Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

CAFFE

1 2 ... 42 43 44 45 46
  • #646
    3 4

    postova:2916
    gorlock @ 10.5.2014. 22:05

    Odmah na početku da se zahvalim svojim "hejterima" koji su me počastili minusima i skrivaju se iza njih. :) (na sva 3 posta koja sam napisao)

    Ovaj puta upotrijebite google prevoditelj ako vam nije jasno što piše na slikama. :)

  • #647
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 12.5.2014. 6:38

    kafa i cigarete učenje nezdrava ishrana = srčani udar......

    Dobro jutro ! Smije se

    Nekako mi je puno draže kava i kolač Srami se

  • #648
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 13.5.2014. 20:35

    Ha, ha.... moram priznati da ja ujutro rijetko kad kuham kavu, ali je konzumiram Srami se

  • #649
    3 3

    postova:2916
    gorlock @ 25.5.2014. 12:45

    Interesantno - ovaj portal je prošao bez poplava (Bogu hvala),

    Ali je zanimljivo da je portal postao prava močvara za razno razne krokodile i ine........

    Dobro je povremeno svratiti i u močvaru vidjeti što ima.

    U konačnici lijepo je vratiti se u svijet filma, ali ovaj portal je svijet tv-a, a kako su na svim tv-postajama već danima glavna tema poplave, vrlo je interesantno da ovdje nema niti riječi o poplavama.

    Evo jedna slika zabrinutog Potjeha

  • #650
    0 5

    postova:2916
    gorlock @ 21.8.2014. 21:13

    Prošle poplave, Bogu hvala.

    A prošao i godišnji..... 

    Vidim u ovoj močvari sve po starom.

    Pa zasvirajmo malo  :)

  • #651
    1 4

    postova:2916
    gorlock @ 27.9.2014. 21:02

    Gdje su nestali ljudi iz ove močvare?

    Jel to gazda @grozdan sve rastjerao ?

  • #652
    1 1

    postova:371
    cala @ 26.1.2015. 17:34

    Gorloče malo ti je zamro ovaj tvoj caffe i žao mi je zbog toga,a i žao mi je jer je danas umro popularni grčki pjevač Demis Roussos,počivao u miru,pa evo jedne prigodne njegove

  • #653
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 29.1.2015. 21:46

    Ah da @cala, ma nije samo Caffe, već cijeli portal, što je uzročno posljedično vezano sa politikom vođenja portala, subjektivne cenzure tamo gdje ista nije potrebna, a izostane tamo gdje ne bi trebala.

    Iz tog razloga su mnogi od dobrih korisnika jednostavno otišli u nepovrat sa ovog portala, neki se nekada i jave (meni osobno) a neki su jednostavno nestali, ne znaš niti da li su živi ili ne daj Bože na drugom svijetu.

    Slabo komentiram iz sličnih razloga jer sam i ja svojevremeno bio cenzuriran iako, moram priznati u novije doba odnos jednog od vlasnika portala se ipak promijenio prema meni.

    Doduše u zadnje vrijeme niti nema komunikacije :D , ali gazda @grozdan je uvijek tu negdje, nadam se da mu je ipak drago što se netko sjetio izvući ovu temu iz ove močvare :)

    Evo @cala i meni si privukao pozornost i eto me......

    A kako bi rekao jedan od starih korisnika (koji je ako se ne varam baniran) red je da nešto zasviramo.

    A što drugo nego Guns N Roses, ali u kombinaciji sa Mick Jagger-om, SIMPATHY FOR THE DEVIL

    :)

  • #654
    0 4

    postova:2527
    bearfoot @ 30.1.2015. 1:00

    predlažem da si pogledate ponovno film Krletka i shvatite konačno da je John Wayne bio peder...žasu....

  • #655
    6 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 30.1.2015. 23:18

    Gorlock ne bih se složio s tobom kad kažeš da je kriva politika vođenja ovog portala.

    U mom slučaju krivi su spameri koji očito nemaju pametnijeg posla nego pljuvati po svemu onom što netko napiše.To su za mene ljudi koji očito nemaju svoj privatni život nego ga vode po pojedinim portalima.

    Neka im je sa srećom i želim im duboku starost kako na ovom tako i na drugim portalima na kojima spamuju.

  • #656
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 31.1.2015. 19:11

    @bearfoot ne bih se složio da je John Wayne bio peder, ali bih se složio s tim da si ti jedna obična pederčina Smije se

    @filmofil1983 djelomično se slažem s tobom, osobito kad neko "kaka" po temama filmova tamo gdje pišemo svoje dojmove o njima.

    Takve postove treba brisati i opomenuti one koji to rade, a po potrebi i ohladiti.

    Međutim na svakom portalu postoje i spam teme, koje mogu služiti za razonodu i razbibrigu ili za nešto treće i to treba i dozvoliti dok je u granicama normale Smije se

    Imam dojam da @gordan preemocionalno ponekad reagira, osobito na očitu provokaciju i briše ono što mu nije po volji jer ipak je ovo njegov mali dio svemira, njegov projekt koji je ipak zaživio na netu.

    Razumijem ga, to je njegova tvrtka koju je on stvarao i koja traje.

    Ali internet portali su društveni, pa tako i forumi na njima, popularnim ih čine upravo korisnici, forumaši....

    Žao mi je što zbog nekih njegovih krivih odluka nema više nekih dobrih forumaša koji su bili vrlo kvalitetni komentatori, oštri, ali i pravedni ......

    Neki su bili zajebanti i kao takve ih treba i shvatiti.

    Nažalost već dugo ih nema.

    Recimo @bearfoot je napisao ovo o John Waynu, samo da bi me isprovocirao Smije se i možda i neke druge.... ali očito ga ljudi dosta na ovom portalu poznaju pa se nitko niti ne obazire.... osim eto mene upravo sada ....

    Moram priznati i pohvaliti MOJTV - APLIKACIJU za mobitele - apsolutno najbolja aplikacija te vrste.

    Uglavnom, eto drago mi je da smo malo oživili Caffe, dobrodošli :)

  • #657
    2 0

    postova:371
    cala @ 31.1.2015. 21:08

    vas dvoje ko mujo i haso,dobro je dobro samo nek je živo

  • #658
    3 2

    postova:2916
    gorlock @ 1.2.2015. 12:00

    He he ... dobar skeč @cala

    Dobro jutro, danas malo kasnije otvaramo :D

  • #659
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 7.2.2015. 17:24

    Dobar dan, vrijeme je za popodnevnu kavu:

    Jeli išao tko u kino gledati Asterixa i Obelixa, klinci me napadaju, a ja se bojim da se ne razočaram, da mi ovi novokomponirani crtići ne ubiju s ovim 3 D Asterixom, onaj osjećaj starog dobrog dvojca koje sam navikao gledati u starim dobrim crtićima?

    Zna li itko išta?

  • #660
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.2.2015. 20:36

    @nia ili netko drugi ako zna, ja eto ne znam pa se na sramim pitati .....

    Kako se napravi screenshot na računalu kao recimo ovaj ovdje ?

    Na mobitelu znam Cool , ali na računalu eto ne znam?

1 2 ... 42 43 44 45 46
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala