Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Velemajstor

1
  • #1
    0 0

    postova:5
    maello @ 19.7.2009. 12:05

    Ova CBS-ova televizijska serija 'Shark' ili kako su je naši preveli 'Velemajstor' je naprosto genijalna. Biederman je napravo odličan posao, a zasigurno je da mu je tu uvelike pomogao sam James Woods koji poput ribe pliva u ulozi odvjetnika kojemu ne može promaći ništa. Ostala ekipa je također dobra, pogotovo Jeri Ryan u ulozi tužiteljice. Izazovna kao i u ulozi bivšeg Borga Seven of Nine u serijalu Star Trek: Voyager.

    Samo nije mi jasno zašto se serija doživjela samo dvije sezone kada ju je kritika kao i samo gledateljstvo ( a koje je ipak najvažnije ) odlično prihvatilo. Taman se navučem na seriju da na kraju shvatim kako postoji samo 38 epozida. Šteta jer stvarno, koliko god put viđen kalup, serija super funkcionira.

  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 19.7.2009. 14:03

    Ova CBS-ova televizijska serija 'Shark' ili kako su je naši preveli 'Velemajstor' je naprosto genijalna....


    Maello
    Slažem se potpuno. Jedino mi smeta naš naslov "Velemajstor", koji je u početku bio i "Majstor"... Nikako mi ne leži. Slovenci su napravili pametnu stvar i ostavili originalni "Shark" - zvuči onako kako i treba!
  • #3
    0 0

    postova:5
    maello @ 20.7.2009. 15:55
    Ni meni se ne sviđa naš prijevod. Definitivno bi bilo bolje da su ostavili orginalni naslov ili se barem malo više potrudili i napravili nešto inovativnije, zanimljivije i prihvatljivije ovoj seriji po pitanju naslova. No, nekako se bojim da smo već od davnih dana naučili da naši prevoditelji stvari prevode tek toliko da prevedu, tako da ne možemo očekivati ništa po tom pitanju.

  • #4
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.1.2011. 14:37

    Opet sam pogledao par epizoda na Fox Crime-u.

    Serija je predobra!

    A "prijevod" naziva originala je teška debilana! Velemajstor!? Lovac na g4!?

  • #5
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 15.1.2011. 22:24

    ma sta se bunite nije mi jasno za prijevod...

    pa ja sam iznenaden sto su tako dobro i preveli...

    sta bi rekli da su preveli:

    MORSKI PAS!

     hahahahahhahaa :D :D :D

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala