Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Soundtrack

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 13.1.2009. 23:13

    Zanima me imate li neki filmski soundtrack koji redovito slušate ili koji se bar nalazi na vašoj playlisti? Koji su vam naj?

    Mene je u zadnje vrijeme oduševio Pineapple Express soundtrack, onako lagani reggae uz neku old school hip-hop stvar. inače nisam fan takve glazbe (hip-hopa) ali tu se nalaze grupe za koje je svatko sigurno čuo (Public Enemy, Bone Thugs-n-Harmony) tako da se ne mogu požaliti. Howard Shore i njegova glazba za Lord of the Rings trilogiju mi je savršena a i veliki sam fan Danny Elfmana.

    Eh, da, koliko se sjećam, Gorlock i Franz su fanovi starog rocka, tako da vam preporučujem soundtrack za "The Wrestler" Cinderella, RATT, Accept, G'n'R i Scorpions :D

  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 14.1.2009. 10:35

    Ima jako puno filmova koje pamtim isključivo po odličnoj glazbi!

    Moj izbor na brzinu:

        

             

  • #3
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 14.1.2009. 12:12

    Sjetih se još dva odlična filma čiju glazbu dosta često slušam.

             

  • #4
    0 0

    postova:580
    arnol @ 14.1.2009. 14:22
    Izvrstan izbor filmske glazbe.
  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 14.1.2009. 19:01

    Zanima me imate li neki filmski soundtrack koji redovito slušate ili koji se bar nalazi na vašoj playlisti? Koji su vam naj?

    Mene je u zadnje vrijeme oduševio Pineapple Express soundtrack, onako lagani reggae uz neku old school hip-hop stvar. inače nisam fan takve glazbe (hip-hopa) ali tu se nalaze grupe za koje je svatko sigurno čuo (Public Enemy, Bone Thugs-n-Harmony) tako da se ne mogu požaliti. Howard Shore i njegova glazba za Lord of the Rings trilogiju mi je savršena a i veliki sam fan Danny Elfmana.

    Eh, da, koliko se sjećam, Gorlock i Franz su fanovi starog rocka, tako da vam preporučujem soundtrack za "The Wrestler" Cinderella, RATT, Accept, G'n'R i Scorpions :D


    mario

    .. danke mario budem obratio pozornost!!

    franz

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.1.2009. 19:56

    U PRAVU SI MARIO A U SKLADU VEČERAŠNJEG HARRY-A EVO JEDAN TRAILER BY " G'N'R "

  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.1.2009. 20:09

    Hvala za Wrestler, nisam još pogledao svakako hoću čim dođem do njega.....

    evo još malo Gunsa T E R M I N A T O R  2

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.1.2009. 20:20

    Guns 'N' Roses imaju još soundtrackova u filmu Arnolda Schwarzenegger-a " END OF DAY'S "

     uz još: Track listing

      "Camel Song" - Korn"So Long" - Everlast"Slow" - Professional Murder Music"Crushed" - Limp Bizkit"Oh My God" - Guns N' Roses"Poison" - The Prodigy"Superbeast (Girl On A Motorcycle Mix)" - Rob Zombie"Bad Influence" - Eminem"Nobody's Real" - Powerman 5000"I Wish I Had" - Stroke "Sugar Kane" - Sonic Youth"Wrong Way" - Creed

    Također pjesma Patience u filmu "Cape Fear"  (Rt Straha) - Robert De Niro i Simphaty For The Devil u filmu "Interview with the vampire" - Tom Cruise i Brad Pitt. .

  • #9
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.1.2009. 20:40

    Jedan od primjera kada grupa kao što je METALLICA radi pjesmu isključivo za film.....

    I DISSAPEAR - MISSION IMPOSSIBLE 2

    Movie Awards Live

    Super tema, mogao bih ovako unedogled, da u mom slučaju glazba i film su povezani, ne uvijek ali u nekim slučajevima da, ovdje sam naveo neke od rock i hard rock stvari, ali nije pravilo, mnogi filmovi imaju super teme.......

    Neke od njih su u mom profilu.......

    I da uz moju kolekciju filmova, mogao bih reći da se prošireni dio kolekcije sastoji od soundtrackova i ostale glazbe koju slušam.......

  • #10
    0 0

    postova:1130
    mario @ 14.1.2009. 23:13

    Eh sad mi je palo na pamet.

    Devil's Rejects također ima fantastičan soundtrack, zadnju scenu sam odvrtio bezbroja puta, prava onako "last stand" uz zvukove Lynyrd Skynyrd - Free Bird. Na nogama se gleda :D

    Lucky Number Slevin mi također ima jako atmosferičan soundtrack, ima možda dvije tri "normalne" pjesme a ostalo je lagani ali napeti instrumental, izvrstno pogođeno za onakav filmić 

  • #11
    0 0

    postova:5
    bichanich @ 2.2.2009. 22:50

    Prica se o soundtracku a nigdje Ennia Morriconea. Legenda vestera. Greota....

     Takodjer bih spomenuo i soundtrack za film 28 weeks later - jako zanimljiva tema. Savrseno legla uz film.

    Mislim da se pjesma od Metallice - I dissapear i slicne ne moze nazvati pravim soundtrackom jer koliko ja znam nigdje se ne pojavljuje u filmu osim u odjavnoj spici (ispravite me ako grijesim ali ima i drugih primjera) pa stoga samo se formalno naziva soundtrack a pravi soundtrack mi se ipak mora slagati i savrseno uklapati u scenu koju gledam.

  • #12
    0 0

    postova:1
    nenad7 @ 20.5.2009. 11:08
    Gospodar prstenova- genijalno
  • #13
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 21.5.2009. 19:31

    Pa da počnemo (abecednim redom):

    300

    Bridget Jones Diary Vol.2

    Desperado

    Dirty Dancing

    Disney

    Gladiator (preporuka za one koji vole LOTR)

    James Bond 007

    Juno (otkačeni album totalno)

    Last of the Mohicans

    LOTR (vec spomenut)

    Love Actually

    Moulin Rouge

    Once Upon a Time In Mexico

    Robin Hood - Prince of Thieves

    Rocknrolla

    The Cronicles of Narnia (oba)

    The Tudors (BBC-jeva serija)

    Transformers

    Twilight (e ova dva zadnja stalno slušam u zadnje vrijeme)

    Pojedinačne pjesme se ne isplati pisati jer ih ima previše. Nadam se da sam nekom dala koju ideju..

  • #14
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 2.9.2009. 20:23

    Stealers Wheel - Stuck in the Middle With You (reservoir dogs)

    tito & tarantula - After dark (from dusk till dawn)

    pulp fiction ( svaglazba iz filma)

    star wars theme song

    Dave Dee Dozy Beaky Mick And Titch - Hold Tight (death proof)

    halloween theme song

    requiem for a dream

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala