Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nedodirljivi

1 2
  • #16
    0 0

    postova:16
    52679e @ 2.11.2015. 17:18

    Meni je najkomicniji dio kad su slusali operu...

  • #17
    3 3

    postova:208
    jeremiah @ 12.9.2016. 22:28
    Kao što negdje napomenuh,rijetko komentiram filmove iako ponekad pročitam komentare. Ako se već i odlučim,onda nastojim da se komentari tiču filma, a ne nečijeg intelekta odnosno filmskog ukusa. Upadaju mi svaki put u oči komentari tog međeda koji se valjda smatra duhovnim prosvijetiteljem nas intelektualno inferiornih organizama. Ne sumnjam da ćeš i na ovo imati prepametan komentar i stjerati me u kut svojim verbalnim bravuroznim minijaturama. Al' ipak, odjebi više s tim. Valjda ima nešto u tom tvom patetičnom životu osim drkanja po raznoraznim forumima i virtualnog nadjebavanja. Ajd lijepo upri tamo onaj gumb za gašenje na tom digitronu i ostavi ga da se hladi koju godinu, a onda se pogledaj u špigl, pa da vidiš beskonačnu prazninu ispred sebe. Oslobodi ljude bar neko vrijeme svog prisutstva, bit će ti vječno zahvalni.
  • #18
    1 7

    postova:1473
    buffalobill @ 13.9.2016. 8:01
    vjerovatno su od filmskih aktera dosadniji samo stvarni likovi,ne sviđa mi se film
  • #19
    1 7

    postova:54
    meanmotherfucke @ 18.9.2016. 17:09

    7/10 Solidan film,ništa više. Viđemo več xxx puta..

  • #20
    1 3

    postova:348
    masina @ 5.3.2019. 15:12
    Evo i ja ću komentar pored filma. Bravo jeremijah!!!! ;)
  • #21
    2 4

    postova:126
    fdrdf9 @ 5.3.2019. 15:29

    jeremiah @

    Pratim i ja komentare iako rijetko komentiram, ali vidim da ovdje uvijek isti nitkovi kolo vode.

  • #22
    0 0

    postova:74
    sahalin @ 26.12.2019. 9:28

    ''- Gdje možete naći tetraplegičara? Tamo gdje ste ga ostavili!'' Smije seSmije seSmije se

    Zabavan film koji će vas ostaviti prikovane za male ekrane čitavo vrijeme trajanja. Ipak, istovremeno dubok film koji detaljno prikazuje stanje teško oboljele osobe kakva je tetraplegičar i odnose među pripadnicima, pojedincima iz  dijametralno suprotnih društvenih skupina, kojima je zajednička poveznica duboka humanost, (emocionalna) inteligencija... Oba glavna lika su zapravo usamljeni ljudi koji istinske prijatelje otkrivaju tek kada se međusobno zbliže... Ma, odličan film! Obvezno pogledati.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala