Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ljupke kosti

1 2
  • #1
    1 2

    postova:26
    kenji @ 22.3.2010. 1:26

    Malo previše forsira sa specijalnim efektima zbog čega ova priča, koja bi trebala biti potresna, gubi svoju dubinu.

    Jadni Jackson, nejde mu baš od lotr-a 

  • #2
    3 1

    postova:3
    anarijeka @ 7.7.2010. 20:52
    Film je predobar.... ko voli trilere i takve filmove obavezno stavit na listu za pogledat :)Smile
  • #3
    2 1

    postova:311
    auran @ 27.9.2010. 17:15
    Dugo već nisam pogledao jedan ovako snažan i moćan film kao što su "Ljupke kosti"! Gluma Saoirse Ronan i Stanleyja Tuccija čista je fantazija! Ovakvo djelo može napraviti samo Peter Jackson kojemu jedan veliki naklon do poda! "Ljupke kosti" prodrmat će emocije svakoga tko ih pogleda i promijeniti vas duboko iznutra! Ako vas ovaj film ne nagna da se promijenite i postanete bolji čovjek, ništa neće! Svakako pogledati još jednom i još jednom i još jednom!
  • #4
    2 2

    postova:513
    bozoli @ 27.9.2010. 20:15
    Ovo je jedan od 5 filmova koje nisam uspjela odgledati do kraja u svom životu. Tako dooosadan. Prosto sam se začudila sad kad sam vidjela da ga je režirao Jackson. To samo potvrđuje koju famu redatelji danas dobivaju, da ljudi smatraju film možda boljim nego jest samo zato što ih je režirao dobar redatelj. Hmmm...
  • #5
    2 1

    postova:311
    auran @ 27.9.2010. 21:15
    Ovisi što si očekivala od filma! Ja osobno gledam svaki film mnogo "dublje" od razine sviđa mi se / ne sviđa mi se! Tu prije svega mislim na to kako je odglumljen, kakvi su dijalozi, međuigra glumaca, uvjerljivost postupaka i reakcija likova, ritam radnje i dinamika priče, redateljske intervencije, scenografija, kostimografija, dubina likova, izražajnost, emocionalnost i atmosferičnost cjeline... Tako naučiš prepoznavati što vrijedi, a što ne. Naravno "Ljupke kosti" nisu film za zabavu, ako na to misliš, već je to ozbiljan i težak film za kojeg čovjek treba biti spreman da ga pogleda! 
  • #6
    0 0

    postova:534
    jua @ 20.3.2011. 15:15
    Ovo već neko vrijeme kanim pogledati a nikako da dođem do toga....
  • #7
    1 1

    postova:7
    anniesavoy @ 24.3.2011. 14:40
    Nadala sam se da će se Jackson fokusirati na odnose u obitelji, emocionalno stanje obitelji, ali eto, zapeo on na 'in beetween'.. Dobar je film, iako me je izmasakriralo malo previše 'in beetween'-a. Osvježavajuća mi je Grandma Lynn koju je super odglumila Susan Sarandon. Očekivala sam nešto drugačije, ali sve u svemu film je dobar.
  • #8
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 3.4.2011. 22:15

    odličan thriller, Tucci genijalan, Susan uobičajeno odlična,

    mislim da se malo pretjeruje s  fantazijom "in between", ali to je valjda danak noveli-predlošku,

    napetost djelomično "napeta" do "pucanja",

    biti će sad na HBO puno repriza, preporučam...

  • #9
    2 1

    postova:377
    gestapo @ 19.5.2012. 20:50
    OK ,film je dobar i sve ali aloo prek tjedna sapunice,i onda navecer u subotu u 20 sati stave ovakav film ,ja stvarno neznam  ko radi ovakav glup raspored ,to nije film za 20h ,prvo je preteski, drugo hoces tipa  sa klincima nesto pogledati i onda stave ovo,mozda neki nece shvatiti šta zelim reci ali ok!
  • #10
    0 0

    postova:7
    yoco93cro @ 19.5.2012. 22:49
    Neki djelovi filma su me podsjetili na Tarkovskyeve filmove...ipak, Jackson se je trebao malo vise ugledati na njega...
  • #11
    2 3

    postova:513
    bozoli @ 19.5.2012. 23:08

    Ju, sad sam vidjela Auranov odgovor na svoj post.

    A budući da me dečec ne pozna, evo da potanko objanim zašto je ovaj film skoro upao u kategoriju sranja po mom mišljenju.

     Očekivah... film psihološke strave i generalne napetosti. Dobih... dosta stravičnog Tuccija (nikad više tog čovjeka neću gledati istim očima, jednako kao i Froda nakon što je glumio u Sin City-u), mlitavu djevojčicu (Fannig je glumila 10 puta bolje dok je imala svega 5 godina. Samo zato što netko šuti i gleda u tebe, ne znači da je fantastičan glumac) i užasno spor ritam. I onda ogladnih, odoh na večeru i nikad ga ne pogledah do kraja. 

     Ah, sad, možda film ima neke dobre aspekte, ali zasigurno nije zaslužio nekih 5-6 tisuća torrenta u dotičnom trenutku. To je ujedno bio i razlog zašto sam ga odlučila pogledati. Otad pa nadalje nikad ne vjerujem popularnosti na internetu kao mjerilu zanimljivosti (jer o kvaliteti nećemo početi, nismo mi Dragan).

  • #12
    4 1

    postova:1962
    aya @ 20.5.2012. 1:34

    Moram priznati da sam očekivala više od ovog filma. Možda zato što  sam se baš guštala pogledati, pa sam valjda imala prevelika očekivanja. Nekako imam dojam da se Jackson nije baš najbolje snašao sa ovako ozbiljnim predloškom. Na stranu što je od 2 i po sata onih pola čisti višak. I to upravo "in between" sekvence.

    Umjetnost pisanja dobrog scenarija upravo i jest u tome da književni predložak prilagodi drugom mediju - filmu. Samim time dobar scenarist mora osjetiti koje dijelove i slojeve knjige film podnosi, a koje ne. Na žalost, obzirom da je Jackson pisao i scenarij, očito je u glavi imao neku viziju bliskiju Gospodaru prstenova.

    Milsim da se u "in between" dijelovima trebao više ugledati na "What Dreams May Come". 

    Što se glumaca tiče, naravno da Tucci nosi cijeli film. Malena Saoirse nije me baš uvjerila, a Wahlberg i Weisz su pofesionalno odradili posao, ništa više od toga (a mislim da su imali štofa za više). Sarandon i nije imala neku minutažu, da bi je trebalo posebno isticati.

    Kako bilo, na kraju se IMDb-ova ocjena od 6.6 ispostavila sasvim realnom.,

  • #13
    0 2

    postova:1
    ivanicahr @ 24.5.2012. 19:34

    kako mogu pogledati cijeli film,meni se otvaraju samo trileri... Neodlučan

  • #14
    3 0

    postova:711
    gordan @ 24.5.2012. 20:11

    kako mogu pogledati cijeli film,meni se otvaraju samo trileri... Neodlučan

    Nikako. Ovo je stranica s tv rasporedom i bazom opisa filmova i serija.

  • #15
    3 1

    postova:53
    bbcdpg @ 25.5.2012. 18:05

    Saorise Ronan je fenomenalna! Odličan film

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala