Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ljupke kosti

1 2
  • #16
    2 2

    postova:4
    vanaar @ 6.4.2013. 15:18

    Film je stvaro odličan. Mislim da bi ga trebali pogledati svi koji vole dobre drame. Radnja je zanimljiva i cijelo vrijeme napeta jer se ne zna što će biti s ubojicom ni sa sestrom. Zaista odličan film, jako mi se sviđa. Predlažem svima! :)

  • #17
    2 2

    postova:371
    cala @ 10.11.2013. 13:19

    film je genijalan,Peter je još jednom dokazao da je jedan od najboljih i najmaštovitijih redatelja,film uopće nije predug kako neki misle,jednostavno i logički ide svojim tokom,pun je emocija i scena koje nisu predvidljive,mene je lako zadržao ispred ekrana,jednostavno film koji morate pogledati jer vas neće ostaviti ravnodušnima na pitanje o životu i smrti

  • #18
    1 0

    postova:31
    petar aničić-tokić @ 29.11.2014. 13:55

    Valjda sam imao prevellika očekivanja ali ovaj film je po meni teško sr. Od odličnog početkao do sve dosadnije radnje i nenapetosti do potpuno glupog kraja koji je uništio i ono malo pozitive sta sam imao za ovaj film.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala