Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bujica

1 2 3
  • #31
    2 3

    postova:126
    fdrdf9 @ 4.5.2020. 21:07
    PODCAST VELEBIT – Kad se pročulo da je Tito skončao pubovi u Melbourneu su besplatno točili pivo https://www.youtube.com/v/VAGit2m_Y5M&t=2847s
  • #32
    1 4

    postova:2527
    bearfoot @ 4.5.2020. 21:19
    Naravno kad su hrpe ustasa pobjegli tamo, hrvati koji su ostali plakali su od tuge...
  • #33
    2 2

    postova:126
    fdrdf9 @ 4.5.2020. 21:24
    Za genocidnim monstrumom plakali su samo mentalni Jugoslaveni, jadnici isprana mozga komunistickom propagandom, neznalice.
  • #34
    4 3

    postova:2527
    bearfoot @ 4.5.2020. 21:45
    Otkud ti to? Tvoj selektivni mozak je već razvio bolest, gdje si to shvatio da sam ja jugoslaven?? Ti pročitaš i shvatis samo ono na što si programiran...ja mrzim jednako i jedne i druge i trece, i ove današnje nazovi hrvate domoljube i rodoljube lizače oltara, a za ustaše sam uvijek mislio da su bile kukavicke pičke, a i svi današnji su isti...kad se samo sjetim kako su na bleiburgu na silu mijenjali odjeću civila za svoje uniforme i skrivali se iza djece i staraca...tko mrzi ustaštvo i sve što oni predstavljaju nije automatski jugoslav Opet si editirao zadnji svoj pizdopis pa moram nadodati Ne opravdavam jožu, daleko od toga, ali plakao je cijeli svijet, kapitalisti, komunisti i svi izmedju, ali da bi shvatio zašto, moraš se izvuči iz ppglavnikove guzice i proširiti vidike pa ćeš razumjeti zašto je tito bio najomiljeniji političar 20-og stolječa a pavelić kurac od ovce...cudi me da u svim tim tvojim ispitivanjima arhivske građe i pisanog materijala svjetski priznatih povjesničara nisi nigdje naletio na pisanu riječ o tome koliko je tito spasio ustaskih guzica, koliko je umanjivao njihov doprinos nacističkim i fašističkim zločinima u ratu, znao je i on koliko su ustase bile jadne zabludjele ovce i nije automatski osuđivao sve, ali se rješavao onih koji su nastavili srati, kao i svi drugi u to doba...takvo je bilo doba, takva je bila politika i tada je bila uobičajena....u kontekstu, razumiješ????
  • #35
    1 3

    postova:126
    fdrdf9 @ 30.5.2020. 15:54
    Sinocnja Bujica otkrila je neke sokantne podatke iz Titove povijesti kao npr onaj da je antifasist Broz nakon rata, iako nije donio nikakve rasne zakone, dao srusiti sest zidovskih sinagoga u hr, a 20 u srbiji. Kada su zidovi '48.g. napustali komunisticki raj na zemlji Brozovu genocidnu takmnicu naroda, morali su svu svoju imovinu prepisati na Jugoslaviju inace nisu mogli otici u novostvorenu drzavu Izrael. Neki istaknuti antifasisti vec 75 godina zive u otetim zidovskim stanovima i vilama u rh i nemaju namjeru vratiti vlasnicima oteto, ali najsokantnija spoznaja je ona da Izrael nije genocidnom monstrumu Brozu na pogreb poslao niti cistacicu! Razlog? Sve ono prije nabrojano do cinjenice da je antifasisticka Jugoslavija bila baza za teroristicku obuku arapskih terorista u ratu protiv Izraela! Svi komunisticki diktatori, masovni zlocinci, genocidni monstrumi, arapski i africki diktatori te uljudjene moralne nakaze zapadni demokrati naredbodavci Brozovih masovnih zlocina, a i sami pocinitelji genocida u ratnim sukobima i nalogodavci oruzanih prevrata sirom svijeta nisu impresionirali svojom brojnoscu Izrael da promijeni misljenje pa da i on posalje delegaciju na sprovod u BG. Antifasisti pa antisemiti, tko bi rekao. U NDH od strane njemacke manjine zapaljene su (ne i srusene) sinagoga u Djakovu i Osijeku, a Pavelic je vjerojatno da bi kupio povjerenje Nijemaca dao srusiti zagrebacku sinagogu.
  • #36
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 31.5.2020. 21:41
    A gle @ frdrk, svakim svojim prepisivanjem selektiranih informacija samo potvrđujes ono što svi znaju, da je broz bio fufljavi zagorac ali je imao muda, a antiša je bio kukavičko govno koje je na kraju zbrisalo usranih gaća
  • #37
    1 1

    postova:126
    fdrdf9 @ 31.5.2020. 22:28
    Slaviti hrabrost genocidnog monstruma koji se proslavio bestijalnim zlocinima nad zarobljenicima, civilima, zenama i djecom pa cak i nedonoscadima i trudnicama moze samo intelektualno i moralno upitna individua. No kad smo vec kod hrabrosti "fufljavog zagorca" koji je rodjenjem bio becki Zidov i sa zagorjem je imao veze kao titoist s istinom, evo svjedocenja njegovih suradnika tijekom desanta na Drvar: - Dolаzi Žujović (Sreten, zvаni ‘‘Crni'‘, člаn Vrhovnog štаbа - prim. аut) i kаže Arsi Jovаnoviću: ‘‘Idi gore i nаterаj Titа dа krene. Odmаh dа izаđe iz pećine.'‘ Arsа kаže: ‘‘On mene neće dа poslušа'‘. Jа nаredim Žujoviću dа ode u pećinu i nаterа Titа dа izаđe nаpolje. Pošto je on oduvek sumnjаo u Žujovićа kаo rivаlа i frаkcionаšа, nаpišem cedulju i dаm Žujoviću dа odnese Titu: ‘‘Sаd je momenаt dа izаđeš odmаh. Sve je obezbeđeno'‘. Bez pismenog dokаzа Tito verovаtno ne bi poslušаo Žujovićа. Ali Žujović je - stаri Žujović. S mаšingeverom je utrčаo u pećinu: ‘‘Izlаzi, stаrа kukаvico! `Oćeš dа se predаš Nemcimа i kаo komаndаnt spаseš glаvu, а upropаstiš i izdаš nаšu borbu?!'‘ Tito je obukаo mаršаlsku uniformu i uz vrisku svoje sekretаrice Dаvorijаnke (Pаunović, zvаnа ‘‘Zdenkа'‘, ujedno i ljubаvnicа pаrtizаnskog vođe - prim. аut) čekаo Nemce dа se predа. Žujović gа je pretnjаmа primorаo dа izаđe iz pećine. On je izаšаo, а borci Prаtećeg bаtаljonа i skojevci nа kursu ginuli su štiteći gа dok se povlаčio s bulumentom sekretаricа...Nаjiskrenije svedočenje ostаvilа je Lepа Žujović, suprugа Sretenа Žujovićа, kojа je tаkođe imаlа oficirski čin i nаlаzilа se u Vrhovnom štаbu. U prisustvu mužа, Lepа Žujović je izjаvilа: Vrhovni se ‘‘ukаkio'‘, trese se od strаhа, opustio ruke i bulji u ku... (neću dа je vređаm, mrtvа je, i onа je njegovа žrtvа), onа vrišti, histeriše, а on čekа Nemce dа im se predа. Učа (Kаrdelj - prim. аut) čuči u ćošku, ne ‘‘teoriše'‘. Ovom (Žujoviću - prim. аut) je trebаlo polа minutа dа ‘‘očisti'‘ pećinu. Pukoše šаmаri, prestаde vriskа, nju zа tur pа kroz rupu, šepаvi Učа više ne čekа, аli ‘‘heroj'‘ neće iz pećine, ne ide mu se nа brisаni prostor. Ovаj (Žujović - prim. аut) gа je poterаo, cev nа njegа prislonio: ‘‘Nemcimа te živog ne ostаvljаm!'‘ - gurnuo kroz rupu i uzgred nogom u ‘‘grešno mesto'‘... Posle devet dаnа neprekidnog bežаnjа, sа mаnjom grupom pаrtizаnа, J. B. Tito je, iznuren i preplаšen, molio Engleze dа rаdio vezom pošаlju jedаn аvion rаdi bekstvа u Itаliju sto mu je i udovoljeno. Evo starom ubojici nemocnih trebao je Zujovicev vritnjak da ga istjera iz pecine, a engleski avion da pobjegne od rata na sigurno u saveznicku bazu u Bariju.
  • #38
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 31.5.2020. 23:08

    od 30-ak verzija događanja ti baš taj našo kopirat...a i to je bio samo jedan od mnogih događaja, pa i atentata, gdje je za dlaku izbjegao smrt ili hapšenje, što opet sve skupa ne mijenja činjenicu da je antiša ostao zapamćen kao usrana kukavica...

  • #39
    1 1

    postova:126
    fdrdf9 @ 31.5.2020. 23:24
    Nepismeni trolu koji u zivotu nisi pristojne povijesne knjige vidio, a kamoli procitao, o kojih 30 verzija govoris? O onih koje si izmastao kako bi prikrio da ti je svaki upis uvreda inteligenciji, udarac kulturi i festival neznanja. Ti si taj koji ovaj forum drzi u kaljuzi.
  • #40
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 1.6.2020. 0:12
    Ali ti se vidim uzivas valjati u toj kaljuzi, silom se guraš u taj smrad i sto te covjek vise tjera to se ti bolje nedaš...ma koje povijesne knjige, jado tulava, te tvoje isprdke sa opskurnih desničarsko ustaško katolickih portala ti zoveš knjigama, kao i te tvoje svjetski priznate znanstvenike, ma rekap sam ti odmah dzaba ti trud, povijest pisu pobjednici a ne lizači guzica...idi baci drkicu na antinu slikicu, onda izmoli jedan očenaš za oprost da mozes mirno spavati
  • #41
    1 1

    postova:126
    fdrdf9 @ 1.6.2020. 6:46
    Kad mi titoist zadojen mrznjom prema katolickoj crkvi, koji u zivotu nikad nije ni jedne postene povijesne knjige procitao pocne docirati o literaturi i uglednim svjetskim znanstvenicima shvatim da je to jos jedan relikt propalog komunistickog sustava koji je proizvodio iskljucivo poslusnike, a u kojem je partija najrigidnijim ulizicama za nagradu izmisljala radna mjesta kako bi do mirovine njeni janjicari titoistickim parolasenjem mogli nesmetano parazitirati. Ulizice su se partiji zauzvrat zakleli na dozivotnu slijepu vjernost cuvajuci njene "stecevine" laz i obmanu neznanjem i uvredama. Bez lustracije korupcija i nepotizam u nas su nazalost neiskorjenjivi.
  • #42
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 1.6.2020. 7:49
    Ajde molim te skini se više s tog bijelog, škodi ti ovako rano ujutro, naboijem i tebe i tvoju povijest, što ti vrijedi što si ñačitan kad si zakinut, i socijalno i intelektualno, a ni jaja ti se još nisu spustila, sudim po tvojim infantilnim pokušajima uvredljivih nota, radije zapjevaj koju ustašku pjesmicu za bolje raspoloženje, ai pomoći će ti kod jutarnjeg pražnjenja...jaka si mi ti faca kad se tu prejebajes s glupim medvjedom, idi se bori ko čovjek za svoja uvjerenja, izađi u svijet ako su bog i istina na tvojoj strani, ali to ustašoidna pickica nije sposobna, usereš se od straha čim pedera vidis a kamoli da pred tebe stane neki antifašista, krunica bi ti ispala...e jado tulava, baš si materijal za istrpavanje
  • #43
    1 0

    postova:126
    fdrdf9 @ 1.6.2020. 8:37
    Krunicu nemam jer u crkvu ne idem, protiv 'pedera' kako ih vi titoisti od milja castite nemam nista, a "antifasisti" (zadrigle komunjare) su se zavukli u misije rupe i pljucaju samo online. Kad se priprostu neznalicu kao tebe raskrinka istinom ti u svoj svojoj intelektualnoj i moralnoj mizeriji spustas'diskusiju' na razinu fizickog obracuna. To su te naucili u komunizmu kako se najefikasnije moze obracunati s Bogom i istinom. Nije valjda da sam ti nabio komplekse?
  • #44
    1 1

    postova:126
    fdrdf9 @ 1.6.2020. 11:40
    Evo napokon i jedne dobre vijesti predsjednik Trump proglasio ce extremnu ljevicarsku skupinu ANTIFA (antifasisti) teroristickom organizacijom! https://narod.hr/svijet/video-nasilje-i-neredi-u-sad-u-donald-trump-proglasiti-ce-ljevicarsku-organizaciju-antifa-antifasisti-teroristickom-organizacijom
  • #45
    0 2

    postova:2527
    bearfoot @ 1.6.2020. 15:03
    Haha trump proglasio...ma zamisli, sam trump glavom i bradom...vidis kako se vas dvojica razumijete...eto ti još jedan za proučavanje, da se skines malo s tita i pavelica...sretno ti u tvojim nastojanjima i borbi za pravdu, budi vrijedan i uči dalje, trud će ti se svakako jednog dana isplatiti...ako skupis na hrpu svo tvoje znanje i proučavanje možda i ti postaneš svjetski priznati znanstvenik...ljubi te medvjed
1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala