Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Muškarci koji bulje u koze

1
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 15.1.2010. 17:46
    I... Je li tko gledao?
  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 15.1.2010. 20:13

    kaže frendica da nije bogznašta ali da je gledljiv i da ima nekih fora scena

    možda se cura nije mogla uživiti u film jer kako je rekla: "kraj mene su sjedile neke dvije glupače koje su se smijale svemu što je ovaj rekao" 

    razumijem ju u potpunosti

    ja znam da ću ja film pogledati 

  • #3
    0 0

    postova:42
    avatar @ 16.1.2010. 14:04

    Mislim da smo već komentirali nedavno ovaj film i netko je rekao da je sve što je dobro u traileru.

    Gledao sam ga,,, potpuno se slažem!

    Osim scene gdje Clooney ubija ovcu pogledom (mislima, šta već...) i jedne gdje se Spacey iživljava na tipu na tripu, držeći ga u ćeliji i blicajući mu lampom u oči što izgleda smiješno,,, nema ništa više što bi zaokupilo pažnju gledatelja.

    Dosadna drama sa malo komedije. Skinite ga radije prek neta i gledajte doma, nije za kino. 

  • #4
    1 0

    postova:534
    jua @ 16.1.2010. 16:04

    pa naravno čovječe, downloading

    nisam bila u kinu 3 godine =)), možda i više

    i one "genijalne" filmove gledam u svom "kinu" aca doma 

  • #5
    0 0

    postova:8
    djmijusko @ 6.4.2010. 10:45
    Neko je rekao da je ovaj film moderna „Kvaka 22″. Iako je imao plemenite namere, pogrešio je – ovaj film je bolji od klasičnog kultnog anti-ratnog filma!!!

    Britka satira na američke i ine vojne aspiracije, milosrdne anđele i slične poduhvate vredne istorijskog zaborava.

    Juan Mek Gregor, Džordž Kluni, Džef Bridžis i Kevin Spejsi u jednom filmu!

    dalje...

  • #6
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 10.4.2010. 21:49
    bez obzira na sve - meni se dopao! zbilja...Embarassed
  • #7
    0 0

    postova:534
    jua @ 10.4.2010. 22:39

    Dosta je ljudi reklo kako film "nema radnju", al' zaje.. to - za pogledat je lagan i zabavan kao salata uz meso! Eto!


    senilno_magare
    uvijek umirem od smijeha kada vidim neki od tvojih opisa
  • #8
    0 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 24.11.2013. 15:19

    film koji ima vrhunsku kremu Hollywooda na kraju je ispao kao jedna parodija na američki rat u Iraku!pozitivno je to što je to i bio cilj Granta Heslova,no ipak na kraju je to ispao jedan prosječan film za opuštanje.nećete ga dugo pamtiti ali 90min ćete se zabaviti..pogledati

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala