Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nemilosrdni gadovi

1 2
  • #16
    0 3

    postova:72
    okigala @ 2.9.2016. 14:39

    Remekdjelo samo takvo!

  • #17
    2 4

    postova:392
    samuraj @ 2.9.2016. 14:54

    Ovo mi je jedan od najboljih Tarantinovih filmova, iako nije postigao toliku slavu kao neki njegovi raniji uradci. Upravo ovdje, kao u nijednom njegovom drugom filmu, primjetio sam inspiraciju starim klasicima žanra u ovom slučaju avanturističkih ratnih filmova iz 60 - ih. Zabavan, otkačen, duhovit, a uz to još i dobro odglumljen. Jedino što mu malo kvari dojam su neke zbilja predugačke scene koje su malo razvukle cijeli film. 

    Ovo je meni ujedno i poslijednji dobar Tarantinov film, nadam se samo da neće i ostat. Ona zadnja dva vesterna su mu teške dosade i imam osjećaj kao da ih je snimio na silu, a čuo sam navodno da će snimiti i treći. Ovdje mu je inspiracija još uvijek odlično radila, pa mi bi bilo drago da nastavi u ovom smjeru i ostavi se vesterna koji mu očito ne leže.

  • #18
    1 5

    postova:1473
    buffalobill @ 3.9.2016. 9:44

    meni je dobar i kill bill,pogotovo vol. 2,,a gle danasnja kinematografija je naprosto nezamisliva bez njega,sve njegove filmove mogu gledati ponovno,daj si muda i pogledaj jos jednom hateful eight,nije to tako lose,ni meni prvi put nije legao
    u stvari vjerujem da je on sam najmanje zadovoljan s mega popularnim pulp fictionom( prema kojem vecina povrsno prosudjuje tarantina jer nisu gledali sve njegove filmove(ja jesam))po onoj "da se previse ljudi slaze samnom,zabrinuo bi se"

  • #19
    1 5

    postova:507
    pandaboy @ 3.9.2016. 10:21

    Evo moram priznati da kako si ti @samuraj napisao da se osjećaš prema Django Unchained i Hateful Eight, tako se ja osjećam i prema Inglorious Bastards. Nije da mi se ta tri filma uopće nisu svidjela, ali u svakom sam bio oduševljen prvom polovicom a ostatak mi se činio nekako forsiranim i rastegnutim. 

    Zadnje što mi se zaista svidjelo od Tarantina su Kill Bill vol. 1 i 2, nakon toga mi nije bio ni jedan njegov noviji film toliko dobar kao raniji, no možda nije loša ideja pogledati ih ponovno. Slažem se da njegovi filmovi bolje "legnu" nakon drugog gledanja.

  • #20
    1 3

    postova:1473
    buffalobill @ 3.9.2016. 10:26

    tu nema dvojbe,nakon prvog sjajnog dijela gadovi polako ali sigurno padaju

  • #21
    1 3

    postova:8
    candyy @ 10.3.2017. 21:23

    Glumačka ekipa vrhunska, Waltz briljantan . 

  • #22
    3 4

    postova:542
    leon123 @ 7.6.2018. 22:07
    Genijalno remek djelo.Christoph Waltz maestralan.Ta njegova gluma je neprocjenjiva.Mike Myers i Samuel L.Jackson meni ne smetaju u filmu. 9.6/10
  • #23
    4 3

    postova:112
    fiorano @ 11.1.2019. 22:55

    Jedan od najboljih filmova koje sam ikad gledao. Savršen.

  • #24
    1 2

    postova:48
    chevalier @ 17.3.2019. 1:25

    Spretno, ali bolesno, kao i svi njegovi filmovi od J.Brown, a u dobroj mjeri i raniji.

    Ako vam ne smeta povremeno užasno nasilje, film može biti zabavan.
    Ali, na žalost, čitav sjaj Tarntinovog talenta pomućen je činjenicom da iza njega stoji jedan nezreli duh koji, kao liepo reće jedan moj friend, "super razumije žanrovske kulturne obrasce i igru s njima, ali, da ga yebesh, ne razumije ništa drugo".

  • #25
    0 0

    postova:27
    don berna @ 17.11.2019. 19:31

    come , ? bonđorno ahahahaha !!!!!!!!!!

  • #26
    1 1

    postova:208
    jeremiah @ 17.11.2019. 21:12
    C.W. Am dam des je i Tarantina(opravdano)opčinio svojim vanserijskim glumačkim kreacijama. Za mene jedan od boljih tarantinovih uradaka s njegovim prepoznatljivim potpisom.Moji favoriti su još i Psi i Đeki,iako ni Đango nije loš. Kao što netko gore reče, puno groteske i karikaturalnih likova,ali i komičnih trenutaka. Svakako vrijedno gledanja.Scena nadjebavanja Lande s francuskim seljakom, upotpunjena onom saksofon-lulom,naliv-perom i mlijekom je maestralna te tipično tarantinovska.
  • #27
    1 5

    postova:2
    veber @ 11.4.2021. 19:29

    jedan od najlošijih filmova koje sam ikad gledao. 

  • #28
    0 0

    postova:112
    fiorano @ 23.7.2022. 14:32

    Bilo koji film gledati na RTL-u je idiotizam. Ne gledaš fim, nego malo filma između reklama.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala