje ti je uzeti neku od IPTV-a, primjer Maxtv ili neku od satelitskih tv-a.

    Savjet, kad ubuduće budeš kupaovao tv - nemoj da cijena bude presudna i nemoj kupovati u trgovačkim centrima jer trgovci pojma nemaju o njima. Kupuj tv u nekoj od specijaliziranih trgovina tehnike. 

    Kod novog tv-a preporučujem LED TV, HDTV 1080p 100 HZ, sa DVB-T i DVB-C, obvezno sa USB om i gledaj ako je moguće mpg4 - po mogučnosti s mogučnošću snimanja na USB. MPG2 koji je kod nas aktualan odavno je prošlost u razvijenijim zemljama i SVI koji su kupovali prijamnike da bi gledali digitalnu TV za godinu dvije moći će ih baciti u smeće. 

    Obvezno mora imati i priključak za PC kako bi mogao poslužiti kao monitor ali i da možeš napraviti update novog softwera TV-a, da bi mogao recimo direktno sa USB-a gledati filmove koji imaju najnovije codece u sebi. 

    Još ako ima i S-VIDEO priključak tako da možeš iskoristiti stari kabl sa PC-a onda je prava zvijer. 

    U svakom slučaju ako nisi siguran u ono što kupuješ obrati se nekom stručnjaku (prijatelju) ili ovlaštenom prodavaču u specijaliziranim trgovinama i ne štedi novce, jer takav TV kakav sam opisao platit ćeš 4000-5000 kn i bit će dugo miran. 

    Pri tome marka tv-a nije toliko presudna jer svi su oni danas dovedeni do savršenstva, jer ako kupuješ nekakav brend platit ćeš ga jako skupo zbog imena dok ćeš tv sa manje poznatom markom  možda i bolji platiti manje.

  • #13
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.12.2011. 22:10

    pa utješi ga onda...predloži mu da kupi, npr, prijamnik s MPEG2 dekoderom...ako već sam nije nakon višemjesečne torture reklamama i vaucher-ima dostavljanim na kućne adrese...
    bearfoot

    Nemoj čovjeka krivo navoditi na još jedan tv koji neće dugo koristiti, osobito ako si i sam žrtva trgovačkih podvala, a možda nisi niti svjestan toga.
  • #14
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.12.2011. 22:12

    U pravu si totalno ....da mi je upoznati pojedine filozofe sa foruma!
    gestapo

    Naprimjer @dooma Laughing
  • #15
    0 0

    postova:213
    zac @ 13.12.2011. 22:43

    Pa, što se tiče tih vrsta tv-a (LCD-a koje si naveo), najbolje ti je uzeti neku od IPTV-a, primjer Maxtv ili neku od satelitskih tv-a.

    Savjet, kad ubuduće budeš kupaovao tv - nemoj da cijena bude presudna i nemoj kupovati u trgovačkim centrima jer trgovci pojma nemaju o njima. Kupuj tv u nekoj od specijaliziranih trgovina tehnike. 

    Kod novog tv-a preporučujem LED TV, HDTV 1080p 100 HZ, sa DVB-T i DVB-C, obvezno sa USB om i gledaj ako je moguće mpg4 - po mogučnosti s mogučnošću snimanja na USB. MPG2 koji je kod nas aktualan odavno je prošlost u razvijenijim zemljama i SVI koji su kupovali prijamnike da bi gledali digitalnu TV za godinu dvije moći će ih baciti u smeće. 

    Obvezno mora imati i priključak za PC kako bi mogao poslužiti kao monitor ali i da možeš napraviti update novog softwera TV-a, da bi mogao recimo direktno sa USB-a gledati filmove koji imaju najnovije codece u sebi. 

    Još ako ima i S-VIDEO priključak tako da možeš iskoristiti stari kabl sa PC-a onda je prava zvijer. 

    U svakom slučaju ako nisi siguran u ono što kupuješ obrati se nekom stručnjaku (prijatelju) ili ovlaštenom prodavaču u specijaliziranim trgovinama i ne štedi novce, jer takav TV kakav sam opisao platit ćeš 4000-5000 kn i bit će dugo miran. 

    Pri tome marka tv-a nije toliko presudna jer svi su oni danas dovedeni do savršenstva, jer ako kupuješ nekakav brend platit ćeš ga jako skupo zbog imena dok ćeš tv sa manje poznatom markom  možda i bolji platiti manje.


    gorlock

    Čovjek je tražio samo mišljenje šta napravit sa starim LCDom i to su mu djelomično savjetovo IP TV. I to je to, ne traži savjet za kupovinu novog, a osim toga šta si tu natrabunjao kao "stručnjak" dalo bi se razglabat.

    Dobar savjet jeda si ga kao "stručnjak" uputio stručnjaku "U svakom slučaju ako nisi siguran u ono što kupuješ obrati se nekom stručnjaku (prijatelju) ili ovlaštenom prodavaču u specijaliziranim trgovinama i ne štedi novce, jer takav TV kakav sam opisao platit ćeš 4000-5000 kn i bit će dugo miran. "

     "Pri tome marka tv-a nije toliko presudna jer svi su oni danas dovedeni do savršenstva, jer ako kupuješ nekakav brend platit ćeš ga jako skupo zbog imena dok ćeš tv sa manje poznatom markom  možda i bolji platiti manje."

    Manje poznata marka, a da je bolja od brendova koja će to bit Elit, Vivax, Quadro??....daj se koncentriraj.

     Pa di ti živiš..."Obvezno mora imati i priključak za PC kako bi mogao poslužiti kao monitor ali i da možeš napraviti update novog softwera TV-a, da bi mogao recimo direktno sa USB-a gledati filmove koji imaju najnovije codece u sebi. Još ako ima i S-VIDEO priključak tako da možeš iskoristiti stari kabl sa PC-a onda je prava zvijer. "

    S-VIDEO ko to još danas koristi. Danas se može razno raznim kablovima i adapterima premosti na kaj hoćeš.

    Kao prvo svaki novi TV bilo LCD il plazma ima HDMI ulaz. A danas postoje varijacije tipa kablova sa starim priključcima koji idu na HDMI, recimo VGA to HDMI ili DVI. Svaki PC stariji ima VGA izlaz. Tako da tvoja tvrdnja ne stoji da je TV sa S-VIDEO ulazom je prava zvijer i da ga mora imat pod obavezno. Uglavnom ga većina tva ima.

    Update novog softvera prek PC??? Zato postoji USB na koji kopiraš firmware i spucaš u tv s USB i to je to.

     To je ukratko ak želiš još kaj sam reci.

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala