Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

PRIJEDLOG

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 22.1.2011. 12:40

    kaj mislite o tome da se napravi mogucnost glasanja za najbolji film tjedna ili mjeseca...ili tipa jos naj glumac i glumica tjedna  ili mjeseca moze i godine ponudi se neki izbor od tipa 30 glumica,filmova koji budu na tv-u unutar tjedan ,mjesec ili god dana....ili bilo koji filmovi ...... i  pa se onda glasa u prozocicu koji bi bil npr izmedu gore foruma i igre....ako smo filmski portal,forum zasto nebi mi imali takvo nesto ....mislim da to rijetki portali imaju(ili se varam)....i onda kad bi neko dosao na stranicu mojtv imal bi opciju da vidi koji su filmovi i glumci u topu tjedna ,mjeseca ili nesto trece koji su izglasali forumasi ovog portala.. 

    ovo je temeljnja ideja i trebalo bi ju dobro izdefinirati , obraditi a prije svega opce vidjeti dal bi tako nesto moglo zazivjeti u forumu.....

    zato svi kojima je ova ideja oke nek se javi i ostavi komentar i prjedlog za gore navedeno!!!

  • #2
    0 0

    postova:94
    interceptor87 @ 22.1.2011. 13:10

    super ideja...

    u potpunosti podrzavam....

    nadam se da ce biti nesta od toga...

  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 22.1.2011. 13:59

    Nije losa ideja! Ovako ja to vidim:

    - Tri liste (novo u kinima / ovaj tjedan na TVu / DVD noviteti) koje se obnavljaju svaki tjedan
    - Na svakoj listi max. 15 filmova
    - Svaki dan jedna, registrirana osoba moze glasati samo jednom na svakoj od tih lista
    - OK bi bilo i, uz film koji je trenutno prvi, staviti thumbnail filma (tzv. dvd/kino/tv film tjedna)

    npr:



    btw. @Gordan: vec neko vrijeme me zanima, ali ne sjetim se pitat - postoji li mogucnost da se izvuce lista filmova iz mojTV baze, sa "moja ocjena" podatkom? Zanima me kakva je top xx lista po misljenju posjetitelja portala. Trenutno je moguce samo vidjeti svoju listu te liste odredjenih usera, a ne cijelu statistiku.
  • #4
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 22.1.2011. 16:27
    podržavam ideju Wink
  • #5
    0 0

    postova:711
    gordan @ 22.1.2011. 17:20

    @Beno: U rubrikama kino i dvd postoje top liste, a evo ekskluzivno :) i link za top listu filmova prema izboru posjetitelja MojTV portala.

    https://mojtv.hr/film-top-250/

  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.1.2011. 17:27

    @Beno: U rubrikama kino i dvd postoje top liste, a evo ekskluzivno :) i link za top listu filmova prema izboru posjetitelja MojTV portala.

    https://mojtv.hr/film-top-250/


    gordan

    Top 10 je odličan !
  • #7
    0 0

    postova:666
    doom @ 22.1.2011. 18:14

    @Beno: U rubrikama kino i dvd postoje top liste, a evo ekskluzivno :) i link za top listu filmova prema izboru posjetitelja MojTV portala.

    https://mojtv.hr/film-top-250/


    gordan

    to nije ni slicno prijedlogu koji sam ja iznesel i sasvim je nesto drugo...ali ocito tebi nije dobro jer se ti nisi toga sjetil mozda!!zato se nedelaj pametni i rade nemoj nist pisati!!
  • #8
    0 0

    postova:711
    gordan @ 22.1.2011. 18:33

    @Doom: Ne znam iz čega si zaključio da se pravim pametan. Tvoj prijedlog nam je sada prekompliciran za izvesti. I probaj sutra ustati na desnu nogu, tko zna, možda postaneš pozitivniji.

  • #9
    0 0

    postova:666
    doom @ 22.1.2011. 19:08

    @Doom: Ne znam iz čega si zaključio da se pravim pametan. Tvoj prijedlog nam je sada prekompliciran za izvesti. I probaj sutra ustati na desnu nogu, tko zna, možda postaneš pozitivniji.


    gordan
    ee hvala gordane to si mogel odma napisati a ne na nos nabiti da vec postoji top ljestvica!!kaj se tice noge pokusat cu sutra!!!pozzz
  • #10
    0 0

    postova:494
    beno @ 22.1.2011. 21:02

    Pa ljudi moji WTF?!?! Toliko je tenzija na ovom forumu da to vise nije normalno. Ljudi, ako nista - dajte bar malo autocenzure.

    @Doom: daj malo udahni i razmisli prije nego postas ista, nije bas uvijek potrebno odmah skakat u napad. Mislim da je gordanova recenica koja je tebe toliko pogodila (" U rubrikama kino i dvd postoje top liste(...)") bila upucena meni i mom pitanju, a ne tvojoj ideji. Vec smo zakljucili da je tvoja ideja jako dobra.

     @gordan: TNX! To je bas to sto me zanimalo! Sad tek vidim da je dolje, na dnu stranice, link na " Top lista 250 najboljih filmova", da li je to i prije postojalo pa sam ja corav ili je to sad "frisko" stavljeno?

  • #11
    0 0

    postova:711
    gordan @ 22.1.2011. 21:06
    Friško. Na tragu Doomovog prijedloga i tvoje ideje Smile.
  • #12
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 12.2.2011. 12:38
    mogli bi staviti i top listu serija/emisija
  • #13
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 12.2.2011. 15:13
    moj prijedlog je da pored ocjene za neki film,bude i broj glasova tj. ljudova koji su mu dali ocjenu,kao na imdb-u
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala