Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

The Wrestler

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 25.11.2008. 1:04

    Evo, čujem o ovom filmu nešto tu i tamo (uglavnom pozitivne kritike), i danas konačno pogledao trailer. Kad bi se film ocjenjivao samo po traileru, onda bih ovom podijelio samo izvrsne ocjene. Istina, sve smo ovo vidjeli u sličnim filmovima (Rocky, The Champ), klasična priča o posrnulom sportašu koji se bori sa životnim problemima i jedini spas vidi u ringu.

    No, unatoč pomalo "cheesy" priči, čini mi se da bi ovaj film mogao biti materijal za Oskara. Imamo starog glumac propale karijere (osim uloge Marva u Sin Cityju Rourke nije pun postigao u zadnjih nekoliko godina) i snažnu priča punu tuge i ponosa. Plus, tu su Evan Rachel Wood i Marisa Tomei.

    Evo i trailer.

  • #2
    0 0

    postova:68
    aco78 @ 25.11.2008. 14:53
    I meni se čini kao dobar film. Moguć kandidat za oskara.
  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 31.8.2010. 23:51

    Nekako nam je ovaj film prošao dosta nezapaženo na portalu.

    Osobno mislim da je odlično napravljen film, a pogotovo kad sam nedavno i pogledao kako je sniman. 

    Za nepovjerovati je da su neke scene iz filma doista i stvarne. 

    Preporučujem i ljubiteljima Mickey-a, i hrvanja ali i ljubiteljima drame. 

    Evo i jedne od meni osobno dragih scena, koja nosi poruku sličnu kao i u Rambu 4, 

    "LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING" 

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 1.9.2010. 20:53

    Halo, što nije nitko gledao film ?

    Hrvač u prijevodu Laughing

  • #5
    0 0

    postova:2531
    bearfoot @ 20.2.2011. 11:54

    s odmakom mogu reći da se veselim ponovnom gledanju filma

    ravnoteža između lijepog i ružnog kakvu nisam vidio...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala