Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nedodirljivi

1 2
  • #1
    6 0

    postova:41
    borgia @ 26.4.2012. 10:38

    Što reći, zaista lijep film. Veoma pozitivna priča ispričana sa mnogo šarma.

    Ipak  nije ovaj film ništa revolucionarno ,nema šokova, iznenadnih obrata, ali ono najvažnije nema niti trunka patetike svojstvene američkim filmovima Jednostavno ovo je priča o dva čovjeka sa suprotnih strana   društva koji se družeći toliko nadopunjuju da postaju mnogo jači nego zbroj snaga svakog zasebno. Ispod ovog glavnog sloja priče o odnosu intelektualca kvadriplegičara Philipea i mladog karizmatičnog Drissa suptilno je ubačen i socijalni kontekst, taman toliko da smo ga svesni ali redatelj ne dozvoljava da nadjača ukupno pozitivno ozračje. Glumci su izvanredni, posebna pohvala Omaru Syu za ulogu Drissa.  

    Topla preporuka za sve, idite vidjeti ovaj film.

    Ocjena 8/10

  • #2
    1 0

    postova:36
    zumbul @ 27.4.2012. 11:29
    relativno dobar film, narocito za nesto starije kojima su  dosadili blockbusteri, ali i za sve uzraste. Svidio mi se (nije tako dobar da bi ga dva puta gledala) i nasmijala sam se, ima dijaloga za razliku od danasnjih americkih filmova gdje likovi ne kazu niti jednu suvislu rijec ili malo bolje srocenu recenicu...gdje su spec. efekit su bolji od dijaloga.
  • #3
    2 3

    postova:167
    apex @ 1.6.2012. 13:20
    s kime god bi pričo o filmovima uvijek bi mi neko reko da je ovaj fil vrhunski i da ga obavezno pogledam..i tak sam čuo od negdje 10 ljudi..čak mi je prijatelj reko da je bio vrlo skeptičan glede filma al da je onak nakon 15 min sjedio prikovan na stolcu..i konačno sam se odlučio pogledat film..film je jedna lijepa priča al ništa više od toga..moram priznat da sam poprilično razočaran jer sam jako puno očekivo od tog filma..upravo radi svih tih komentara koje sam čuo..jednostavno film nije došao do mene niti me dodirnuo u srce..suosjećanje je jedina emocija koju sam iskazo tijekom ovog filma..film se isplati pogledat ak nemate kaj drugo za radit..možda sam sad prekritičan al meni stvarno ništa posebno i ništa kaj već nisam vidio u 100 drugih filmova..
  • #4
    0 1

    postova:167
    apex @ 1.6.2012. 15:04
    haha..da definitivno su mi ti drugi nedodirljivi puno bolje sjeli :D
  • #5
    1 0

    postova:1
    jantar @ 20.7.2012. 13:56

    Jedan od najboljih filmova koji sam gledala !Smije se

  • #6
    5 0

    postova:8
    svetac @ 30.10.2012. 1:01

    Odličan film---kome nije dobar neka sam proba snimit bolji.

  • #7
    1 6

    postova:1474
    buffalobill @ 30.10.2012. 17:45

    taj film je jednostavno precijenjen,i slažem se s apexom,izostao je emotivni feedback,likovi skreću u karikaturu,kao što je netko rekao:"ako nemaš pametnijeg posla,gledaj"

  • #8
    4 2

    postova:2527
    bearfoot @ 19.2.2013. 13:40

    odličan i zabavan film iako se kroz cijeli film provlači dojam da je za takvu atmosferu filma zaslužno prvenstveno bogatstvo invalida, a tek zatim humorni dijalozi i samo natruhe teške socijalne drame što i jest osnova filma...ipak, glumci i dijalozi učinili su priču uvjerljivom i gledljivom i uspjeli izavati opetovani glasni smijeh publike, što je hvale vrijedno za takav film, film nije američki pa nema ni patetike...naravno da stvarni likovi i zbivanja nisu bili tako "dobro raspoloženi" ali ni ovo nije dokumentarac...vrhunski uradak francuske filmske industrije...preporuka za gledanje...

  • #9
    4 3

    postova:114
    mersault @ 23.2.2013. 12:52

    Odličan komentar borgia. Mislim da si u par redova rek'o sve što se o filmu treba reć'.

    Jedino ne bih rek'o da u filmu nema patetike. Ima je, jako malo, taman dovoljno da se film može, izmedju ostalog, nazvati i dramom. Po meni je to i jedina mana filma, jer mislim da su komični elementi ovdje daleko "uspjeliji" od dramskih. Iako sam obožavatelj pop-satire (South Park, Sacha Baron Cohen, pa donekle i Simpsonovi...) ovaj banalni, "narodni" humor kojeg je Omar Sy u liku Drissa tako dobro iznio (mada ni on nije lišen "satiričnog", naročito prema tzv. visokoj kulturi - klasičnoj muzici, "aristokratskom" teatru...) mi je nevjerovatno legao.

    Ona scena u teatru me podsjetila na "Seviljskog berberina" i čuvene avanture Dela i Rodneya.

    Odlična komedija, prosječna drama, dobar film.

  • #10
    2 0

    postova:2
    erato @ 17.11.2013. 16:53
    Odlican film!!!
  • #11
    2 1

    postova:17
    lopuza @ 2.1.2014. 2:39

    Odličan film, zabavan od početka do samog kraja, zavisno od prevoda. Preporuka

  • #12
    3 0

    postova:242
    smarkovi @ 19.9.2015. 9:39
    Film je odličan,ne smetnite sa uma da je rađen po istinitom događaju,,pa onda kada kažete da ne dopire do vas ,svakako se zamislite.
  • #13
    2 10

    postova:15
    john white riot staff @ 19.9.2015. 11:22

    Kad sam išo gledat ovaj film s curom u kino, izašli smo na pola filma van jer je bio predosadan, bačen novac.

  • #14
    7 4

    postova:2527
    bearfoot @ 19.9.2015. 13:16

    super što si našo curu na istom intelektualnom nivou

  • #15
    6 2

    postova:207
    arina @ 19.9.2015. 16:58
    Predivan film i to još po istinitoj priči.Svakako pogledati.A ni humora ne fali.
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala