Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kosti

1 2
    0 0

fridac @ 10.7.2015. 9:00

Nakon dvije godine evo i k nama 8. sezona! Koliko će trebati da dođe na "domaće" programe?!

0 0

manon @ 19.8.2015. 21:39

Zna li tko koja je ovo sezona?

0 0

aya @ 20.8.2015. 0:29

Piše da danas (20.8.) počinje sedma sezona.

0 0

manon @ 20.8.2015. 17:28

Ajde, dobro. Jučer sam vidjela da je doktorica u očekivanju bebe pa mi se to sve čini da je već bilo.

0 0

aya @ 20.8.2015. 23:55

Pa bilo je, to su reprize.

0 0

manon @ 24.8.2015. 23:22

Hvala na odgovoru. Valjda ću u ovom setu vidjeli da li se dr. Brennan porodila.

0 2

ichglotztv @ 10.1.2018. 18:51
    Odlična serija. U moru "police procedural" serija kod "Bones" me posebno dojmilo to što su likovi prikazani kao istinski dobri ljudi. U većini serija likovi se svadjaju, podmeću jedni drugima, dure se i lažu, i, iako to dramaturški može biti zanimljivo, meni su Booth i squints-i pravo isvježenje. Njihov način medjusobne komunikacije pokazuje iskrenost, integritet i istinsku želju da se drugoga ne povrijedi. I oni imaju i nesuglasice i mane ali ih uvijek nastoje rješiti kroz iskreno propitkivanje vlastitog ponašanja. Stoga je ovo jedna od serija koju dopuštam svom 12-godišnjaku da pogleda (za scene gadljive forenzike je naučio, da su to sve atrape, i zanimljivo mu je učiti o funkcijama tijela i zaključcima koje ovi pametni squints-i donose na temelju toga. Još jedan bitan detalj: squints-i, ti šmokljani, vole svoj posao i trude se obavljati ga najbolje što znaju, što je, po meni, važna poruka.). Iako se i u ovoj seriji kao ubojice pojavljuju psihopati, većina ubojica su obični ljudi kojima se ubojstvo "desilo", i oni na kraju epizode shvate da su učinili zlo. Moj 12-godišnjak je zamišljeno komentirao zbog kakvih gluposti ljudi ubijaju. To mi je dalo odličnu temu za odgojno-obrazovni razgovor :) . Da se ne bi krivo shvatilo, ovo nije serija za djecu ali uz razgovor i objašnjenje odraslog su-gledatelja može proći. Zamjerka ide tv-postaji koja u nedogled i bez reda niže reprize epizoda. Zbog toga sam je odgledala online, epizodu po epizodu po redu i zaista je odličan uradak.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)

Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2018 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - mojtvportal.si Moj TV - TV Program za 200+ kanala