Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nemilosrdni gadovi

1 2
  • #1
    5 1

    postova:513
    bozoli @ 6.9.2009. 12:53
    Eto, nisam znala što očekivati od filma, učinio mi se malo dosadan i glup, ali mogla sam pretpostaviti da Tarantino ne gubi svoje vrijeme snimajući dosadne filmove. Suptilan humor se izmjenjuje sa jednostavnijim štosovima. Vrijedi pogledati.
  • #2
    0 1

    postova:494
    beno @ 13.9.2009. 2:17

    Pogledao Inglourious Basterdse - nisam odusevljen, ali je definitivno najozbiljniji Tarantinov film; definitivno bezrazlozno predug - 6,4/10

     Jel netko moze prepricat ovaj film?? Ima toliko besmislenih scena i likova, toliko nepotrebno predugih  kadrova, tako tanku radnju da ja ne bih mogao prepricat u dvije recenice nekome radnju. Kao sto sam rekao, nisam odusevljen, ali je daleko od loseg filma.

    P.S. Mike Myers i Samuel L. Jackson?!?!?

  • #3
    1 0

    postova:21
    wanted @ 25.9.2009. 13:42
    ovo moran pogledat
  • #4
    0 0

    postova:19
    ana20 @ 28.10.2009. 19:44
    Film nije nešto što sam očekivala, ima dobrih scena, efekata, kostimografija je u redu ali ne mogu definirati film :(
  • #5
    2 1

    postova:514
    fox89 @ 4.1.2010. 22:46
    meni se baš sviđa film... prepoznatljiv tarantinov stil: bolesno dobri dijalozi, ponovno odličan izbor glazbe, povremeni elementi humora.... radnja filma jest malo previše razvučena, al jbg tarantino je tarantino, valjda je tako moralo biti :))
  • #6
    0 1

    postova:158
    sever69 @ 25.1.2010. 14:06

    Ja sam uživao gledajući ovaj film, onaj poligot, lovac na židove je fenomenalan lik, istina, k kraju se gubi njegova mističnost, ali ajde. Jedino mi je žal kaj ona scena u baru ne traje malo duže i da na kraju štiglic pogine. Baš su mi fora ti njemački glumci!

    Preporuka!

  • #7
    1 1

    postova:1
    luminata @ 11.3.2010. 8:18
    I ja sam vrlo zadovoljna filmom. Tarantinovim fanovima se ne treba objašnjavati  što mi se sviđa a onima koji imaju drugačiji ukus isto e suvišno govoriti zašto mi se sviđa..Sviđa mi se sve: od režije, scenarija , same ideje, glume, likova, a glazba samo pridonosi tome uživanju ..
  • #8
    2 1

    postova:127
    maestroxxx @ 27.2.2011. 0:19
    film je nadmašio sva moja očekivanja,Nemilosrdni gadovi,definitivno No.1 Film 2009 godine,dobio oskara za najbolju sporednu ulogu,Christoph Waltz,koji igra ulogu šarmantnog i okrutnog esesovca. Njegov Hans Landa je lik za kojeg Tarantino kaže da je 'možda i najbolji lik kojeg je stvorio', a Waltz ga igra s toliko užitka da je uspio fascinirati i one koji mrze film.,obavezno pogledajte
  • #9
    2 0

    postova:112
    entina @ 27.2.2011. 0:57
    C. Waltz je stvarno nezaboravan...koju napetost taj lik stvori to je nevjerojatno. Doslovce sve scene s njim sam odgledala ukipljena. 
  • #10
    1 1

    postova:2527
    bearfoot @ 30.12.2011. 23:49

    svaki prizor sa Waltz-om mogao bi biti samostalni kratki film...ima sve potrebne elemente...stanka nakon uvodnog prizora bila je i više nego potrebna, da je i dulja ne bi smetalo, da se čovjek oporavi, da zatvori usta i počne disati...scena u kojoj Hans vadi svoju grotesknu lulu...savršeno...smijeh i suze...nakon ovako savršenog početka, teško je odigrati do kraja na istom nivou...ima prizora koji su prekarikaturalni, npr 3 talijana od kojih je jedan Marlon Brando...svejedno, film koji se može gledati više puta...

  • #11
    2 1

    postova:228
    joker12 @ 10.1.2014. 20:07

    Christoph Waltz je briljantno odglumio negativca i za to je dobio Oscara. Znate tko je još briljantono odglumio negativca i za to dobrio Oscara? Heath Ledger.

    The Joker vs. Col. Hans Landa

    https://www.youtube.com/v/NJ-Rv1QzVbM

  • #12
    0 1

    postova:3
    mateobabic @ 29.11.2014. 10:02
    Odličan!
  • #13
    2 3

    postova:405
    karakteran @ 29.11.2014. 10:26

    smeće # 2, fury # 1 

    brad pitt  u WWII jinx.

    u WWI dobar (legends of the fall)

  • #14
    1 0

    postova:24
    fanny7 @ 29.11.2014. 14:02

    Meni je uz Pitta i Waltza odličan i Gedeon Burkhard, uloga je mala, ali lik je upečatljivCool

  • #15
    2 3

    postova:14
    bergesen @ 29.11.2014. 15:27

    Sadržajno, film je totalna nebuloza. Ali, Tarantino nije amater i uspio je snimiti bogat i upečatljiv film koji, usprkos dvoipolsatnom trajanju, nije ni dosadan ni predug. Film nedvojbeno ima stila, s preciznim i čistim kadrovima, finim osvjetljenjem, bogatom scenografijom i kostimografijom, te izvanrednom glumom. Upravo skup odličnih, mahom evropskih, glumaca koji uvjerljivo i snažno utjelovljuju svoje, često apsurdne, likove najveća je vrijednost koju ovaj film pruža. Nikako remek-djelo, ali svakako film koji ne bi trebalo propustiti.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala