Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Plaćenici

1 2
  • #1
    0 1

    postova:27
    djule @ 11.8.2010. 21:36

    ovo bu vjerovatno najbolji film svih vremena sa najboljom ekipom svih vremena.

    sly - car

  • #2
    0 0

    postova:494
    beno @ 11.8.2010. 23:20
    wtf? Cini li se to meni ili je netko vec dao ocjenu filmu koji jos nije vani. I to nista manje nego 10/10?!?
  • #3
    1 0

    postova:1130
    mario @ 11.8.2010. 23:35
    wtf? Cini li se to meni ili je netko vec dao ocjenu filmu koji jos nije vani. I to nista manje nego 10/10?!?
    Beno
    Pa trailer je izvrstan, a i još onih par klipića sto je izaslo pa se taman skupi za 10 Laughing (I ne, nisam ja dao ocjenu )
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.8.2010. 20:10
    Pa trailer je izvrstan, a i još onih par klipića sto je izaslo pa se taman skupi za 10 Laughing (I ne, nisam ja dao ocjenu )
    mario


    Laughing koliko puta sam samo gledao izvrstan trailer a film smeće da ne može biti veće - pogotovo kad se radi o nekim nazovi komedijama, pogledam trailer za neku komediju ma super sve pet, ali kad pogledam film plače mi se ne od smijeha već od  muke.

    Ovaj film, a vidjet ćemo, nadam se uz ovakovu glumačku postavu da će biti dobar. 

  • #5
    0 0

    postova:1130
    mario @ 13.8.2010. 1:05


    Laughing koliko puta sam samo gledao izvrstan trailer a film smeće da ne može biti veće - pogotovo kad se radi o nekim nazovi komedijama, pogledam trailer za neku komediju ma super sve pet, ali kad pogledam film plače mi se ne od smijeha već od  muke.

    Ovaj film, a vidjet ćemo, nadam se uz ovakovu glumačku postavu da će biti dobar. 


    gorlock

    U potpunosti se slažem, pogotovo u vezi trailera za komedije, sve dobre šale ubace u trailer a ostatak filma smeće. I ja se nadam da ce ovo bit dobro, glavno da bude eksplozija i razbijanja i ja zadovoljan :)
  • #6
    0 1

    postova:94
    frxi @ 19.8.2010. 0:05
    Gledo sam ga i film je -- kakav rambo - odlican stalone i druge face su pkazali i dokazali kakav akcijski film treba da bude za 10.  To Slay i Arni  i Dolph  i ostali.....Cool
  • #7
    0 0

    postova:94
    frxi @ 19.8.2010. 0:08
    Ja sam dao ocjenu - you know
  • #8
    1 0

    postova:494
    beno @ 29.8.2010. 0:57

    Pogledao ga danas. Pravi muski retro akcijski film.  7,4/10

    btw. Trazim ime osobe koja je za Pa-Dora/Cinestar radila titl da mu/joj platim tecaj engleskog. Ocito je prevodjeno bez gledanja filma i koristenja mozga (npr. "I'm out" (of ammo) prevedeno sa "Ja sam vani", i "I call that a tie" (natjecanje tko ce skinuti vise pirata) prevedno otprilike kao "To zovem vezom" itd.). Kao da gledam divx s kretenskim titlom a ne film u kinu. Uzas...

  • #9
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 29.8.2010. 12:31

    Pogledao ga danas. Pravi muski retro akcijski film.  7,4/10

    btw. Trazim ime osobe koja je za Pa-Dora/Cinestar radila titl da mu/joj platim tecaj engleskog. Ocito je prevodjeno bez gledanja filma i koristenja mozga (npr. "I'm out" (of ammo) prevedeno sa "Ja sam vani", i "I call that a tie" (natjecanje tko ce skinuti vise pirata) prevedno otprilike kao "To zovem vezom" itd.). Kao da gledam divx s kretenskim titlom a ne film u kinu. Uzas...


    Beno

    LOL!!! Eeeee, ja to govorim već godinama.... Laughing
  • #10
    0 0

    postova:56
    ecimir @ 30.8.2010. 20:30
    Oni koji su škrti za kino , procurio je dvdrip ovog filma na netu.
  • #11
    0 1

    postova:187
    pametnjakovic @ 5.9.2010. 15:18

    OK pogledao sam film i imam samo jednu riječ

    FREAKINAWESOMEWHAAAAAAMMMM !!!!!

    FILM JE ODLIČAN

  • #12
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.2.2011. 18:49

    Film je odličan, prava sirova akcija, bez suvišnih komentara ili nacrta za recimo utvrdu u koju su ušli - snalaze se tamo kao u svojoj kući Smile 

    Ma ono čista sirova akcija, a u predahu mi se jako svidjela scena na košarci Laughing  

    SPOILER - ne gledati TKO NE ŽELI Laughing 

    Nadam se da će biti nastavak i da će u njemu biti Vin Diesel, napokon Stallone je napravio ono što najbolje zna, odličan akcijski film. 

    Evo i jedan kratak trailer uz teške zvukove Paradaise City

  • #13
    0 0

    postova:23
    mare842 @ 2.5.2011. 19:30
    Kakav film uopce moze biti sa svim ovim legendama nego PRE ZAKOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • #14
    0 0

    postova:55
    ekran @ 30.12.2011. 9:07

    31.12.2011???? Plaćenici???? HRT?????

    Nemojte me zezat!

    p.s. Jedva čekam drugi dio s Norrisom! 

  • #15
    2 0

    postova:56
    ecimir @ 31.12.2011. 10:59

    Jako me razočarao Stallone sa ovim flimom. Nakon novog Rockya i Ramba koji su solidni filmovi, ovaj je katastrofa.

    Scenarij je smiješan. Napetosti i zanimljivosti nema. Čak je i akcija na niskom nivou.  4 /10

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala